Edgars Auziņš

Список книг автора Edgars Auziņš


  Ļauno garu akadēmija, jeb Nežēlīgu meklējumu sērija

  Edgars Auziņš

  Lai pasargātu meitu no sašķeltās dzīves, hercogs viņu nosūta uz akadēmiju. Bet viņš nezina, kas tur notiek! Ne velti mācību iestādi sauc par “ļauno garu akadēmiju”, šeit hierarhija veidota pēc talanta, nevis tituliem, un izvirtības ir vairāk nekā galvaspilsētas bordeļos. Kā nabaga meitene bez maģiskām spējām var izdzīvot šādos apstākļos?

  Kļūsti par pēdējo

  Edgars Auziņš

  Tesa tiek nolādēta: kad viņa nomirst, viņa tiek pārnesta uz citu sieviešu – pašu pēdējo vergu – ķermeņiem. Aiz katras nāves viņu gaida kāda cita dzīves turpinājums. Tomēr viņa uzzina, ka pasaule nav tāda, kāda šķiet pirmajā acu uzmetienā: pat vissliktākais cilvēks ir spējīgs uz labiem darbiem, pat labākie dara briesmīgas lietas. Viņai būs jābūt pēdējam salmiņam, lai svari nogāztos. Un pēdējā sieviete, kas var pārdzīvot lāstu.

  Ātrā matemātika verbālās skaitīšanas noslēpumi

  Edgars Auziņš

  Tiek piedāvātas vienkāršas metodes, kas ļauj ar zibens ātrumu prātā veikt tādus aprēķinus kā reizināšana, dalīšana, skaitļu saskaitīšana un atņemšana, darbības ar daļskaitļiem, kvadrātsakņu un kubisko sakņu iegūšana. Paredzēts plašam lasītāju lokam.

  Bumba prezidentam

  Edgars Auziņš

  No Norvēģijas psihiatriskās slimnīcas ir izbēdzis bīstams terorists ar iesauku Azer. Noziedznieka meklēšana tiek uzticēta vācu Taleev īpašai kaujas grupai. Kaujinieki saprot, ka šī bēgšana nav nejauša. Kāds plāno izmantot Azeru, lai īstenotu liela mēroga teroraktu. Bet kur un kad tas notiks? Izmeklēšana aizved Talejeva komandu uz vienu no ziemeļu pilsētām, kuras ostā pilnā sparā notiek kodolzemūdenes reaktora demontāža. Šķiet, ka nāvējoša akcija tiek plānota šeit.

  Greizsirdīgs, karsts, bīstams…

  Edgars Auziņš

  Lielākā kļūda manā dzīvē bija randiņš ar vīrieti, kuru nekad mūžā nebiju redzējusi. Bija tikai fotogrāfija, kas viņu nekādi neraksturoja. Es iemīlēju viņa izskatu. Mana mierīgā dzīve tika sagrauta, bez cerības atgūties. Kopš tā laika mani saistīja īpaša vienošanās ar to, no kura man pār muguru pārlaidās drebuļi, un acis nolaidās uz leju, baidoties viņu kaut reizi ieraudzīt. No viņa noteikumiem, tāpat kā no viņa paša, nav iespējams izbēgt, un nav vērts mēģināt. Viņš to atradīs. Atvedīs to atpakaļ. Nolauzīs to. Mana pretestība nebija ilga, jo, tiklīdz es uzzināju, kas viņš patiesībā ir, man nācās piekrist viņa noteikumiem.

  No kā viss ir izgatavots? Stāsti par vielu

  Edgars Auziņš

  Kad kāds no maniem bērniem man saka, ka nespēj paciest ķīmiju, es vienmēr atbildu: "Kā tā? Vai tev nepatīk pasaule, kurā tu dzīvo?" Atbildot uz izbrīnīto mazā cilvēka sejas izteiksmi, man nākas paskaidrot, ka visa pasaule, tostarp mēs paši, ir veidota no matērijas. Un matērijas pētīšana ir ķīmijas būtība. Kas var būt interesantāks?

  Suņu apmācības pamati

  Edgars Auziņš

  Grāmata sastāv no divām daļām. Pirmajā daļā saprotamā valodā īsi izklāstīta apmācības teorija: stimuli, refleksi, apmācības metodes. Tas ir pietiekami, lai izprastu dzīvnieka uzvedību. Otrajā daļā ir 15 kucēnu apmācības nodarbības, kuras jūs varat veikt patstāvīgi. Pamata apmācība, kucēna audzināšana. Šos vingrinājumus vislabāk veikt pirms došanās uz treniņu poligonu, lai piedalītos grupu apmācībā.

  Mīlestība ir akla

  Edgars Auziņš

  Dažreiz dzīve mums dod aklu iespēju būt laimīgiem, galvenais ir spēt to saskatīt. Pēc tam, kad mans līgavainis mani krāpa, man bija jāsāk dzīve no jauna. Un kādu dienu tajā parādās divi apbrīnojami puiši, un es iemīlēju viņus bez mirkļa.

  Mani nevar aizvainot! Personīgās drošības skola

  Edgars Auziņš

  Šodien mēs dosimies virtuālā ceļojumā, kurā jūs ne tikai klausīsieties un vērosiet, bet kļūsiet par īstiem pētniekiem. Apskatieties apkārt. Mūsdienu pasaule ir kā aizraujoša datorspēle. Lai nokļūtu no punkta A līdz punktam B un nopelnītu pēc iespējas vairāk punktu, ir svarīgi iemācīties atpazīt ceļā sastopamās briesmas un slazdus. Reālajā pasaulē punkti ir jūsu veselība un dzīvība. Pieņemsim, ka jūs jau sen zināt vienkāršus noteikumus: piemēram, ceļu drīkst šķērsot tikai pie atļaujošā luksofora signāla, nekad nedrīkst iekāpt mašīnā ar svešiem cilvēkiem vai lietot elektroierīces pie atklāta ūdens avota. Tomēr, jo augstāks rotaļu līmenis, bez vecāku vai citu tuvinieku pieaugušo klātbūtnes, jo nopietnākas ir lamatas un jūsu personīgā atbildība par savu veselību

  Londona. Pilna pilsētas vēsture

  Edgars Auziņš

  Vēl nekad agrāk ceļošana pa Apvienotās Karalistes galvaspilsētu nav bijusi tik aizraujoša un aizraujoša! Kopā ar Diku Vitingtonu un viņa slaveno kaķi mēs pastaigāsimies pa Londonas tiltu, iepirksimies tirgū, degustēsim viduslaiku ēdienus, apmeklēsim Globe teātri, kur notiks vienas no Viljama Šekspīra lugas pirmizrāde, un šausmās vērosim 1666. gada Lielo Londonas ugunsgrēku. Vestminsteras pils asās smailes un debesskrāpji pacelsies debesīs. Mūs gaida Londona – trokšņaina, grezna un nabadzības pārņemta angļu atturības un angļu viesmīlības manierē. …