Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Все книги издательства Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»


  Секрети Лос-Анджелеса

  Джеймс Эллрой

  Цих трьох не можна назвати приємними хлопцями. Джек Вінсеннс – коп-нарцис, що час від часу зливає інформацію жовтим виданням. Бад Вайт – відморозок, якого використовують для брудної роботи і яким рухає невгамовне бажання помсти. Ед Екслі – молодий та обдарований детектив, герой війни, який насправді не зробив нічого героїчного, кар’єрист і честолюбець. Такою насправді не має бути команда супергероїв. Але після кривавої бійні в «Нічній сові» цим трьом доведеться об’єднати зусилля. Із ненавистю один до одного, але водночас бажанням відновити справедливість. Рухаючись у різних напрямках однієї справи. Шукаючи банду особливо небезпечних злочинців у найпотаємніших закутках Лос-Анджелеса ХХ століття. І знаходячи дещо огидніше за власні душі. Навіть у янголів є свої демони… Обережно! Ненормативна лексика!

  Спотикаючись об щастя. Позитивна психологія

  Дэниел Гилберт

  Ми все життя плануємо щастя в майбутньому часі. Уявляємо, як придбаємо нову квартиру чи нарешті відвідаємо Париж. Мріємо про ідеальні стосунки та блискучу кар’єру. Тоді чому ж, отримуючи бажане, ми не відчуваємо задоволення? У чому проблема? Насправді ми нічого не знаємо про те, що таке щастя і що робить нас по-справжньому щасливими. На відміну від професора Деніела Ґілберта, засновника наукового напряму «щастязнавства». Він переконаний, що головна проблема – у безкінечному плануванні та невідповідності мрій реальності. Насолоджуватися життям необхідно не завтра, а сьогодні. Спираючись на теорії й факти з психології, когнітивної неврології та філософії, автор розбирає феномен щастя на атоми. Годі дивитися навсібіч, чекаючи на появу чогось особливого! Справжнє щастя – у нас під ногами.

  Приборкай своїх драконів. Як перетворити недоліки на переваги

  Хосе Стивенс

  Що заважає нам змінюватися, розвиватися та бути щасливими? Внутрішні страхи й особистісні негативні установки. Хосе Стівенс, психотерапевт із 20-річним стажем, влучно порівняв їх із драконами. Знайомтеся, це зарозумілість і самоприниження, нетерплячість та мучеництво, жадібність, саморуйнування й упертість. Монстри, що лякають нас та не дають рухатися вперед. Утім автор певен, що мета тих драконів – зробити вас сильнішими. Це найефективніший інструмент для особистої трансформації. Час кинути виклик внутрішнім страхам, що позбавляють радості життя! Перетворіть свої недоліки на переваги, віднайдіть гармонію із зовнішнім світом, змініться, не зраджуючи власних принципів. Приборкати драконів допоможе нестандартний підхід автора, ґрунтований на дослідженнях міфів та священних книг, найрізноманітніших духовних традицій і сучасних психологічних теорій.

  Мрія метелика

  Лия Щеглова

  Він з’явився в її житті раптово. І вибухнув вулкан пристрасті. Дорослий, досвідчений, забезпечений і загадковий. За майже два роки їхніх бурхливих стосунків вона нічого про нього не дізналася. А потім він зник. Забравши з собою її душу. Сенсу жити більше не було. Як метелик, вона згоріла на попіл у полум’ї пристрасті. А потім – випадкова зустріч із Сергієм. Одруження, нормальне життя з нормальним чоловіком. Якого вона ніколи не кохала й не цінувала. Доки він не зник… Де він? І що відбувається? Здається, усе повторюється. Але крила метелика не можуть згоріти двічі. І справжнє кохання трапляється лише одного разу. Один раз на все життя.

  Кровавая охота. По следам монстров

  Отсутствует

  Необъяснимые факты. Пугающие аномалии. Древние тайны. Удивительные явления. Потусторонние миры. «ФАТУМ» приоткроет завесу неизвестного. Для скептиков и поклонников мистики. Каждый сам решает, во что ему верить. Ночной кошмар, что спускается с гор, истребляя домашний скот. Древний ящер, топящий лодки неосторожных путешественников. Ужас джунглей Амазонии, уничтожающий каждое живое существо, которое встречается ему на пути. Кто они – животные-монстры, живущие в легендах? Или охотники, подобравшиеся слишком близко к миру людей? Что, если места, где привыкли видеть мистических созданий, не являются местами их обитания? И они давно покинули их пределы…

  Загадка «Блакитного потяга»

  Агата Кристи

  Розкішний «Блакитний потяг» прибуває на Французьку Рив’єру. Аж раптом спокійне курортне місто сколихує жахлива звістка: у поїзді було скоєно вбивство. Задушеною у власному купе знайдено Рут Кеттерінґ, доньку відомого американського мільйонера. Коштовності вбитої безслідно зникли. Поліція губиться у здогадах: хто міг вчинити цей злочин? Чоловік жертви, Дерек, який напередодні вбивства вийшов із купе дружини? Чи, може, коханець Рут – шахрай, який називає себе графом де ля Рошем? Лише легендарному детективові Еркюлю Пуаро до снаги встановити, хто з цих двох справжній вбивця. А що, як розслідування вкаже на ще одного підозрюваного?..

  Дыхание инферно. Вампиры, суккубы, демоны

  Отсутствует

  Необъяснимые факты. Пугающие аномалии. Древние тайны. Удивительные явления. Потусторонние миры. «ФАТУМ» приоткроет завесу неизвестного. Для скептиков и поклонников мистики. Каждый сам решает, во что ему верить. Герои фильмов ужасов и гротескных страшилок. Мы тщательно отрицаем их существование, но так боимся однажды увидеть их призрачные силуэты. Они носят длинные одеяния, а их кожа бледна как снег. Любая встреча с ними становится для человека смертельной. Веками в преданиях и личных дневниках хранились сведения о вампирах, суккубах и демонах. Реальные истории очевидцев, неразгаданные тайны, способы уничтожения и общения с представителями потустороннего мира – о чем на самом деле молчат мертвые?..

  Відверто про Клавдію

  Дэниел Киз

  Її звали Клавдія Яско. Колись вона звернулася до Деніела Кіза з проханням написати книжку за її історією… У 1978 році в місті Колумбус, штат Огайо, сталося жорстоке вбивство. Клавдія зізналася, що вбивця – вона. Проте події в її викладі не відповідають висновкам слідчої групи. Хоча низка подробиць з її вуст вражає точністю: їх може знати лише той, хто перебував на місці злочину. Дівчину заарештували, та вбивства продовжилися. Клавдія вперто доводить свою провину, плутається у свідченнях. Вона має дивну особливість, якої сама не усвідомлює. Ким Клавдія є насправді? І чи є вона взагалі? Бо все, що відбувається довкола неї, – ілюзія. І чомусь вона стала занадто реальною.

  Пленник моих желаний

  Джоанна Линдсей

  Юная Габриэла – красива и умна не по годам. Дочь пирата и английской аристократки, она больше всего на свете любит море, вольную жизнь и поиски сокровищ. Но по воле отца девушка отправляется покорять высший свет Лондона. Но кто захочет связать свою жизнь с пираткой? Разве такой же отчаянный морской волк. Дерзкий и свободолюбивый капитан Дрю Андерсон вихрем врывается в ее жизнь. Ему чужды условности высшего света, как и самой Габриэле. Когда-то он безжалостно ранил ее чувства. И теперь Габриэла готова нанести ответный удар своим сильнейшим оружием – страстью…

  Найти, чтобы потерять

  Наталья Костина

  У богатых свои причуды. Мультимиллиардеру Николаю захотелось удивить свою молодую невесту необычным подарком – мемуарами о собственной жизни. И для их написания он нанимает литератора Льва Стасова. Стоило бы отказаться от этой авантюры, но нет. Льву интересно, почему такой богач не мог подарить своей возлюбленной какую-то дорогую побрякушку? Тем более что в сейфе у Николая спрятана уйма старинных драгоценностей. Среди них даже перстень, который, по легенде, принадлежал самой Марии Медичи. Но в одно прекрасное утро драгоценности исчезают. А с ними – и молоденькая невеста богача. Николай сильно расстроен. Однако не стоит забывать, что история знает много примеров, когда потерять – гораздо лучше, чем найти.