Брида. Пауло Коельйо

Читать онлайн.
Название Брида
Автор произведения Пауло Коельйо
Жанр Зарубежная образовательная литература
Серия
Издательство Зарубежная образовательная литература
Год выпуска 1990
isbn 978-966-14-9679-7



Скачать книгу

воєї подорожі. Це книжка для людей будь-якого віку.

«Паблішерс віклі», США

      «Алхімік» – книжка незрівнянної краси, справжнє чудо натхнення, вона глибоко й потужно демонструє нам амальгаму духовного пошуку та екзистенційних конфліктів.

Мелколм Бойд, «Модерн метьюриті меґезин», США

      Це паломництво («Щоденник мага») перетворюється на дивовижно цікаву історію.

«Лібрері джорнел», США

      Мені рідко траплялися історії такої концентрованої сили та простоти, як «Алхімік». Вона проводить читача крізь час… чудова оповідь із персональним посланням до кожного читача.

Джозеф Джирзоне, США (автор книги «Джошуа»)

      Пауло Коельйо переконує нас іти за своїми мріями, наділяючи нас спроможністю бачити світ власними очима.

Лін Ендрус, США (автор серії «Жінка-лікар»)

      (Пауло) Коельйо – чи не найбільше відкриття сучасної бразильської літератури, а надто після публікації «Алхіміка».

Марґа Фонт, журнал «Інтеграл», Іспанія

      Далекий від наших уявлень про таємничого й загадкового ґуру, цей сьогоднішній маг… показує нам, яким має бути освячення в наші дні.

Педро Палао Понс, журнал «Карма 7», Іспанія

      («Брида») – це книга нашого сьогодення, великий репортаж про життя, написаний із такою вправністю, що, навіть будучи складною, вона здається цілком прозорою і розуміється без зусиль, наділяючи нас почуттям радісного збудження тієї миті, коли магія звертається до нас усіма мовами, зрозумілими для людського серця.

Аларкон Беніто, журнал «Мас Алья», Іспанія

      Нарешті ми маємо книгу («Алхімік»), що весело й просто розповідає про знання, про які раніше розповідалося в такий загадковий і такий занудний спосіб.

Давид Лючин, журнал «Айнблік», Німеччина

      Історія про пошуки таємного скарбу («Алхімік») перетворюється на притчу про найглибші виміри людського існування. Сантьяго – універсальний герой.

Сарка Ґравова, «Літерарні Новіни», Чехія

      Пауло Коельйо обережно проводить нас поміж епізодами своєї духовної одиссеї («Щоденник мага»), і, коли ми цілком підпадаємо під чари поетичного містицизму цієї книжки, він проникає в нашу свідомість і затягує нас у саму глибінь духовних процесів своєї творчості.

Катрин Дил, журнал «Тіло, розум і дух», США

      «Алхімік» – це синтез універсального знання, яке ми можемо застосувати в тяжких випробуваннях свого життя.

Спенсер Джонсон (автор книжки «Маленький керівник»)

      Незабутня історія про найцікавіше в житті кожної людини: про подорож із метою виконати свою місію. Я рекомендую «Алхіміка» для кожної людини, яка прагне реалізувати свої мрії.

Ентоні Робінс (автор книжки «Розбуди в собі велетня»)

      Один із найпопулярніших письменників Латинської Америки, і неважко зрозуміти чому; його твори насичені енергією, і він має великий багаж духовності, якою щедро ділиться з читачем. Образ, у якому він сам перетворюється на синю кулю («Щоденник мага»), надовго залишиться в моїй пам’яті.

Девід Крамер, «Чоловічий журнал», США

      Сповнена глибокого натхнення розповідь («Алхімік») про паломництво, яке ми повинні здійснити у своєму житті.

Скот Пек, автор книжки «Дорога, якою мандрують рідко», США

      («Алхімік») – це синтез історії, яка розповідається в усіх творах світової літератури: людина шукає десь далеко те, що має поруч. Це приваблива й наповнена символікою історія, символікою, що перетворює цю книжку на справжнє відкриття в бразильській літературі.

Хосе Моліна, журнал «Мучо мас», Іспанія

      У нашу тривожну добу, коли Володіння робить усе, щоб запанувати над Буттям, ми не зможемо знайти собі кращої компанії, аніж він (Пауло Коельйо).

Віктор Менданья, газета «Коррейо да Манья», Португалія

      Застереження

      У книжці «Щоденник мага» я замінив дві практики RAM[1] на вправи на сприйняття, які вивчив тоді, коли керував театром. Хоч результати були такими самими, мій Наставник суворо мені дорікнув. «Навіть якщо існують швидші або легші засоби, від Традиції не слід відмовлятися ніколи», – сказав він.

      Тому ті кілька ритуалів, що описані в «Бриді», нічим не відрізняються від ритуалів, які практикувалися протягом століть Традицією Місяця, особливою традицією, що вимагає великого досвіду й практики. Виконувати такі ритуали, не маючи перед собою певної мети, небезпечно, не потрібно й не рекомендується, бо це може завдати шкоди Духовному Пошуку.

      Пауло Коельйо

      Брида

      О Маріє, зачата без гріха,

      молися за нас,

      тих, котрі звертаються до тебе.

      Амінь.

      Присвячую цю книжку:

      Н. Д. Л., творцеві чудес,

      Кристині,



<p>1</p>

RAM (Regnus Agnus Mundi) – католицький орден, заснований 1492 р. для вивчення символічної мови усних традицій, членом якого нібито був Коельйо (так він сам стверджує у своїй книжці «Паломництво», друга назва «Щоденник мага»). (Тут і далі прим. перекл.)