Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Все книги издательства Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»


  Тыква и чеснок – лекарства от всех болезней

  Отсутствует

  «…Тыква и чеснок широко используются для лечения и профилактики многих заболеваний, и прежде всего простудных. Конечно, съев кусочек тыквы или дольку чеснока, мы не сможем сразу же предотвратить грипп, как по мановению волшебной палочки, но содержащиеся в этих овощах полезные вещества способны значительно укрепить естественную защиту организма…» «…И самое главное, помните: прежде чем применять любые рецепты народной медицины, следует получить консультацию врача, особенно если речь идет о хронических заболеваниях…»

  Шоколадная вилла

  Мария Николаи

  Любовь – как шоколад: горечь лишь усиливает сладость. Юдит мечтала работать на шоколадной фабрике своего отца Вильгельма Ротмана. Она любит экспериментировать, создавая новые вкусы, вплетая в сладость новые оттенки. Но, чтобы спасти предприятие от банкротства, Ротман собирается выдать дочь за избалованного сына банкира фон Брауна. Девушка в отчаянии. Судьба оказывается горькой на вкус. Правда, иногда это лишь усиливает сладкое послевкусие. Неожиданно в жизни Юдит появляется мужчина. Он так же, как и она, влюблен в шоколад. Быть может, вместе им удастся создать нечто удивительное? Открыть новый вкус… или новую любовь.

  Хронiки Нарнії. Повна історія чарівного світу

  Клайв Льюїс

  Найулюбленіша книжка кількох поколінь читачів, у якій письменник та філософ Клайв Стейплз Льюїс гармонійно поєднав героїв давніх англійських казок, античних міфів і легенд, християнські ідеї добра, прощення та милосердя із захопливою, барвистою, чарівною фантазією про величезний світ. Одного дня двоє братів і дві сестри Певенсі потраплять у Нарнію – чарівну країну одвічної зими, населену фавнами і наядами, гномами і єдинорогами, добрими велетнями, драконами і звірятками, що вміють розмовляти… Тоді здійсниться давнє пророцтво про чотирьох людських дітей, які сядуть на трони величного Кейр-Паравелю, настане Різдво, повернеться лев Аслан, буде переможена Біла Чаклунка – а чарівні пригоди триватимуть…

  Нефертари. Царица-еретичка

  Мишель Моран

  Египет, 1283 год до н. э. Она была последней из великой XVIII династии фараонов, племянницей блистательной Нефертити. Когда-то их род купался в благословении Ра. Они были богами, сошедшими на землю. Но век правителей недолог. Нефертари чувствует себя изгоем, живя при дворе нового фараона – Сети I. Ее считают вероотступницей, как и ее семью. И лишь юный и пылкий Рамзес питает к ней нежные чувства. Она всегда была рядом, пряча в сердце любовь. Но судьба дарует ей шанс начать борьбу за право стать женой Рамзеса. Он – смысл ее жизни. А кто для него она?..

  Казки про силу

  Карлос Кастанеда

  Наймудріші уроки дона Хуана У тебе зовсім немає часу. І при цьому тебе оточує Вічність. Розкриваючи цю книгу, пам’ятайте: ви вже ніколи не будете таким, яким були. Із цього моменту джерело древньої сили торкнеться вас. Усе зміниться назавжди. Містичне вчення і мудрість століть, мистецтво опановувати неосяжне та незбагненне, здатність зазирнути вглиб себе та побачити власне майбутнє – на це не здатна звичайна людина. Але відтепер на це здатні ви. «Казки про силу» – одна з найнезвичніших, наймагічніших книг Карлоса Кастанеди, яка розкриває таємниці світобудови. Усе довкола – крихітний острівець у безкрайньому, непізнаному світі шаманів. І вчитель – дон Хуан – є одним із тих небагатьох, хто здійснив карколомний стрибок з одного краю прірви на інший. Тепер він простягає вам свою долоню. Щоб разом зробити стрибок у нове життя.

  Евпраксия – святая грешница

  Святослав Воеводин

  Невинное дитя, попавшее в руки тирана. Целомудренная дева, прозванная блудницей. Дочь великого князя всея Руси – Евпраксия. Ее путь начался с бегства, а любовь – с трагедии. Тринадцатилетней девочкой ее отдали замуж за деспота, который нещадно издевался над ней, а тот, кого она любила, безвременно погиб. Ненавидимая родственниками мужа, она была заточена в башне. Когда же Евпраксии удалось сбежать, она неожиданно оказалась в руках императора Генриха IV. Теперь у нее новое имя – Адельгейда. Кто она? Жена великого императора или узница настоящего дьявола в человеческом обличье? Что ждет ее теперь?..

  Happy – happy: п’ять кроків до порозуміння будь з ким

  Ларс-Юган Оґе

  •  Сенсаційний метод для досягнення щастя •  Від шведського спеціаліста з ефективних переговорів Коли ми по-справжньому щасливі? Коли нас розуміють і приймають такими, якими ми є. Однак інколи шлях до взаєморозуміння видається занадто складним. Здається, що цю прірву майже неможливо подолати. Час зводити міст, оснований на унікальному принципі порозумітися будь з ким і будь-де. «Щасливий-щасливий» – це авторська концепція для задоволення інтересів і пошуку найліпшого рішення для обох сторін. Принцип, що ефективно працює в усіх сферах життя. Ларс-Юган Оґе пропонує п’ять кроків до його втілення. Автор детально описав і обґрунтував результатами досліджень кожен з цих кроків, випробувавши їх на практиці. Прості і зрозумілі поради, що допомагають поліпшити якість життя і збудувати міцні стосунки на роботі, вдома й у вільний від роботи час.

  Аптекарка

  Ингрид Нолль

  Ця лікарняна палата – її сповідальня. Вона так довго наважувалася на те, щоб розповісти свою історію. Її ім’я – Гелла. Вона аптекарка. У дитинстві її прозвали вбивцею. Мило, чи не так? Дівчина мріяла про серйозні стосунки та життя як у всіх. Але доля звела її з гульвісою Левіном. Чи кохав він її? Хтозна. Зраджував? Так. Бо єдине, що йому подобалося в ній, – пляшечка з отрутою, яку Гелла тримала в шафі. Пляшечка, що могла дати їм усе: власний будинок, дорогі автівки, розкішне життя. За яке заплатить хтось інший. Власним життям. Важко буде тільки першого разу. А потім – усе як за рецептом. Без каяття, сумнівів та докорів сумління. Головне – не помилитися з дозуванням. Ти ж завжди була хорошою аптекаркою, Гелло? Ти ніколи не помилялася…

  Снежная роза

  Лулу Тейлор

  Кейт начала жизнь с чистого листа: изменила внешность, сбежав от семьи и друзей, переехала с дочерью в другой город. В старом особняке никто не знает, кто они и откуда. Мечта сбылась. Но любопытные соседки-старушки начинают интересоваться жизнью новоприбывших. Много лет назад в пустых комнатах и темных коридорах особняка произошли странные события, и пожилые дамы знают об этом… Неожиданно сюда приезжает группа таинственных молодых людей. Их лидер, харизматичный Арчер, одержим идеей спасения избранных. История прошлого грозит повториться вновь. Какая же роль отведена в этих невероятных событиях Кейт и ее дочери?