Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Все книги издательства Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»


  Бабушкина домашняя книга

  Сборник

  Помните, как в детстве мы любили гостить у бабушки? Слушать сказки и разные истории, есть вкуснейшие пирожки и котлетки. У бабушки всегда и на все были мудрый совет и примета. Когда убирать в доме, что можно, а что нельзя делать в праздники, когда собирать урожай и делать заготовки на зиму – бабушка знает все. В этой книге она делится своими хитростями и мудрыми советами, приметами и наблюдениями на каждый день. Забота, тепло и уют, словно бабушка всегда рядом! В формате PDF A4 сохранен издательский макет.

  Утраченные сокровища. Знаменитые исчезнувшие артефакты

  Группа авторов

  Во все времена загадочные исчезновения интересовали людей, порождая всевозможные догадки и слухи. Таинственные пропажи священных церковных реликвий, затерянные сокровищницы мистических орденов, канувшие в Лету шедевры искусства, утраченные города, корабли, библиотеки, оружие и фамильные украшения – это происходило веками. Старинные легенды передавались из уст в уста и обрастали всевозможными дополнениями, подробностями и фантазиями. Но пришло время узнать правду, где же на самом деле находятся исчезнувшие сокровища эпох… В формате PDF A4 сохранен издательский макет.

  Гніздо Кажана

  Дарина Гнатко

  Данило Кажанівський продав душу дияволу. Скільки дівочих душ він занапастив! Коли одна дівчина наклала на себе руки, козак Ілько Косозуб зібрав людей для помсти, і Данила спалили. Минуло майже сто років. У Миргороді планує весілля Роман Кажанівський, його наречена Ліза мала б радіти… якби не цей холод між ними. Натомість вона все частіше думає про Ярослава, кузена Романа та господаря маєтку «Гніздо Кажана». Чорні язики кажуть, що він ще гірший від свого предка. Та її нестримно тягне до нього. Між ними – прірва і гострі уламки минулого. Аби не втратити Лізу, Роман розповідає, що Ярослав – справжнє чудовисько. Та поступово Ліза усвідомлює, що справжній монстр не завжди той, що з чорними крилами…

  Вдивляючись у сонце. Долаючи страх смерті

  Ірвін Ялом

  Як почати цінувати життя та насолоджуватися кожною його хвилиною? Страх смерті однаково переслідує і молодих, і старих. Ірвін Ялом знає, як притлумити ці деструктивні та похмурі роздуми і прийняти життя в його неминучій скінченності. З гумором і теплотою автор аналізує причини й наслідки, знаходить інструменти для боротьби з потаємними демонами та страхами. Він вчить нас упевнено вдивлятись у майбутнє, приймаючи життя таким, яким воно є, і знаходити в цьому найбільше задоволення. Захоплива й цікава розповідь від майстерного оповідача та професіонала своєї справи. В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

  Ти змінив моє життя

  Абдель Селлу

  Абдель – хлопець, який усе життя грав у хованки із законом. Філіпп – багатій з витонченим смаком, але він паралізований і самотній. Несподівано для самого себе Абдель влаштовується на роботу – доглядати за безпомічним Філіппом. Французький аристократ та алжирський емігрант – їхні шляхи навряд чи перетнулися б. Якби не доля. Якби не шанс, що отримав кожен з них. Чи важко почати все з нуля, забувши про те, що було «до»? Насправді ні. Коли поруч є той, хто може змінити твоє життя…

  Раніше ніж їх повісять

  Джо Аберкромби

  У Міддерланді настали темні часи. Триває війна між Союзом і королем-самозванцем Бетодом. Інквізитор Ґлокта отримує наказ за будь-яку ціну зберегти місто Дагоску та відтермінувати падіння анклаву. Але це майже неможливо. Перший з-поміж магів Баяз разом з воїном Лоґеном Дев’ятипалим вирушає на край світу. Ця подорож – самогубство. Адже Баяз хоче знайти сховану там магічну зброю, що здатна зупинити будь-кого. Світ опиняється на межі. І не вгадати, у який бік хитнеться маятник долі. Тоді, коли здавалося, що вже достеменно відомо, хто ворог, фортуна вдається до злої гри. І з’являються ті, на кого не чекав ніхто, – пожирачі, моторошні творіння похмурого пророка Калула…

  Прокляте небо

  Наталія Довгопол

  Середина XVII століття. Київщина. У селі мірилом усього є фізична праця, будь-яка інакшість вважається хибою. Тому мати намагається позбутися Євки ще немовлям. Але щодо малої доля має свої плани. Дівчинка виживає і потрапляє служити в маєток пана. У неї є дар – схильність до астрономії. Вона буквально читає небо, як розгорнуту книжку. Та в житті Єви з’являється панський вчитель Орест. Потайки одружуючись, вони втікають до Києва. Тепер на неї чекає довгий шлях випробувань та спокути. Хто залишиться поруч, а хто зрадить? І що скажуть зорі тій, яка єдина вміє їх читати?..

  Думай як мільйонер

  Гарв Экер

  Декарт казав: «Я мислю, а отже, я існую». Але ця книжка про те, як мислити та… багатіти. Відвідали купу тренінгів і семінарів із фінансової грамотності? Прочитали чимало бізнес-літератури? Навіть закінчили спеціальні курси, але на банківській картці все ще не мільйони, а середня зарплатня? В автора цієї книжки була схожа історія. Поки він не почав думати як мільйонер. І цими думками він готовий поділитися з вами. Як вести грошові справи, мислити масштабно, концентруватися на можливостях, знайомитися з корисними людьми, рекламувати себе та свою цінність? Як опанувати мистецтво подолання проблем та навчитися брати, а не віддавати? Як отримувати платню за результат, а не за відси- джений час? Заможні люди дивляться на світ геть інакше. Це їхній секрет успіху. І ваш також. Час думати як мільйонер! Час заробляти мільйони!

  Війна лайків. Зброя в руках соціальних мереж

  P.W. Singer

  Facebook – як поле бою, а Instagram – ніби концентраційний табір вільного часу із лайками-наглядачами. Сюжет для кіберпанку? Аж ніяк. Наше сьогодення. У світі тривалий час точиться війна – віртуальна. Із цілком реальними наслідками, часто кривавими та смертельними, коли необережний пост може стати епітафією, а лайк – приводом для арешту. Такі випадки давно стали нормою. Пітер Сінґер та Емерсон Брукінґ витратили довгих п’ять років, щоб провести ґрунтовне дослідження розвитку Інтернету, найвідоміших соцмереж сьогодення та процесу перетворення їх на зброю в сучасному світі. Автори розповідають, як платформи соцмереж використовують у своїх цілях авторитаристи, революціонери, сили оборони, терористи, Дональд Трамп, Росія, Китай, США й багато інших фігурантів онлайн-життя. Ласкаво просимо до cвіту соцмережевого періоду!

  Мистика катастроф

  Отсутствует

  «…Феномен предвидения, известный с глубокой древности, не рассматривается официальной наукой всерьез. Но вот парадокс – порой прорицатели предлагают такую картину грядущих событий, с которой даже официальная наука бессильна спорить. Ибо все сбылось в точности…» «…Если вас интересуют подобные загадки, добро пожаловать в мир, где неведомое соседствует с ужасным, а любой неосторожный шаг может привести к фатальной трагедии. Часть описанных ниже катастроф имеет официальное и вполне материалистическое объяснение (но не единственное). Тайны многих других не разгаданы до сих пор. А наш мир, при всей его реальности, иногда настолько непостижим, что иначе как мистикой его проявления назвать невозможно…»