Богослов'є. Мій молитовник. Диана Ляшук

Читать онлайн.
Название Богослов'є. Мій молитовник
Автор произведения Диана Ляшук
Жанр Религиоведение
Серия
Издательство Религиоведение
Год выпуска 0
isbn 9785005636652



Скачать книгу

Бог не є Той, Хто мстить за зло, а Той Який виправляє. Перша риса на зло є більшість гріхів в сукупності, а вслід іде друга риса на помисли в голові.

      3) І як пісок, що падає в море, так і гріх в людини неможе встояти перед людськими помислами і Божим милосердям іскупляється. І як той неможе завадити текти воді, так і милість Божа неможе бути переможена від тваринного порока.

      4) Скаже проповідник благочестивий і люблячий Бога, що є недостойним доки довго і багато ради нього помстишся, а за малі добрі справи ти даєш великі земні дари пастві своїй..

      5) Милість передбачає скорботу в душі за немощі.Милість приходить від Божої благодаті і це знаходить відклик для допомоги і всякого сопереживання і на гідне покарання за всяке зло і гідну похвалу, що винагороджує благами.

      Віримо в Бога

      Не треба відкривати в розумі, але треба бачити серцем.

      Це не можна побачити очима, то треба побачити у бутті. Цілий місяць і години в дослідженні і думки для пізнання Його не дадуть такого результату як одна молитва, один поклон, один виклик безнадійний: «Де ти, Господи, дійди» -можуть заповнити простір Його присутністю.

      Особиста агонія здійснюється, коли кажеш «да буде воля Твоя»

      Це звільняє від думок і потреби в контролі. Заспокоює те що нічого незнаєш, але є Той Хто знає краще від мене. Довіритися Йому, вірити в Нього, знати що не залишить. Твердо розуміти, що має контроль над всім і навчає розумного, яке не губить розум і не печалить серце.

      Віримо в Бога

      Коли грішимо, Який є неосязаємий і непостижимий і добре що нерозбираємо, що саме є істиною. Якби розбирали, не був би Бог. Був би один ідол і в розумі і відображені, один ідол в думках.

      Віримо в Бога

      Який невидимий, але видимий в мені, в устах говоримо і показуємо своїм життям і без гріха відчуваємо себе щасливими. Дух і кожна клітинка мого тіла наповнена Ним. Той, Хто створює душі, Той, Хто створив мою плоть. І люблю за це.

      Віримо в Того

      Хто в нашому розумінні неможе існувати. Якому ми дозволяємо карати нас. Всі наміри прибере, які відлякують нас від Нього. І коли і невірю в Нього, Він дасть докази для істинної віри в Нього. Залишити все, що відчуваєш ради того, що Він каже. Залишити все ради Його перемоги. А підкріплює знання того, що "неіснуюче" насправді існує і ти це точно знаєш та відчуваєш в своєму житті.

      Який є символ на віру

      Символ на віру є молитва в якій коротко викладені істини на православну віру. Людина без віри є сліпою. Віра дає людині духовний зір, допомагає їй розбиратся в суті справ, в тому що правильно і до чого треба стремитися.

      Історичні дані

      В древності, ще в апостольскі часи християни використовували таку фразу як: «символ на віру», щоб пригадати основи на істину християнську віру. В древній Церкві існували короткі вирази на віру. До четвертого століття, коли появилися ложні вчення за Бога Сина і Святого Духа, тоді появилася потреба в першопочаткових символах, да будут