Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Все книги издательства Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»


  Чужая жена и муж под кроватью

  Сборник

  В сборник вошли рассказы, повести и пьесы А. Пушкина, И. Тургенева, И. Гончарова, Л. Толстого, А. Куприна, А. Чехова и других.

  Хроники Азура. Белая королева

  Бернхард Хеннен

  На острове Цилия вот-вот разразится война. Лига готовится нанести удар по владениям герцогов Швертвальда. Лесные воины знают, что в грядущей битве им не победить смертоносную, отлично вышколенную армию лигистов. Но древняя легенда гласит: Белая Королева вернется к своему народу в час наибольшей беды… Милан, младший сын Верховного священника, поначалу хотел держаться подальше от военных событий – юноша не верил в праведные мотивы ни одной из противоборствующих сторон. Но оживают старые легенды. В лесах полно ведьм, в город вернулся Человек-ворон. Сказочные герои облекаются плотью. И вскоре явится Белая Королева. Кто она – спасительница лесного народа или жестокая владычица? И если древнее предание окажется страшным пророчеством, то кто осмелится преградить путь Белой Королеве и сумеет положить конец кровопролитию?

  Проблемы, в которые играют люди

  Александр Стражный

  Жить легко и просто, не беспокоясь ни о чем. Не завидовать, не жадничать, не падать духом. Выходить победителем из любой ситуации. Звучит красиво, как в рекламе супервитаминов. Как воплотить это в реальность, когда каждый день приносит множество проблем? Однако то, что принято называть проблемами, как правило, таковыми не является. Мы придумываем их сами на ровном месте, а потом героически ищем несуществующие решения. Александр Стражный не позволит остаться наедине со своими душевными неурядицами. Вы уже на пути к новой жизни и готовы составить рецепт своего счастья. В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.

  Поцелуй принца

  Джулия Лондон

  Баронесса Каролина Хок – красавица, завидная невеста. К ее ногам мог пасть любой, лишь помани она пальцем. И только принц Леопольд не примкнул к сонму ее поклонников, не поддался ее чарам. Каролина казалась ему взбалмошной, не привыкшей ни в чем знать отказа девицей. Как же он ошибался… Встреча в Лондоне и теплое общение подарили ему возможность разглядеть в Каролине потрясающую женщину. Именно такую, какую он искал всю жизнь. Но Каролина знает, что они не могут быть вместе, – Леопольд помолвлен. И он должен вернуться на родину, в Алусию, к невесте.

  Необхідні речі

  Стивен Кинг

  У містечку Касл-Рок з’являється крамниця «Необхідні речі». Її власник, Ліленд Ґонт, може запропонувати покупцеві будь-яку забаганку або навіть мрію всього життя за символічну ціну. На додачу до грошей Ґонт просить утнути невеличкий… жарт. Але невинні пустощі дедалі частіше обертаються на жахливі події. Шериф Алан Пенґборн – єдиний, ким таємничий продавець не здатний маніпулювати. Що має на меті власник «Необхідних речей»? І ким насправді є Ліленд Ґонт?.. Обережно! Ненормативна лексика! У форматі PDF A4 збережений видавничий макет книги. (В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.)

  Небажаний гість

  Шарі Лапена

  У затишному гірському готелі зупиняється різнобарвна компанія гостей. У кожного свої плани на цей вікенд: врятувати стосунки, відпочити від передвесільної метушні, дописати роман або просто насолодитися казковою засніженою природою. Але ідилічний відпочинок перериває вбивство однієї з гостей. Через крижану бурю готель залишається без тепла та світла, а заметіль не дає змоги дістатися до найближчого міста. І тоді відбувається друге вбивство… Замкнені, мов у мишоловці, постояльці готелю починають підозрювати і боятися одне одного. Тут кожен має по кілька скелетів у шафі. Та лише один із гостей захотів перетворити готель на крижане кладовище, щоб поховати у цих горах власну моторошну таємницю. У форматі PDF A4 збережений видавничий макет книги. (В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.)

  Нарис історії українського народу

  Михайло Грушевський

  Перед вами тисячолітня історія українців від доісторичних часів і князівського періоду до доби новітнього українського відродження у ХІХ – на початку ХХ ст. Оригінальні трактування найважливіших історичних подій та характеристики видатних діячів національної історії – найбільш детальне та комплексне дослідження становлення та розвитку українського народу. У форматі PDF A4 збережений видавничий макет книги. (В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.)

  Магічні таємниці мольфарів

  Орест Стафійчук

  Карпатський мольфар і надзвичайно світла людина Орест Стафійчук щиро ділиться давніми знаннями, старовинними текстами, примівками, які вірно служитимуть вам та вашим рідним. Прадавні замовляння для здоров’я, любові та добробуту стануть найкращим подарунком у непрості часи. Магічний захист та здійснення бажань, очищен- ня від негативної енергії старовинним ритуалом Жива Ватра, таємні слова-намовляння, що здатні вберегти від хвороб, примівки від вроків і молитви від пияцтва, магія кохання та краси, побутові замовляння й талісмани для кар’єрного росту – таємничі знання предків допоможуть і захистять. Головне – мати добре серце та вірити в чудодійну силу Слова, яке завжди на варті благополуччя вашого роду. Орест Стафійчук – карпатський мольфар, екстрасенс та цілитель, учасник багатьох телевізійних проєктів. Понад дев’ять років Орест допомагає тим, хто звертається до нього по допомогу.

  Львів. Пристрасті. Таємниці

  Сборник

  «Львів. Пристрасті. Таємниці» – це ніжні та водночас гострі, мов вилиці прекрасної панянки, історії стосунків знаменитих львівських закоханих. Історії про спокусників та спокусниць, аристократично вбраних панянок зі світлин минулого чи дівчат у джинсах із сьогодення. Тих, що розбивали серця, і тих, які присягали на вічну любов у врочистій тиші костелів, юних романтиків та досвідчених звабників – вони жили і кохали тут, у Львові, у місті кохання та пристрасті. У форматі PDF A4 збережений видавничий макет книги. (В формате PDF A4 сохранен издательский макет книги.)

  Кожен із нас – Президент

  Юлия Мендель

  Ця книжка – спроба осмислити українські реалії з погляду українки, народженої наприкінці 1980-х, просто перед розвалом Союзу. Народженої в російськомовному місті, але для якої українська мова стала рідною. Яка добряче відчула смак усіх страхів, комплексів та обмежень імперії під Росією, але яка вчилася у Західного світу, об’їздивши десятки курсів і програм у Європі та США. Історія дівчини, якій говорили, що не можна вступити до університету без хабаря, але вона не мала грошей на хабар і вступила. Тієї, яка їздила по першу шенґенську візу, що її, мешкаючи в Києві з реєстрацією в Херсоні, треба було отримувати в Донецьку. І яка тепер літає за безвізом. Тієї українки, якій без упину твердили «ти ж дівчинка», апелюючи до провінційних суспільних стандартів, і якій вдалося зберегти індивідуальність, щоб згодом почуватися рівнею в світі чоловіків. І в світі нової української політики, відкритої та прозорої. Де кожна людина, незалежно від статусу, може змінити країну на краще. Сьогодні, як ніколи, час створювати нашу мрію, мрію кожного українця, не перекладаючи відповідальність на когось одного. Тому що кожен із нас – країна і кожен із нас – її Президент.