Edgars Auziņš

Список книг автора Edgars Auziņš


  Spoku sargs

  Edgars Auziņš

  Es biju parasts students, dzīvoju vienkāršu dzīvi un izmantoju katru iespēju nopelnīt naudu, līdz uzzināju savas dzimšanas noslēpumu.Kopš tā laika viss ir krasi mainījies, jo līdzās neticamajam spēkam no manas iepriekšējās dzīves ir ienaidnieki, kuri ir apņēmušies atņemt un iznīcināt to, ko esmu sasniedzis. Taču neviens nespēs sagraut manu dzīvi, jo viņiem ir darīšana ar Fantomu Aizbildni.

  Elfu piedzīvojums par bēgošo līgavu

  Edgars Auziņš

  Drosmīgā jauniete Marfa, izvairoties no uzspiestām laulībām ar savu ienīstamo līgavaini, nolemj meklēt patvērumu dziļi mežā. Bez konkrēta plāna viņa nejauši nonāk uz takas, kas viņu aizved līdz bīstamai klintij. Izsmelta un apjukusi, Marfa tomēr atrod drosmi pārkāpt pāri šaurai akmens sijai, lai pārvarētu šķērsli. Taču, neraugoties uz viņas centieniem aizbēgt no vajātāja, viņa vajāšana izrādās nesaudzīga, un, riskējot ar savu dzīvību, viņa pārbīstas un krīt bezdibenī. Pēkšņi viņa nonāk virpulī un tiek pārcelta uz pavisam citu realitāti – noslēpumainu elfu pilnu pasauli.

  Lidmašīna līdz mēnesim un gandrīz normāla dzīve

  Edgars Auziņš

  Toms ir iedzimts burvis un sapņu glabātājs. Ernijs ir viņa adoptētais dēls, kurš palīdz Tomam vākt un saglabāt sapņus. Protams, maģija nav viņu galvenā nodarbošanās. Tikai tuvākie ģimenes locekļi zina par Toma maģijas meistarību un slepeno "pasaules glābšanu". Tomam ir darbs, bet Ernijs mācās vidusskolā un nopietni nodarbojas ar mūziku, gūstot lielus panākumus lūtslēpes spēlē. Reizēm maģija un parastā dzīve negaidīti krustojas, un Toms un Ernijs nokļūst piedzīvojumos un saskaras ar maģiskās pasaules pārstāvjiem. Tā notika arī šoreiz, kad Toms pēkšņi uzzināja, ka no druīdiem mantojis dārgumu lādi, ko sargā rūķis.

  Aizraujoša ģeogrāfija

  Edgars Auziņš

  Vai pastāv dzīve pēc dzīves? Protams, ka ir, ja esi spēcīgas burves inkarnācija un tevi banālajā pasaulē neaiztur nekas cits kā velna lāsts. Tomēr mīlestība, kas ir pārdzīvojusi gadsimtus, var izbeigt ciešanas. Lai kāds domā, ka esi miris, bet tava dzīve turpinās magu un burvju, alķīmiķu un nekromantu, neizsakāmu dzīvnieku un prātu aizraujošu feju plānā.

  Apstākļu spiediena ietekmē

  Edgars Auziņš

  Galvenā varone, noziedzniece ar iesauku Lina jeb Kosmoss, kura tagad pēc savas gribas dien Iekšlietu ministrijā, saņem pašnāvības vēstuli no sev tuva cilvēka, tā sauktās labās rokas. Šīs lietas izmeklēšana savijas ar atmiņām par to, kā pirms trim gadiem viņa kopā ar savu grupu pēc kāda ziņneša pavisam negaidīti tika arestēta kādā sīkumainā lietā. Atrast patiesību šajās lietās palīdz veselais saprāts, loģika, spēja analizēt, tuvi cilvēki un apstākļi. Atliek vien noskaidrot, vai viens un tas pats cilvēks divreiz salauzīs Līnas dzīvi.

  Pavasara dienasgrāmatas

  Edgars Auziņš

  Valsts elitārākā izglītības iestāde atkal atver durvis. Jaunie zēni un meitenes šeit ierodas, lai kļūtu par spožām zvaigznēm ar starptautisku slavu. Katrs no viņiem ir gatavs nolikt savu dzīvi uz sapņu altāra, lai tikai paceltos uz slavas olimpa. Vesta Romanina pat savos visdrosmīgākajos sapņos nevarēja iedomāties, ka mācīsies šādā iestādē. Šim jaunajam ģēnijam tika pareģots izcilas matemātiķes liktenis, taču nejaušības vai varbūt likteņa diktāta dēļ viņa nokļuva līdz iestājpārbaudījumiem Akadēmijā Studentu dzīve viņus ievelk sevī un dāvā viņiem skaistākos dzīves mirkļus. Mīlestība, intrigas, nāvējoši noslēpumi, patiesa draudzība – tas viss gaida Akadēmijas studentus. Viņi ir stājušies pieaugušo dzīves ceļā, ne visiem izdosies to sasniegt bez zaudējumiem. Dzīve salauzīs katru no viņiem, un tikai īstās spožās zvaigznes spēs atstāt Mākslas akadēmijas sienas!

  Slapta koncentracijos stovykla

  Edgars Auziņš

  Krokuvos išvadavimo metu Raudonosios armijos kontržvalgyba sužino apie Lenkijoje veikiančią vaikų koncentracijos stovyklą. Joje gydytojai teroristai atlieka eksperimentus su mažaisiais pacientais, išgaudami specialius fermentus, iš kurių gaminami vaistai rekonstrukcijai. SMERŠ kapitonui Aleksejui Mazarinui įsakoma tiksliai išsiaiškinti, kur yra "mirties fabrikas" ir ar įmanoma išgelbėti likusius gyvus vaikus. Operatyvininkai išsiaiškina, kad naciams pavyko perkelti stovyklą į Vokietijos teritoriją. Kapitonas Mazarinas seka paskui. Tačiau netrukus paaiškėja, kad su maža grupe kalinių išlaisvinti nepavyks, todėl reikia pastiprinimo. Tačiau kol vyksta pasiruošimas oro desantui, stovykloje įvyksta netikėtas įvykis.....

  Kūnas tvenkinyje

  Edgars Auziņš

  Trys draugai, susidūrę su finansiniais sunkumais, nusprendžia suvienyti jėgas ir pradėti savo verslą. Nusipirkę žemės Serpuchove ir ten įkūrę biurą, draugai nė nenumano, kokie pavojai jų laukia. Prie kelio randama nupjauta vyro ranka, tyrimas atsiduria aklavietėje, vietiniai gyventojai pasibaisėję: ar tikrai netoliese gyvena maniakas?

  Miroņa miljoni

  Edgars Auziņš

  Gangsteru brālība ir spēcīga alianse. Taču tā arī plīst pa vīlēm, kad ir jāpanāk liels ieguvums. Miljoniem dolāru – pārāk liels kārdinājums riskantiem puišiem. Un «brāļi», nekautrēdamies viens otru uzmest, ievilināt slazdos, nogalināt. Bet noslēpumaino čemodānu ar miljoniem dolāru, kas noglabāts kaut kur mežā, nekādi nav iespējams nodot viņu rokās.

  Slepena koncentrācijas nometne

  Edgars Auziņš

  Krakovas atbrīvošanas laikā Sarkanās armijas pretizlūkošana uzzina par bērnu koncentrācijas nometnes pastāvēšanu Polijā. Tajā ārsti-teroristi veic eksperimentus ar mazajiem pacientiem, iegūstot īpašus enzīmus, no kuriem izgatavo narkotiku atjaunošanai. Grupas SMERŠ kapteinis Aleksejs Mazarins dod rīkojumu noskaidrot, kur tieši atrodas «nāves fabrika» un vai ir iespējams glābt izdzīvojušos bērnus.…