Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Все книги издательства Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»


  Україна. Історія з грифом «Секретно»

  Володимир В’ятрович

  Ця книга – зустріч із минулим. Тут – 61 історія, 74 роки і набагато більше людей та ситуацій, котрі дивляться на читача зі світлин та архівних документів. Разом вони складають образ українського ХХ століття – часу, коли світ по-справжньому відкрив для себе Україну та українців, століття, коли творилося обличчя України. Свого часу життя кожного з героїв опинилося під грифом «Секретно» стараннями, здавалося б, нездоланної спецслужби. Сьогодні Володимир В’ятрович, який розсекретив раніше таємні матеріали радянських «органів» від ЧК до КҐБ, розповідає про минуле України 1918–1991 років. Описані в сухих звітах і відтворені істориком хитрі спецоперації, смертоносні ходи, інформаційні війни та складні партії на кількох гравців – спроба знайти відповідь на питання: що творить нашу долю – воля людини чи обставини? У форматі PDF A4 збережений видавничий макет.

  Йди геть зі свого шляху! Як подолати 40 проявів саморуйнівної поведінки

  Марк Гоулстон

  Руйнівна поведінка працює проти наших інтересів та заважає на шляху до щастя, успіху та любові. Марк Ґоулстон пояснює, чому іноді нам так подобається страждати та як розірвати це згубне коло. 40 проявів самознищення і 40 можливостей відмовитися від них на користь спокійного, сповненого добробуту та любові життя. У форматі PDF A4 збережений видавничий макет.

  Повість про останню любов

  Оксана Калина

  Юля змалечку звикла бути сильною й самостійною. На її долю випало чимало випробувань: смерть батька, якого вона любила понад усе, виховання молодшої сестри, п’яниця-вітчим. Та найгірше – материна нелюбов, з якою змиритися було найтяжче. Врешті Юля їде навчатися до міста й починає нове життя. Там вона зустрічає перше кохання – Костю. Однак їхня пристрасна історія завершується зливою сліз. Вагітна дівчина лишається на самоті в чужому місті. Несподівано їй на допомогу приходить лікар-гінеколог Ігор – набагато старший, досвідчений. Чи знайде вона з ним свою останню любов?

  Нічний потяг

  Мартин Эмис

  Я – детектив Майк Хуліген. І я хотіла б розповісти вам про найважчу з усіх своїх справ. Усе почалося з дзвінка колеги, який повідомив, що виявлено тіло Дженніфер, доньки полковника поліції. Я знала її змалку – а тепер чула про її самогубство. Так, щаслива, успішна, заможна, красива дівчина пустила собі кулю в рот. Жахливо, подумаєте ви? Ні. Жахливо те, чому вона це зробила… Обережно! Ненормативна лексика!

  Емма. Історія одного падіння

  Дарина Гнатко

  Емма Рихальська – донька заможного поміщика та наречена шанованого графа Яготинича. Її майбутнє прогнозовано мало бути щасливим. Але заборонене кохання до кріпака Назара, що так раптово спалахнуло, перекреслило все. Емма знала, що він заручений із красунею Марічкою і ніколи не відповість взаємністю панянці. А сама Емма змушена буде все життя прожити з нелюбом. Але долю не прорахуєш. Трагічна загибель Марічки збурить у серці Назара полум’я помсти. Емма втратить останній шанс здобути його любов. Та несподівано під серцем заворушиться надія…

  Хірург

  Тесс Герритсен

  Убивця вдирається в домівки самотніх жінок. Він не просто їх вбиває. Він виробляє з ними таке, через що здобув прізвисько Хірург… Душогуб ретельно відтворює стиль серійного маніяка, вбитого два роки тому. А головною його ціллю стає остання жертва попередника, якій дивом удалося вціліти. Життя Кетрін Корделл знову під загрозою…

  У той день…

  Симона Вилар

  988 рік. Князь Володимир готується до великого хрещення Київської Русі. Побоюючись бунту, він замикає в підземеллях київських волхвів, що налаштовують народ проти християнської віри. Тепер ніхто не завадить хрещенню. Але в день обряду, у священний момент входження в річку, гине купець Дольма. Веселощі та захват ледь не завершуються жахом і панікою. Добрині та його ближникам вдається заспокоїти народ і продовжити хрещення. Розлючений Володимир наказує відшукати вбивцю християнина Дольми. Це до снаги лише одній людині в Києві – волхву Озарові. Але яке діло закоренілому язичникові до смерті купця, що зрікся віри предків? Одначе князь хоче дізнатися правду, від якої зблякнуть навіть лики святих…

  Іскра життя

  Эрих Мария Ремарк

  Березень 1945-го. Концтабір Меллерн вважається дуже гуманним: тут немає газових камер. Але щоденно смерть від голоду, знущань, хвороб забирає сотні тих, у кого замість імен – лише номер. Відчайдушне передчуття скорого звільнення об’єднує змучених мешканців Малого табору. Вижити повинен хоч хтось. Аби не забути. Аби розповісти правду. Аби знайти сили розпочати все наново, пам’ятаючи про ті іскри життя, які згасли назавжди…

  По ту сторону занавеса

  Эрл Дерр Биггерс

  Совершая кругосветное путешествие, детектив Фредерикс Брук расследует давнее запутанное дело об убийстве юрисконсульта Хилари Хальта и возит с собой бархатные туфли, которые много лет назад обнаружили на ногах жертвы. На приеме в Сан-Франциско Брук показывает улику гостям, а через полчаса его самого находят мертвым… в тех самых злополучных туфлях. Неужели преступление так и не будет раскрыто? На помощь специалистам Скотланд- Ярда приходит Чарли Чан – сыщик из Гонолулу, прошедший путь от сержанта до инспектора и наделенный непревзойденными аналитическими способностями.

  Тайна желтой комнаты. Заколдованное кресло

  Гастон Леру

  Мадемуазель Станжерсон, дочь известного ученого, подверглась нападению у себя дома. Двери и окна ее комнаты были заперты изнутри, но злодей проник в помещение, а затем скрылся, словно растворился в воздухе. 18-летний репортер Жозеф Рультабий дерзает распутать это дело, бросая вызов гению сыска Фредерику Ларсану. ( «Тайна Желтой комнаты» ). Трое претендентов на кресло во Французской Академии гибнут при странных обстоятельствах. Удастся ли наказать их убийцу, орудия которого не нож и пистолет, а ультра-лучи, запахи и мертвящая песня? ( «Заколдованное кресло» ).