Богослов'є. Мій молитовник. Диана Ляшук

Читать онлайн.
Название Богослов'є. Мій молитовник
Автор произведения Диана Ляшук
Жанр Религиоведение
Серия
Издательство Религиоведение
Год выпуска 0
isbn 9785005636652



Скачать книгу

Чекаєм воскресіння мертвих.

      12. і життя в майбутньому віці! Амінь.

      Рішучий крок (притча)

      Один чоловік жив у селі. Від дитинства той не міг рухатися і єдине що міг, то лежати на печі. Так він і лежав аж до 30років. Мабуть життя його би скінчилося на печі… Але одного дня старець, який минав те село, зайшов до нього в хижу.

      – Дай мені напитися води – промовив подорожуючий.

      – Не можу допомогти, старик, за ціле життя неможу ступити ні кроку без допомоги- сказав хворий і заплакав.

      – А чи пробував ти ступити бодай один крок? – запитав старець.

      – Ні- відповів хворий- Непамятаю, коли востаннє пробував.

      – Є один волшебний жезл, обіприся на нього та іди по воду- казав старик і подав хворому.

      Хворий пробував злізти з печі і взяти його… і встав! Він знову заплакав, але цього разу від щастя.

      – Як я можу віддячити тобі за цей прекрасний жезл? – воскликнув старий чоловік.

      – Цей жезл є звичайна лопата, яка стояла позаді твоєї пічки- відмовив старик- В ньому нема нічого чарівного. Зміг ти встояти, бо повірив в жезл і забув про слабкості свої. Наступного разу, коли буде важко у житті, не займайся бездіяльністю і не чекай допомоги від іннших, а оглянися навколо себе. Тоді ти побачиш такий «жезл» залишений від Бога, спеціально для тебе.

      Церковнословянська мова

      Церковнослов'янська мова – традиційна слов'янська мова богослужіння, яку вживає Православна церква в Болгарії, Сербії, Чорногорії, Македонії, Польщі, Росії, Білорусії та в Україні, а також десь у Молдові, Словаччині та Чехії. У більшості Церков використовується поряд із національними мовами

      Церковнослов'янська мова – одна з сучасних форм старослов'янської мови, що вживається в основному в православному богослужінні. Перший алфавіт з використанням сучасних букв на основі грецького зібрали проповідники Кирило та Мефодій. Найбільш поширені форми з нині вживаних – сучасна («синодальна») старослов'янська мова російського зводу, яка використовується як літургійна мова Російською православною церквою, Російською православною старообрядницькою церквою та деякими іншими релігійними об'єднаннями. Часто (у вузькому значенні) під терміном «церковнослов'янська мова» розуміють саме останнє значення.

      Конец ознакомительного фрагмента.

      Текст предоставлен ООО «ЛитРес».

      Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию на ЛитРес.

      Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала, в салоне МТС или Связной, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI Кошелек, бонусными картами или другим удобным Вам способом.

/9j/4AAQSkZJRgABAQAAAQABAAD/4gxYSUNDX1BST0ZJTEUAAQEAAAxITGlubwIQAABtbnRyUkdCIFhZWiAHzgACAAkABgAxAABhY3NwTVNGVAAAAABJRUMgc1JHQgAAAAAAAAAAAAAAAAAA9tYAAQAAAADTLUhQICAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAABFjcHJ0AAABUAAAADNkZXNjAAABhAAAAGx3dHB0AAAB8AAAABRia3B0AAACBAAAABRyWFlaAAACGAAAABRnWFlaAAACLAAAABRiWFlaAAACQAAAABRkbW5kAAACVAAAAHBkbWRkAAACxAAAAIh2dWVkAAADTAAAAIZ2aWV3AAAD1AAAACRsdW1pAAAD+AAAABRtZWFzAAAEDAAAACR0ZWNoAAAEMAAAAAxyVFJDAAAEPAAACAxnVFJDAAAEPAAACAxiVFJDAAAEPAAACAx0ZXh0AAAAAENvcHlyaWdodCAoYykgMTk5OCBIZXdsZXR0LVBhY2thcmQgQ29tcGFueQAAZGVzYwAAAAAAAAASc1JHQiBJRUM2MTk2Ni0yLjEAAAAAAAAAAAAAABJzUkdCIElFQzYxOTY2LTIuMQAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAWFlaIAAAAAAAAPNRAAEAAAABFsxYWVogAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAFhZWiAAAAAAAABvogAAOPUAAAOQW