Edgars Auziņš

Список книг автора Edgars Auziņš


  Kurš no klasesbiedriem esi tu? Saziņas noslēpumi ar vienaudžiem

  Edgars Auziņš

  Kā viņi izturas pret jums klasē: vai viņi jūs ciena, vai lūdz jums padomu? Vai arī viņi izturas pret jums kā pret lieku cilvēku vai pat smejas par jums un dažkārt jūs pazemo? Ja tas tā ir, vai to var mainīt? Un, ja jā, kā to var mainīt?Šī grāmata palīdzēs jums saprast, kas jums jādara, lai situāciju mainītu uz labo pusi.

  Finanšu izglītība vai kā runāt ar bērnu par naudu un iemācīt pareizi ar to rīkoties

  Edgars Auziņš

  Šī grāmata ir seminārs vecākiem, kuri vēlas, lai viņu bērns pieaugušo dzīvē būtu finansiāli labklājīgs. No grāmatas uzzināsiet, kā iemācīt bērnam novērtēt naudu un gudri ar to saimniekot ģimenē, kā padarīt naudas taupīšanas procesu bērnam interesantu un aizraujošu, kā un kādus finanšu paradumus veidot, kā attīstīt nepieciešamās finanšu prasmes. Grāmatā vecāks atradīs ne tikai tēmas apspriešanu, bet arī praktiskus uzdevumus, spēles bērnam, ieteikumus par ikvienam pieejamo materiālu izmantošanu finanšu izglītībā.

  Džungļi. Saglabājiet noslēpumu dzīvu

  Edgars Auziņš

  Tālajā nākotnē cilvēki ir apguvuši tuvo kosmosu un iepazinušies ar daudzām galaktikā dzīvojošām saprātīgām būtnēm, līdzīgām un atšķirīgām no cilvēkiem, kosmosa kari un citi mazi un lieli konflikti ir atstāti aiz muguras, un beidzot, sadalījuši sagrābto laupījumu, zemeslīdieši ir sākuši pētīt tālās galaktikas.

  Akadēmija. Bēgšana no vajāšanas

  Edgars Auziņš

  Vivjena paliek vienīgā no Halordu ģimenes. Tagad viņa tiek medīta. Viņas tēva uzticamie vīri palīdz viņai paslēpties Hauņu akadēmijā, kur viņu nemeklē pat imperators. Taču ar slēpšanos nepietiek, viņai ir jāizdzīvo.

  Pazudušās dvēseles. Vecā muiža

  Edgars Auziņš

  Vecā muižā netālu no ciemata, kas ir nomaldījies Anglijas mežos, pamostas Ļaunais. Vietējais priesteris cenšas glābt savu ganāmpulku no dvēselēm, kas nekad nav atradušas mieru. Viņam palīgā nāk vecs draugs Tadeušs Moravskis, teoloģijas profesors un eksperts cīņā ar dēmoniskām būtnēm.

  Mana tēva advokāts

  Edgars Auziņš

  Jūs, iespējams, domājat, ka es esmu mažore. Ha! Lūdzu! Es par jums nemaz nedomāju!Bet es nestrīdēšos, es laimēju zelta biļeti uz šo dzīvi. Tētis ir miljardieris. Visi mani mīl un ļoti vēlas, lai es viņiem patiktu. Ko lai saka par mani? Es vienkārši saņemu visu uzmanību.Es ļoti vēlos būt kā tētis, bet man daudz labāk patīk izklaidēties un dzīvot dzīvi… Kurš gan zināja, ka dzīvē viss beidzas?Un ka ir tādi, kas mani var patiesi ienīst.....

  Glābiet raganu, vai nekromanti šeit ir kautrīgi

  Edgars Auziņš

  Ja ragana kaut ko meklē, viņa to atradīs. Bet Alise nekad nav meklējusi mīlestību, vīru, patronu… Viņa vienmēr meklēja nepatikšanas. Nekromanti saka, ka, ja viņi kaut ko nevar atrast, viņi to izrok no zemes. Gregorijs visu savu mūžu izvēlējās to aprakt turpat. Viņš būtu apglabājis arī šo nepatīkamo raganu, bet tā bija nepatikšana… Viņa lika viņam atkal justies dzīvam. Vai ar viņas nepatikšanām, kuru vecā muiža kļuva arvien vairāk un vairāk pilna? Jūs varat izvēlēties no uzburtajiem vilkiem, ugunsgrēkiem un plūdiem. Reiz pat tika redzēts dēmons, taču neilgi un sadedzis ugunsgrēkā. Un arī mīlestībai šajās vietās raksturīgs mežonīgs temperaments. Ja viņa nolemj dot priekšroku burvei un nekromantam, viņa nevienam neprasa. Viņa atnāks, viņa viņus atradīs. Un nepatikšanas… Nepatikšanas var pagaidīt.

  Gultā ar zvēru

  Edgars Auziņš

  Ja atsakāt vīrietim, kurš ir pieradis saņemt visu, ko vēlas, esiet gatavi, ka viņš kļūs par zvēru......

  Šķiršanās ar mīļoto

  Edgars Auziņš

  Kad Rena šķīrās no sava mīļotā, viņa savā murgā nevarēja iedomāties, ka drīz būs precējusies ar citu vīrieti. Tomēr šī diena ir pienākusi, un meitene ir izvēles priekšā – drūma eksistence ar tirānu vīru vai bēgšana caur burvju portālu nezināmajā.

  Mans piekšnieks demons

  Edgars Auziņš

  Viņam ir piecdesmit pieci gadi, bet man četrdesmit trīs. Viņš ir skarbs vīrs ar ķērāja reputāciju, bet es esmu mūžīga vijolniece, kura nevienam neuzticas, ka viņai laistīs podiņu. Viņš ir plēsējs un pieradis visu paņemt bez vilcināšanās, bet man ir izauguši gudrības zobi. Viņš ir nepanesami bagāts, un es esmu vientuļā māte.