Röhitsemine Toothy Konn. Fantaasiakomöödia. СтаВл Зосимов Премудрословски

Читать онлайн.
Название Röhitsemine Toothy Konn. Fantaasiakomöödia
Автор произведения СтаВл Зосимов Премудрословски
Жанр Приключения: прочее
Серия
Издательство Приключения: прочее
Год выпуска 0
isbn 9785005072559



Скачать книгу

on nii haisev? Fuh, sa oled mäda? – Highlander kortsutas nokka. – kas sa higistad

      – - Mitte mingil juhul, oh mu vanem vend! Ma lihtsalt, uh … – vastas varblane vastuseks.

      – - tõmmatud. – sosistas vanem kärbes Honey, nüüd kaaspiloot. – Ütle, et tõmbasid, ma ei söönud värsket, mädanenud sitta…

      lihtsalt, söö palju hotelli.

      – - Ma ei söö sitta, moron. – Stasyan sõitis.

      – - Kes seda sulle sosistab? – kuulsin ja olin nördinud, kotkas oli ettevaatlik ja vaatas ringi.

      – - See olen mina, kärbsenäpp … – tahtsin tutvustada ennast, peamist ja ainsat kärbseseeni pakis, kuid varblane hoiatas seda oma nokaga küljele kaldudes, kuna nimetissõrmega on lastel keelatud lapsi kasvatada.

      – - Millist jahu mete? Mis su nimi on? – küsis Kotkas üllatunult.

      – - Ei Minu nimi on Stasyan.

      – - Stasyan?? Armeenlased või mis?

      – - Ja kallis on minu sooled. – algus oli varblane.

      – - Jah, mul on tema sooled ja mu nimi on kärbseseene, ülejäänud keha on kõik kärbsed – mees ja mina – naised – magu, mis pole noore rumaluse tõttu seedinud seda, mida vaja. – vanem kärbes määriti kinni ja ta pandi kinni.

      – - Olgu, sõitsime läbi… aga mis, sugulane nii väike? – ja kotkas laiutas rinda.

      – - Ja ma olen… erinev tõug…

      – - See on mõistetav, aga milleks see ei kasvanud?

      – - Mul oli raske elu: ma olin kiiritatud orb.

      Üldiselt kogu elu taevas ei lehvinud. – hüüdis Stasyan.

      – - Mis, kambrist välja viidud?

      – - Mis veelgi hullem, loomaaiast saan Almatõst, aga ma ei tea kuhu. – ütles Stasyan.

      – - Ja te lendate Venemaale, nad ütlevad, et majandus on paranemas.

      – - Ja mis sa, ise ei lenda?

      – - mina?! Ei, ma olen surnud, tahtsin sinna.

      – - Miks?

      – - Jah, on tegusid, Mind, kohe pärast saabumist püüavad oligarhid mind kinni ja sulgevad nad eluks ajaks puuri või teevad topise. Pealegi oli mul siin juba pere, poeg. Noh, hüvasti, sugulane. – valmis Kotkas ja kivi, varises kohe alla, kus maapinnal oli liikuv koht. Ilmselt: jerboa või jahvatatud orav.

      – - Ja kuhu lennata ning mis suunas? küsis varblane tema järele, kuid kotkas oli juba kaugel ja ei suutnud teda kuulda.

      – - Kummaline, et sa ei märganud oma nina all, vaid nägid midagi maa peal roomavat.

      Stasyan ja tema biomootorid jälgisid koos kotkast. Noh, kallis, kuhu me läheme?

      – - Lenda kallis, oi mu isand!

      – - Olgu, kallis kärbes, mis suunas me lendame.

      – - Kuhu puhub tuul, sinna lendame, seal on lihtsam. – soovitas juhtiv roheliste kärbeste sülem.

      Ja nad lendasid süle ja öö läbi tankide ja metsade, külade ja linnade kaudu, peatudes vaid sitahunnikutes.

      Õnneks oli tuul õiglane, just Golfi oja suunas ja nad, uurides linnulennult maad, muutusid oma soovide suhtes juba ükskõikseks; nad lendavad Venemaale või Türkmenistani. Nii et praegust eesmärki ei olnud, kuid Stasyani kehade ja kärbeste radioaktiivne sõltuvus, kui nad eemaldusid kiirguskeskkonna allikast, põhjustasid seedetrakti sügelust ja uimaset unetust, kuid kannatasid. Nad kannatasid, aga kannatasid, sest kas te ei kriimustaks sisemust eriti keskelt?! See ei ole perse ega pea, kus sirutasite ja nühkisite – nühite, ema, nahka… Kaif. Aga soolestik, kui sügeleb või maks?! Tina!! Ja nad üritasid ringi tormata, suud lahti: vasakule või paremale; nüüd edasi-tagasi; nüüd alla, siis… aga üles – sügelus vaibus, kuna päikesekiirgus tugevnes, kuid te ei püsi pikka aega kosmoses. Raskem on hingata, hapnikust ei piisa ja sooled külmuvad. Üldiselt otsustas Stasyan lennata sinna, kus maa hõõgub radionukliididega ja sellisest kõrgusest paistis see kuma Ukraina piirkonnas, see tähendab … … Üldiselt otsustas Stasyan lennata Tšernobõli. Siga leiab alati mustuse ja kiiritatud leiab kiirgust. Instinkt. Ja kindlasti läbi Tšeljabinski, Techi jõe piirkonna… Nii et tema sisemine hääl ajendas teda. Ja seda sisehäält kutsuti lihtsalt Keeleks. Ja kui Keel tõi Kiievisse sadu, tuhandeid, miljoneid imetajate rändureid, siis see on nii kiiritatud, tiivuline ja veelgi enam.

      Ja nüüd on ta jõudnud juba Tšernobõli. Ja mida lähemale ta lendas, seda enam õhkis ta soolte sügeluse peatamisest… Lepota. Ja ta ei viibinud Abay linnaosas, tuumakatsetuste kohas, kuna ta soovis muudatusi ja uuendusi. Ta tahtis maailma näha, kuid ennast näidata ja purjetas nüüd üle taeva: nüüd tahapoole, nüüd külili, nüüd tahapoole, nüüd pea esimene, siis jalad. Ja äkki nägi ta, nagu kotkas, prügimäel, auguga hunnikut ja tema silmad vaatasid sellest välja. Stasyan rippus kohale tagurpidi, maapinnaga risti… Ja??!

      apulase teine

      Galups

      Bdshch!!!! – Tšernobõli Electra jaama kolmas reaktor müristas möödunud kahekümnendal sajandil või aastatuhandel. Inimesed läksid hulluks ja tegid «imesid». Inimesed tundsid kõiki tuumaplahvatuse juhtumeid. Kuid Maa kannatas kõige rohkem või mitte?!. Ta imetas kogu radiatsiooni endasse ja sai nuumatuks. Kuid see on ühe jaoks surm, teiste jaoks sünd ja elu. Maa ei muutu halvemaks, sellel on roheline või see on must kui tõrv, see on tema jaoks, aga neile, kes elavad?! … Nii et pole vaja päästa ema ja Maad, mis pole meie ema. Me oleme tema jaoks parasiidid, mitte lapsed… Peame päästma oma: Meie, venelased, peame päästma oma hinge; Sakslased, hiinlased ja teised maa rahvad peavad muidugi ameeriklasi päästma; aga ameeriklased peavad oma eesli päästma… Kellele see on kallim, täpsemalt, kellele see haiget teeb ja kellel juba midagi on, see ei päästa näiteks kätt ega nina: neil on hing ja meil eesel?! Kuid see, et kellegi jaoks on surm, on kellegi jaoks elu. Ja kuigi nende mutatsiooni jahu kaudu muutuvad nad keskkonnast sõltuvaks. Nii hapnikust pärit inimesed kui ka mutandid, nimetagem neid, sõltuvad radionukliididest. Mitte nii hiljutise surma väljal kujunes tundmatu uus eluvorm, mida hakati nimetama suureks Galupijaks. Ja ka gallupid ei teadnud oma välimust siin maailmas, nagu inimesed sama maailma loomisest nende mõistmise kohast, ainult oletused ja oletused, ja suured gallupid, mis olid kohanenud elama urgudes, nagu gopid või heinamaa koerad, kelle labürindid elasid välja ja üle selle need, kes mainiti kohese üledoseerimise tagajärjel, lihtsalt surid. Keegi neid ei päästnud?! Inimesi ei päästa kõik, kuid siin on mõned jama. Kuid surmavolditel ilmus mutantide uus elu, muteerus mitte elusorganism, vaid teadvus, vaid rohkem selle ja Looja retsepti jaoks.

      See mineviku tsivilisatsiooni koobaste õhk oli mutantide jaoks värske ja eluline. Neil polnud valgust endast, nad särasid nagu ebaharilikes kehades radionukliidide sisaldusest tulerohud. Nad sõid ka kõike, mis kiirgas ja isegi lihtsalt maad. Kuid järk-järgult hakkas kiirguse tase langema ja nad hakkasid isegi tähistama oma maailmalõppu, täpsemalt – pimedust. Seda kolooniat asustasid peamiselt Tšerepki, mida juhtisid Generalisifilis Tšerepukov ja Semisraki Tšerevitši.

      TÕENDID JA LENNUD TAVALINE VORM nägi välja nagu ebaharilik varjund, nagu teine esimesele. See koosnes mitmest osast: koljust ja neljast luust, mis paiknesid kolju suhtes

      risti. Muidugi, et kolju kinnitati mitmest suunast koosnevate luude ristmikul, mis kleepusid üksteisest välja maailma eri suundades, see tähendab pimeduses. Edasi kinnitati nende külge väiksemad luud ja liigeste külge loodi nii-öelda põlved. Siis kaeti ta Kozulia radioaktiivse püha pisaraga ja shard tuli ellu.

      Kuuldi, et Looja plagieeris nende vaatenurka pildi pealt, mille külge riputati kõik elektripostid: «ÄRGE SULGU, KILL!!!», moderniseeris seda natuke, asetades horisontaaltasapinnale või pigem koljukujulisele nupule, ilma silmaliidese nurkadeta. suu ja suu, kinnitati kelgu ülaossa ja selle külge kinnitati