Edgars Auziņš

Список книг автора Edgars Auziņš


  Pūķa ēna. Saimniece

  Edgars Auziņš

  Katram pūķim ir vajadzīga Ēna, lai paliktu cilvēks un valdītu.Dimanta pūķis apgalvo, ka es esmu viņa Ēna. Draud, ka nekad neatlaidīs. Ar maģiju pat pieķēdēja mani, un tagad es esmu viņa gūstekne.Taču maģiskās ķēdes, kas mūs saista, darbojas abos virzienos. Bez Ēnas nav Pūķa, kā saka Robežvalstīs. Lai atrastu laimi, es kļūšu ne tikai pūķa valdījuma, bet arī viņa sirds saimniece. Ja man nāksies iestāties par visu, kas man dārgs, es esmu gatava.Un lai burvju zobens man palīdz!STĀSTS PAR DIMANTA PŪĶI

  Maģa kara līgava

  Edgars Auziņš

  Ja esat izdzīvojis aviokatastrofā, nesteidzieties priecāties par to, ka esat izdzīvojis. Galu galā ne visi sapņo par to, ka nokļūs citā pasaulē. Vasilisa nemaz nav bijusi fantāzijas grāmatu cienītāja, taču tagad viņa ir spiesta atrast savu vietu ziemeļu kalnu cietoksnī uz nezināmas pasaules malas. Silts šajā skarbajā apvidū izrādās tēja un garnizona priekšnieks, kurš uz viņu ir skatījies tik mīļi un maigi kopš brīža, kad ieraudzīja viņu sniegotajā nebrīvē.

  Viņa kaitējošais pirkums

  Edgars Auziņš

  Lai glābtu uzņēmumu, tēvs mani apmaiņā pret materiālajiem labumiem atdeva burtiski pirmajam sastaptajam vīrietim. Un šis pirmais vīrietis izrādījās cilvēks, kuru es nevaru paciest.Ians jau ilgu laiku cenšas man uzmest kārtiņu.Bet es labāk gribētu dzīvot nabadzībā, nekā būt viņa sieva.

  Хранитель секретов. Приключения детектива Райана Паркера

  Edgars Auziņš

  В "Тенях обмана" детективы Райан Паркер и Сара Мартинес расследуют дело об исчезновении людей в маленьком городке, распутывая сложную паутину обмана, организованную коварным мастером. В ""Отголосках заговора"" они сталкиваются со зловещими планами иллюминатов, погружаясь в мир тайн и интриг, когда они наперегонки со временем пытаются сорвать планы этой организации и восстановить справедливость в отношении тех, кого они обидели. В обеих частях сериала Райан и Сара демонстрируют непоколебимую связь и решимость, пробираясь сквозь тьму, чтобы раскрыть правду и защитить невинных.

  Временные врата. Приключения Анны и Пола

  Edgars Auziņš

  Захватывающая история о двух подростках, чье обычное открытие древнего храма превращается в невероятное путешествие во времени. Вместе они сталкиваются с опасностями, раскрывают тайны прошлого и открывают новые горизонты, понимая, что каждый шаг вперед приближает их к истине. Это история о дружбе, мудрости и силе веры, которая сияет даже в самых темных временах.

  The Dragon's Vow or the Stubborn Bride

  Edgars Auziņš

  My name is Mirre Blackrock. Not so long ago I was an empty shell and my mage parents shook me like a hothouse flower, but today I go to the Wind and Storm Academy, the best place to train elementals! The only problem is that it's all-male, and as I found out when I arrived, we're not very welcome here – adepts and teachers alike. Especially one senior student. He can't stand me, and I haven't done anything to him. What's this strange tattoo on my arm? It's magic! Wait! Wait! I've seen that before… Mummy!

  Семейный друг: Основы ухода и тренинга для собак

  Edgars Auziņš

  "Семейный друг: Основы ухода и тренинга для собак" – это исчерпывающее руководство для всех, кто ценит связь между человеком и собакой. От выбора породы и приготовления дома для нового питомца до обучения, здоровья и прогулок в лесу – эта книга охватывает все аспекты ухода за собакой. Читатели найдут здесь информацию о топовых породах для семей с детьми, обучении и социализации собаки, а также советы по рациону, ветеринарной заботе и предотвращению опасностей на прогулках. Эта книга – не только практическое руководство, но и история о любви и преданности, которую собаки приносят в нашу жизнь.

  Miesassargs

  Edgars Auziņš

  Alīna izvēlējās ne vispopulārāko meitenes profesiju. Viņa ir miesassargs. Ja tava dzīve ir pilna ar šaušanām, adrenalīnu un satikšanos ar bagātiem mafioziem, kļūst grūti veidot personīgo dzīvi. Kurš normāls vīrietis varētu labi gulēt, kamēr viņa sievieti nošauj pa diviem? Tāpēc ir vērts meklēt nenormālu …

  Trīs krūmos, neskaitot suni

  Edgars Auziņš

  Dažreiz jūs meklējat vienu lietu, bet atrodat ko citu. Krievu valodas skolotāja Aglaja atklāj, ka viņas draugs ir apšaubāms tipiņš, krāpnieks, kura dēļ viņu aplenc parādu piedzinēji. Un vislabākais, kas viņai ienāk prātā, ir aizbraukt pie tantes ciemos uz vasaras brīvdienām. Tikai, ierodoties galamērķa vietā, Aglaja ne tikai neatrodas drošībā, bet arī nonāk muļķīgu notikumu epicentrā.Patiešām, aizdomīga priekšmeta līķis, ko viņa atrod brīvdienu otrajā dienā, maz izskatās pēc patīkama pārsteiguma. Ciematā parādās bīstams, bet pievilcīgs vīrietis un vietējā mafija, un ciema iedzīvotāju prātus uzjundī arī nostāsti par pie upes apglabātu dārgumu. Un visiem ir jautājumi par nabaga Aglaju.

  Kaislīga izvēle vai līgava pēc pasūtījuma

  Edgars Auziņš

  Es biju vainīga, ka mīlēju nepareizo vīrieti, un sods nebija ilgi jāgaida. Tā kļuva par neparastu līgavu atlasi, kurā sāncenši necenšas uzvarēt, un līgavaiņi rada bažas. Noslēpumains līgavainis, kura kaisle biedē un vilina vienlaikus.