Культовые романы американского классика Ф. С. Фицджеральда «Великий Гэтсби» и «Ночь нежна» – зеркало американского общества того времени, которое называют «эпохой джаза». Фрэнсис Скотт Фицджеральд, возвестивший миру о начале этого нового века, – плоть от плоти той легендарной эпохи, он отразил ее ярче, скандальнее и одновременно убедительнее всех. Эрнест Хемингуэй писал о нем: «Его талант был таким естественным, как узор из пыльцы на крыльях бабочки». Фицджеральд также известен как автор блестящих рассказов, и наиболее известный из них (во многом, благодаря экранизации с Бредом Питтом в главной роли) – «Загадочная история Бенджамина Баттона» – представлен в этом сборнике. Великий Гэтсби (Перевод: Дмитрий Кабацкий) Ночь нежна (Перевод: Людмила Галичий) Загадочная история Бенджамина Баттона (Перевод: Светлана Вишневская)
«Маленький принц» стоїть окремо в творчості письменника-льотчика. Маленька книжка, що написана незадовго до загибелі Екзюпері, зовсім не схожа на інші книжки-казки. «Дитяча» казка Екзюпері мудра і людяна. А її автор не тільки поет, але і філософ. Опублікована році як дитяча книжка, ця поетична казка – про мужність і просту мудрість дитячої душі, такі важливі «недитячі» поняття, як життя і смерть, любов і відповідальність, дружба і вірність. Малюнки до книги виконані самим автором, й не менш славні, ніж сама книга. Важливо, що це не просто ілюстрації, а органічна частина твору в цілому: сам автор і герої казки весь час посилаються на малюнки і навіть сперечаються про них.
Электромобили появились на заре ХХ века, но за сто лет люди так и не начали ездить на них. О симбиозе человеческого мозга и искусственного интеллекта заговорили еще в начале 80-х, но так и не смогли использовать его в медицине. Солнечные батареи разработали еще в середине прошлого столетия, но так и не стали отапливать дома солнечной энергией. Первого человека отправили в космос еще в начале 60-х, но так и не сделали полеты массовыми. С каждым новым открытием перед человечеством загорался свет в конце тоннеля, но на свет никто не шел: дороги не было, никто не протоптал. Возможно, тот свет так, бесполезный, и погас бы, не появись один-единственный человек – тот, который взялся идти нехожеными тропами.
Ґюстав Лебон – французький психолог, соціолог, антрополог, історик та публіцист, найбільше відомий як засновник соціальної психології як науки і автор одного з перших варіантів доктрини «масового суспільства». Гюстав Лебон обстоював ідею расового детермінізму в розвитку цивілізації. У якості підгрунтя соціальної еволюції він розглядав не розум, а ірраціонально-вольову, емоційну сферу психічного життя – почуття і вірування. «Психологія народів» присвячена питанням утворення, розвитку і згасання людських рас і ролі, яку грають в цих процесах керуючі народом ідеї і люди. «Психологія мас» або «Психологія натовпу» стала розділом соціальної психології, який вивчає поведінку груп людей і відмінності у поводженні юрби та окремих її осіб (індивідів). Мова про раптові соціальні зміни, спричинені діями великих груп людей, які не були б притаманними одному учаснику подій. Зміст: Психологія народів. Психологія мас.
Благословенна Америка початку 20-х… Ще чутно відгомін щойно відгримілої першої світової, а вже не за горами новий колапс – насувається Велика Депресія… Та нині країна, що отримала короткий перепочинок, з насолодою викидає на смітник історії віджилу вікторіанську мораль і пускається у всі тяжкі. «Епоха джазу», «ревіння 20-х», «століття процвітання» або «просперіті» – оновлена Америка задає свої етичні та моральні шаблони світові: людству доведеться пережити ще одну грандіозну містифікацію – велику американську мрію. Культовий роман американського класика Ф. С. Фіцджеральда «Великий Гетсбі» у новому перекладі – дзеркало епохи американського суспільства того часу. Часу надій, великих сподівань, очманілих розгульних веселощів і водночас розчарувань, краху ілюзій легковажного «століття джазу».
Дикий Захід, рік 1876. Найманий убивця Нейт Веллс, якого називають Мертвяком, потрапив у дивну ситуацію – має бути мертвим, але виліз з могили, і не дихаючи, але живучи, шукає тих людей, які його туди вклали, та хоче їх, по-перше, спитати, за що це його треба було вбивати, і, по друге, вбити за те, що вони його вбили та зіпсували йому подружнє життя.
«Временами я вынужден прибегать к различным медикаментам, чтобы не дать себе заснуть, но головные боли и изнуренность нервной системы не оставляют выбора, и тогда я обречен снова и снова брести по страшной однообразной пустыне, опасаясь появления белого ужаса и других мерзостей, обитающих за гранью безумия». «Ловушка некроманта» «Более не в силах выносить вида отвратительного чудовища, я понадеялся, что сознание мое померкнет прежде, чем оно примется терзать мою плоть. Но вместо того, чтобы набросится на меня, монстр грузно развернулся, тяжело вскарабкался на каменный помост трона и водрузил на него свое циклопическое тело». «Хроники маяка»
Льолька, почавши працювати над новим романом, виявляється втягнутою в розслідування серії загадкових вбивств членів старовинного сімейства іспанських аристократів і в протистояння з міжнародною корпорацією. Щоб захистити себе, друзів і викрити вбивцю, Льолька має не тільки укласти союз з колишнім супротивником, але й переступити межу закону.
Лелька, начав работу над новым романом, оказывается втянутой в расследование серии загадочных убийств членов старинного семейства испанских аристократов и в противостояние с международной корпорацией. Чтобы защитить себя, друзей и изобличить убийцу, Лельке предстоит не только заключить союз с прежним противником, но и преступить черту закона.
Он – древний вампир, пролежавший в гробнице сотни лет, и пробужденный по нелепой случайности. Он – чудовище, потусторонний хищник, в чьей сути – жажда крови. Он потерял все, что наполняло его жизнь смыслом, и неожиданно обрел вновь. Бессмертный монстр и маленькая девочка… что может их связывать? В век технологий и продвинутого оружия, ему предстоит столкнуться с чудовищами иного рода… теми, кто не скрывается в тени, а вершит свои злодеяния при свете дня. Захочет ли он ввязаться в эту битву? И сможет ли пройти её до конца? Это история о монстрах, поступающих как люди, и людях, поступающих как монстры…