Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Все книги издательства Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»


  10 хвилин та 38 секунд у цьому дивному світі

  Элиф Шафак

  У неї лишилося 10 хвилин та 38 секунд, щоб пригадати те, що вже не виправити. Смак пряного козячого молока й рідну домівку в далекій провінції, деспотичного батька, аромат кави та кардамону в стамбульському будинку розпусти, де вона опинилася, утікши з дому… Пригадати кожного, хто робив боляче їй і сотням жінок, яких продавали, мов товар на ринку. Її серце от-от перестане битися, але перед тим вона ще має ці безмежні 10 хвилин та 38 секунд, щоб розповісти свою історію. Вона – Лайла Текіла. І про те, що з нею сталося, має дізнатися кожен… В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

  Дивовижний імунітет. Про антитіла, інфекції та інші цікавинки імунної системи

  Філіпп Деттмер

  Поки ми працюємо, гуляємо парком, п’ємо каву, їдемо в метро чи щось купуємо, усередині нас відбуваються справжнісінькі баталії. Так працює надзвичайно важливий імунітет людини. Автор цієї книжки запрошує до подорожі міцною фортифікаційною спорудою нашого організму, від захисних механізмів якої дійсно залежить усе. Що таке віруси і як вони стали такими успішними? Як долається вірусна інфекція? Чому імунна система дає збій і як її зміцнити? Які клітини продукують антитіла? Що таке аутоімунні захворювання та як виникає рак? Усередині нас стільки незвіданого, важливого, сповненого історій про перемоги, поразки та неймовірні пожертви нашого дивовижного імунітету! В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

  Код людства. Дивовижна історія наших генів

  Едвін Кірк

  Генетика має репутацію дуже й дуже складної науки. Багато людей вважають, що для її розуміння потрібен мозок завбільшки з планету! Та чи насправді це так? Професор Едвін Кірк запевняє: генетика куди простіша, ніж нам здається. І до того ж невимовно цікава. Ця книжка відкриє таємниці ДНК, познайомить із ученими-першопрохідцями, чиї відкриття вплинули на подальший розвиток генетики, розкаже про сучасні генетичні дослідження й здобутки, які можуть врятувати життя. А ще навчить, як видобувати ДНК у домашніх умовах. Ласкаво просимо у надзвичайний світ генетики! В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

  Вступ до психіатрії та психоаналізу. Просто про складне

  Ерік Берн

  Що таке соціопатія та про що сигналізують сновидіння? Чому в людей виникають залежності й неврози? Що ефективніше: шокова терапія, групові сеанси чи транквілізатори? Чому візит до психотерапевта не завжди допомагає і як самотужки опанувати навички психоаналізу? Доктор зі світовим іменем Ерік Берн докладно, зрозуміло й не нудно відповідає на ці та інші запитання, що стосуються психіатрії та психоаналізу. Метою цієї книжки стало пояснення динаміки людської психіки для тих, хто більше зацікавлений у розумінні її природи, аніж у термінах чи визначеннях. Я намагався викладати ідеї на практичному рівні, створюючи якомога чіткішу й простішу картину складних явищ. Там, де це було можливо без надмірної незграбності, я уникав довгих слів. Ця книжка покликана дати читачеві краще розуміння себе та інших.

  Коронованный череп. Преступление в повозке

  Фергюс Хьюм

  Мадемуазель Станжерсон, дочь известного ученого, подверглась нападению у себя дома. Двери и окна ее комнаты были заперты изнутри, но злодей проник в помещение, а затем скрылся, словно растворился в воздухе. 18-летний репортер Жозеф Рультабий дерзает распутать это дело, бросая вызов гению сыска Фредерику Ларсану. («Тайна Желтой комнаты»). Также в книгу вошла повесть «Заколдованное кресло».

  Де живе свобода. Її полиновий присмак

  Светлана Талан

  Віталія і Родіон зрозуміли, що хибно уявляли свободу як втечу від суспільства. Після пережитої трагедії – втрати новонародженого сина – вони повертаються додому і вирішують на певний час розійтися, щоб осмислити те, що було, є і буде між ними. Родіон іде добровольцем в АТО. А Віталія вчиться давати собі раду. Та хай як вона намагається жити звичайним життям і знайти роботу, їй усюди заважає матір, яка не може пробачити доньці несподіваного непослуху. Складається, здавалось би, безвихідна ситуація. Щоб змінити її, треба зважитися на рішучий крок… Чи не забракне Віталії сил? І яка доля їхнього з Родіоном кохання? В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

  Чому зебри смугасті? Серйозні питання від маленьких людей, на які відповідають великі люди

  Джемма Элвин Харрис

  Маленькі чомучки хочуть знати все на світі. І своїми запитаннями частенько змушують дорослих ніяковіти та чухати потилиці. З якоїсь причини тато з мамою не завжди можуть пояснити, звідки в океані беруться хвилі та чому комарі кусають не всіх підряд. Саме тому вчені, письменники, лікарі, телеведучі, інженери та філософи з усього світу вирішили відповісти на запитання, що так хвилюють малечу та бентежать батьків. А до речі, звідки дорослі так багато знають? Можливо, у цьому їм допомагають саме такі книжки, як ця? В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

  Царівна. Вибрані твори

  Ольга Кобылянская

  Ніжна душею бунтарка, яка жила на зламі епох, країн і світів. Майстерна мисткиня, котра словами малювала чарівні пейзажі й влучні психологічні портрети. Це Ольга Кобилянська – письменниця, що підписувала твори власним ім’ям за часів, коли її колеги ховалися за псевдонімами. Якщо вам хочеться зупинитися й відпочити душею чи набратися сил для руху вперед – саме її твори надихнуть вас. Драматична історія «В неділю рано зілля копала» покаже нові грані кохання. А героїні повістей «Царівна» й «Людина» – живі, рішучі, волелюбні – поділяться світлом своїх душ і допоможуть розгорнути крила, щоб летіти до мрії. В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

  Доки не розкриється брехня

  Тосикадзу Кавагути

  Кажуть, в одному маленькому кафе можна переміститися в часі, якщо забажати… І саме це бажання приводить до нього чотирьох різних людей. Кожен з них має свої причини для такої подорожі. Однак мандрівки в часі можуть зруйнувати життя. Про це мовчки нагадує жінка, яка незмінно присутня в кафе, – колись вона не зуміла повернутися назад… В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

  Інтуїція

  Лоран Гунель

  Одного дня спокійне життя молодого письменника Тімоті порушують двоє. Агенти ФБР з'являються біля його дверей із проханням допомогти… Знайти особу, відому на весь світ невловимістю. І, несподівано для себе, Тімоті погоджується на авантюру. Проте спершу він має пристати до секретної програми, спеціалізація якої – люди з феноменальними інтуїтивними здібностями. Люди, що відчувають матерію цього світу інакше за решту. Непомітно для себе Тімоті оволодіває цією потужною силою інтуїції. Почуттям, здатним показати життя таким, яким воно є насправді, – надзвичайним. Та чи стане Тімоті сил пройти шлях до самого кінця? Шлях, який до снаги лише обраним. В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.