Название | ШАЛЕНИЙ СИЩИКИ. Смішний детектив |
---|---|
Автор произведения | СтаВл Зосімов Премудрословскі |
Жанр | Приключения: прочее |
Серия | |
Издательство | Приключения: прочее |
Год выпуска | 0 |
isbn | 9785449806994 |
Перший у списку значиться генерал майор Оттіла Алігаджіевіч Клоп. З усіх навколишніх, він відрізнявся не стандартним зростом – дев'яносто дев'ять і дев'ять сантиметрів.
Ви запитаєте: «А як же його допустили до лав правоохоронців, адже, нижче півтора метрів в армію не беруть, а без армії не беруть в охоронці …". Але він є – особливий випадок: Його батьки були, точніше мати і її дідусь, який служив йому замість батька, прості громадяни Російської Федерації, з споконвічно єврейським корінням. Просто його мати, колись в минулому тисячолітті, коли ще світ не користувався комп'ютерами повсюдно і був Великий Радянський союз, добровільно вступила до лав санітарів інтернаціоналістів, чий обов'язок була прибирати за хворими після спорожнення солітера. І відбувалося це в якійсь Африканської країні і хворими виявилися стародавні племена пігмеїв Центральної Африки, один з яких, а точніше сам вождь – Великий старець, ста двадцяти тисяч років їх нього календаря зроду, а так як його ровесники давно крекнули (здохли), тому тих, хто пам'ятав його народження не було і він зміг стверджувати, що його мати – Сонце, а батько – Місяць і т. д. і т.п.. В цю казку, зрозуміло, не повірила майбутня матуся Оттілія, але і не образила, а лише посміхнулася і кивнула головою Великому старожила всіх Чоловіків Землі. Після вона, прийнявши частування вождя, а вони були смачно заманливо-екзотичні: смажені очі бізона в часниковому соусі, копчені яйця слона з сьомгою в шоколаді, борщ зі свіжої крові несподівано зниклого на передодні фельдшера Івана Козімовіча Пупкіна і на третє – сік плодів Коки… Загалом, прокинулася матуся вагітна і далі її життя вже не представляло особливого інтересу.
А за законодавством племені пігмеїв, середнє зростання бійця і охоронця порядку становив не менше вісімдесяти сантиметрів і не більше одного метра п'ять з половиною сантиметрів, зрозуміло, його, тому взяли в їх поліцію і направили з обміном досвіду в Росію. Так він і залишився на службі: отримав ПМЖ, як будь-який гастарбайтер, а так як він був громадянином РФ за сумісництвом, то його ні хто не міг депортувати. Коротше кажучи, у нас в країні все можна, особливо за гроші. Але вишкіл йому довелося пройти у батька в племені і на іспиті завалити слона. Так говорилося в документі, пред'явленому за місцем вимоги, який був виколотий на пузі Оттілія і схвалений ЮНЕСКО. Звичайно, до нього додавався ще один документ, правда, неофіційно, схожий на сто баксів. І тим більше в основному документі було зазначено, що він проходив по службі в званні генерала армії північно-південного підрозділу племені під назвою Нака-тика Уї Бука. Зрозуміло, таке звання йому присвоїли через батька довічно, тим більше що їх плем'я значилося у військах ООН.
Юний Оттіла придбав на службі в племені наступний досвід, точніше сказати, склав іспити по: стрільбі з лука, метання томагавка, уроки по верхолазанью «ходьба по стовбурах», що дозволяло йому лазити, як по рівних вертикалях, так і з пухирцями. Так само він міг закинути обидві ноги за свої або чужі вуха і, утримуючись на підлозі на обох руках, міг станцювати чечітку, зробити потрійне сальто вгору, в бік, вперед, назад і при цьому, не торкаючись, статі. Навчився приборкувати кішок, собак та інших кусючих і пожирають, в тому числі комарів, клопів, вошей і ведмедів Грізлі.
Після Оттілія направили за власним бажанням і через хвороб матусі його, в МВС писарем – ад'ютантом Маршала, якого він ні коли не бачив в очі, а тільки чув його голос по рації і спец телефону. По закінченню тридцяти двох років від роду, його, через скорочення адміністративного апарату, перевели дільничним в село Соколов Струмок, Ленінградської області, по СПб – Любань залізниці.
Виділили йому барак, колишнє профтехучилище. Перша половина барака займало приміщення під житло, а друга була призначена під Опорний пункт.
І ось сидить Оттіла Алігаджіевіч у себе в кабінеті і пише квартальний, і тут же відразу і річний звіти. Поспішає, робить помилки, плутає слова в мовах, а їх він знав з дюжину, в тому числі: французький, рідний племінної, п'ять різних Радянських мов, Латина, Русский розмовний, Русский література, Російська феня, Русский бомж, мова дізнавача і інші.
Пише, пише, а тут синочок десяти років приходить до нього в кабінет:
– Батько? -скромно по дитячому запитав сто тридцяти сантиметровий десятирічний син Ізя.
– Що, синку? йміть піднімаючи голови, відповів дев'яносто дев'яти сантиметровий батько Оттіла.
– Пап..? -Ізя зам'явся. Батько все ще писав.
– …Ну говори?! -переспросіл батько.
– Пап, я тут ящик дивився, так?!.
– І що?
– Мені там слова деякі не зрозумілі…
Оттіла по-батьківськи подивився на сина, не опускаючи голови, підібрав ноги на особливий стілець з сходовими перекладинами на бічних ніжках, встав, розвернувся і сів на стіл. Ласкаво подивився на сина зверху вниз вже крізь окуляри, припустив їх на кінчик носа і запитав, дивлячись синові в очі і не задираючи голови, від чого у нього завжди боліла голова і затікала шия. Він на всіх при розмовах дивився знизу