Martin on ühe Euroopa kõige hinnatuma ettevõtte – Bolti – asutaja. Hingelt on ta alati olnud inimene, kes tahab ise midagi teha nii ettevõtlusmaastikul kui ka ühiskondlikus elus. Juba 6. klassis pidas Martin kodus poodi ja otsis võimalusi, kuidas ühiskonda panustada. Martin on loonud erinevaid ettevõtteid ja töötanud nii Skypes kui ka Tallinna Börsil. Tänaseks on Martin olnud juba üle 20 aasta ettevõtja. Koostöös vennaga on nad asutanud transpordiplatvormi Bolt, vana nimega Taxify. Ettevõte on aktiivne 30 riigis ja omab üle 25 miljoni kliendi.
Tänase saate kangelane on Ahti Kaskpeit. Kõige olulisemaks peab Ahti oma rolli nelja lapse isana ja abikaasana. Tööalaselt tegeleb Ahti audiovisuaalse meediaga ehk kõigega, mis on seotud videoga ja heliga. Koostöös sõbra Marko Oologa on Ahti loonud mõnusa podcasti stuudio nagu Marathon Studios.
Taskuhäälingusaates “Edu Valem” on seekordseks külaliseks pikaaegse kogemusega tippjuht, kes varsti juba kolm aastat on tüürinud Eesti Rahvusringhäälingut.
Eesti üldsusele hästi tuntud spordimehega räägiti taskuhäälingusaates «Edu Valem» lahti, mis oli tema edu valemiks sportlasteel ning kuidas tuli ta toime karjääri alguses suurvõistlustel kogetud ebaõnnestumistega.Võrreldi, kuidas edu alused spordis oleksid meil kõigil üle kantavad tavaellu. Kanter ise ongi suurepärane näide, kuidas sportlaskarjääri lõpetanuna võttis ta vahesammuna treenerina juhendada oma endised poolakatest konkurendid ning ühtlasi on tegemas esimesi samme ka suures spordipoliitikas.
Taskuhäälingusaates”Edu Valem” külas käinud BNS-i ja Postimehe majandustoimetusejuht Harry Tuul rääkis muuhulgas akadeemilise hariduse olulisusest, praktilistest oskustest ja palgast.“Mõned inimesed või koolkonnad üritavad raha kuidagi labastada. Aga raha on väga selge mõõdupuu, kuigi mitte ainus. Kui ma töö juures ikka viis või kümme aastat palka juurde ei saa, siis on midagi valesti. Miks mul palka ei tõsteta? Kas mina teen midagi halvasti või on see firma rumal?” tõi Tuul välja paljude inimeste jaoks päevakajalise probleemi.
Podcast “Edu Valem” püüab toimekate inimestega vesteldes leida edukuse retsepti. Seekord jagab oma mõtteid ja kogemusi olümpiasangarist ettevõtja Allar Levandi, kellega räägitakse spordist, juhtimisest, ettevõtlusest ning sellestki, kuidas maailm ja meedia on aastatega muutunud üha hektilisemaks.
Taskuhäälingusaates “Edu Valem” käis Manta Maja stuudios mees tänu kellele Manta Maja üldsegi sellisel kujul olemas on – saatejuhtide poolt “kinnisvaramoguliks” ristitud Allan Kool. Allan on ärikinnisvaras progressiivseid ja eesrindlikke lahendusi pakkuva ettevõtte Hammerhead juhatuse liige.
Mis on nähtamatus? Kuidas see toimib? Kuidas muututakse nähtamatuks? Ja kuidas saada tagasi nähtavaks?
Need küsimused keerlevad Matilda Tähna ja August Nööbi peas hetkest, kui nad satuvad Hõbeseekli 30 asuvasse vanakraamikauplusesse ning kohtuvad kentsaka müüjanna Aramilda Tengelpunga, paksu punase koera Piru ja vanapagan Örrõp Karvajalaga.
Teistmoodi Mööblipood on vaevalt sekundi avatud, kui algavad pahandused. Aramilda peab esmakordselt elus tagasi võtma tülika võlueseme ja maksma valuraha, Örrõpi sarved on valesti kõverad, Teistmoodi Mööblipood ei liigu paigast ning Aramilda sõnast sünnib kratt, kes üritab serveerida tapeedivõileiba, koristab kogu seltskonna oimetuks, kaotab ära kliendid ning põhjustab Pirule koleda seedeprobleemi. Ka politsei hakkab (lausa binokliga) Teistmoodi Mööblipoe vastu huvi tundma.
Aramilda Tengelpung oma rändava vanakraamikauplusega on varemgi pahandustes olnud. Millised need täpselt olid, võib lugeda raamatust „Teistmoodi Mööblipood. Kastani 57“.
Iirimaal sündinud kirjanik Lucinda Riley avaldas oma esimese romaani 24-aastasena. Tema raamatud on kujunenud rahvusvahelisteks menukiteks ning eriti elatakse kaasa tema seitsmest õest rääkivale romaanisarjale. Sarja iga osa keskendub ühele õele. „Päikeseõde” on sarja kuues raamat. Elektra D’Aplièse´i elu paistab eemalt vaadatuna täiuslik – ta on tippmodell, rikas ja kuulus. Ometi on isa surm viinud niigi hapras meeleseisundis Elektra kokkuvarisemise äärele. Püüdes oma eluga hakkama saada, otsib ta abi alkoholist ja narkootikumidest. Tema olukorda see ei paranda, kuid siis saab ta ootamatult kirja täiesti võõralt inimeselt, kes väidab, et ta on Elektra vanaema.
Jällegi hakkavad ilmsiks tulema kunagi ammu toimunud sündmused. Murtud südamega Cecily Huntley-Morgan saabub 1939. aastal New Yorgist Keeniasse. Ta peatub oma ristiema juures, kes kuulub kurikuulsasse Õnneliku Oru Seltskonda. Seal kohtub ta Bill Forsythe’iga, farmeriga, kellel on sidemed masai hõimuga. Siis aga avastab ta midagi šokeerivat ning tal ei ole lähenevat sõda arvestades kuigi palju valikuid. Ta siirdub Wanjohi orgu, kus elab isoleerituna ja üksi. Kord kohtab ta aga metsas üht noort naist ja annab talle lubaduse, mis muudab ta elu jäädavalt.