Edgars Auziņš

Список книг автора Edgars Auziņš


  Laika cilpa

  Edgars Auziņš

  Skolēnu grupa spēles "Zarnitsa" laikā krīt no 1984. līdz 1941. gadam. Ienaidnieks virzās uz Maskavu. Ārkārtas situāciju par pazušanu 1984. gadā izmeklē kompetentās iestādes, un puišiem jāmēģina izdzīvot un atgriezties. Vai viņi spēs pārvarēt šķēršļus, vai arī ienaids sagraus visu vienību? Laika cilpa nenovēršami savelkas.

  Zem zvaigžņu kuģa spārna

  Edgars Auziņš

  Zeme gatavo kosmosa ekspedīciju uz Teagarden b planētu. Ir izstrādāts mākslīgais intelekts, lai palīdzētu kolonistiem, un tas ir jāizmēģina. Galu galā neviens nezina, ar ko kolonistiem nāksies saskarties lidojuma laikā un uz planētas, tāpēc ir nepieciešams sagatavoties visām situācijām.

  Pēdējās trīs dienas

  Edgars Auziņš

  Tānija Sadovņikova neko tādu no savas mammas negaidīja! Viņi kopā ieradās respektablajā kūrortā Karlovi Vari, un tur vecmāmiņa iemīlējās kā meitene. Jūlija Nikolajevna iepazinās ar Miroslavu Krasu, kad bija vēl jauna, bet tad ārzemnieks noslēpumaini pazuda, lai parādītos pēc daudziem gadiem. Ak, cik skaisti viņš uzmācās! Viņš aizveda savu mīļoto vispirms jūras kruīzā, bet pēc tam uz mājīgu salu Karību jūrā. Tikai Taņa neticēja pasaku mīlestībai un lūdza savu patēvu, Jūlijas Nikolajevnas bijušo vīru pulkvedi Hodaseviču, pārbaudīt Miroslavu pa saviem kanāliem. Viņš noskaidroja: Krass bija iesaistīts pārdrošās muzeju aplaupīšanā, un tas nebūt nav viss viņa "pierakstā". Ar ko Miroslavs bija nodarbojies šoreiz un kāpēc viņam bija vajadzīga Tanjas māte? Baidoties to uzzināt no kriminālajām ziņām, Sadovņikova steigšus lido uz Karību.....

  Pēdas pagātnē

  Edgars Auziņš

  Dzīvē mēs bieži sastopamies ar meliem un ļaunumu, taču tas nenozīmē, ka pasaulē ir maz krietnu un godīgu cilvēku. Šīs grāmatas galvenie varoņi kopā ar savu valsti dzīvo nevis dzīvi, bet gan likteni – ne vienkāršu, ar līkločiem, līkločiem, triecieniem, laimi gaistošu, bet tik lakonisku, kas aizrauj elpu....

  Īpaši. Ceļš uz izcilību

  Edgars Auziņš

  "Īpaši" triloģijas pirmā grāmata. Sešus cilvēkus, kas dzīvo dažādās Amerikas Savienoto Valstu daļās, saista kopīga problēma – viņi cieš no alerģijas. Slavenā Kūpera Raisa izgudrotās novatoriskās tabletes burtiski vienā naktī mainīja viņu dzīvi. Viņiem nācās izvēlēties, kā rīkoties tālāk: nevainīgs labums vai tik kārdinošs ļaunums? Ko viņi izvēlēsies? Un vai viņi spēs atklāt patiesību par savu metamorfozi?

  Kurš no klasesbiedriem esi tu? Saziņas noslēpumi ar vienaudžiem

  Edgars Auziņš

  Kā viņi izturas pret jums klasē: vai viņi jūs ciena, vai lūdz jums padomu? Vai arī viņi izturas pret jums kā pret lieku cilvēku vai pat smejas par jums un dažkārt jūs pazemo? Ja tas tā ir, vai to var mainīt? Un, ja jā, kā to var mainīt?Šī grāmata palīdzēs jums saprast, kas jums jādara, lai situāciju mainītu uz labo pusi.

  Finanšu izglītība vai kā runāt ar bērnu par naudu un iemācīt pareizi ar to rīkoties

  Edgars Auziņš

  Šī grāmata ir seminārs vecākiem, kuri vēlas, lai viņu bērns pieaugušo dzīvē būtu finansiāli labklājīgs. No grāmatas uzzināsiet, kā iemācīt bērnam novērtēt naudu un gudri ar to saimniekot ģimenē, kā padarīt naudas taupīšanas procesu bērnam interesantu un aizraujošu, kā un kādus finanšu paradumus veidot, kā attīstīt nepieciešamās finanšu prasmes. Grāmatā vecāks atradīs ne tikai tēmas apspriešanu, bet arī praktiskus uzdevumus, spēles bērnam, ieteikumus par ikvienam pieejamo materiālu izmantošanu finanšu izglītībā.

  Džungļi. Saglabājiet noslēpumu dzīvu

  Edgars Auziņš

  Tālajā nākotnē cilvēki ir apguvuši tuvo kosmosu un iepazinušies ar daudzām galaktikā dzīvojošām saprātīgām būtnēm, līdzīgām un atšķirīgām no cilvēkiem, kosmosa kari un citi mazi un lieli konflikti ir atstāti aiz muguras, un beidzot, sadalījuši sagrābto laupījumu, zemeslīdieši ir sākuši pētīt tālās galaktikas.

  Akadēmija. Bēgšana no vajāšanas

  Edgars Auziņš

  Vivjena paliek vienīgā no Halordu ģimenes. Tagad viņa tiek medīta. Viņas tēva uzticamie vīri palīdz viņai paslēpties Hauņu akadēmijā, kur viņu nemeklē pat imperators. Taču ar slēpšanos nepietiek, viņai ir jāizdzīvo.

  Pazudušās dvēseles. Vecā muiža

  Edgars Auziņš

  Vecā muižā netālu no ciemata, kas ir nomaldījies Anglijas mežos, pamostas Ļaunais. Vietējais priesteris cenšas glābt savu ganāmpulku no dvēselēm, kas nekad nav atradušas mieru. Viņam palīgā nāk vecs draugs Tadeušs Moravskis, teoloģijas profesors un eksperts cīņā ar dēmoniskām būtnēm.