Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Все книги издательства Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»


  Диявол і панна Прім

  Пауло Коэльо

  До малесенького прикордонного села Віскос, загубленого у французьких Піренеях, прибуває незнайомець, маючи при собі наплічник із зошитом та одинадцятьма золотими зливками. Він шукає відповідь на питання, яке мучить його: люди у своєму єстві добрі чи злі? Вітаючи загадкового іноземця, всі мешканці стають співучасниками його вигадливої інтриги, яка назавжди позначиться на їхніх життях. Роман про спокусу «Диявол і панна Прім» – це притча про громаду, яку поглинули жадібність, боягузтво і страх, коли люди постали перед важким вибором між добром і злом.

  Життя на карту

  Андрей Кокотюха

  Поліція була певна: смерть Івана Вольського – нещасний випадок. Та його дружина Анна знала: це вбивство. Іван саме розслідував серію загадкових самогубств, але хтось намагався прикрити справу і знищити свідків. Анна вирішує продовжити розслідування чоловіка. Проти неї – таємна спільнота вбивць і продажні поліцейські чиновники. Анна виявляє картярський клуб, де гравці ставлять на кін власні життя, а отже, впритул наближається до викриття таємного товариства убивць. Однак раптом виявляє: сліди ведуть у протилежний бік…

  Просто гра

  Светлана Талан

  Ілля – простий автослюсар. Що він міг дати доньці заможного підприємця? Кохання? Звучить романтично, але без фінансового підґрунтя ця казка швидко скінчиться. Щоб розпочати свій бізнес, Ілля наважується попросити грошей у кримінального авторитета на прізвисько Латиш. Але «ділова угода» завершується кримінальними розбірками. До гри несподівано долучається Марго, дружина Латиша. Вона рятує хлопця, тікаючи разом із ним. Шляху назад немає. Там лишилося все, чим жив Ілля: його кохана та їхня ненароджена дитина. Тепер він – утікач. Але Ілля не сам. Він відчуває, як без бою віддає своє серце Марго, закохуючись у цю небезпечно привабливу жінку. Ілля гадає, що Марго врятувала його. Але навіщо – знає лише вона…

  Цвіте терен

  Оксана Кір’ян

  Люба незчулася, як стала самотньою літньою жінкою в розкішній квартирі. Колись – показна донька генерала, розумна та цілеспрямована, вона бачила весь світ біля своїх ніг. А тепер – пустка. Одного дня, прибираючи у старій батьківській квартирі, Люба знаходить лист-покаяння, який написала мати Галина до своєї молодшої сестри Василини. Ця сповідь перевертає все життя жінки, як багато років тому перевернулася доля тітки Василини. Виявляється, Любина мати вкрала життя сестри заради власного щастя…

  Ожинове вино

  Джоанн Харрис

  Джей – відомий письменник, що втратив натхнення і життєві орієнтири. Він живе дитячими спогадами, у яких завжди літо і старий Джо з його чарівним вином та фантастичними історіями. Коли ж Джей нарешті зважується відвідати «місце сили» свого дитинства, то замість хати Джо знаходить лише руїну – і кілька пляшок його особливого вина, здатного магічним чином змінювати життя. Тоді чоловік раптово вирішує покинути все і купує старий будинок у французькому містечку Ланскне-су-Танн. Здається, тепер він нарешті здобуде втрачене натхнення, визнання та захмарні гонорари. Однак несподівано для себе Джей опиняється перед вибором: якого життя він хоче насправді? Того, в якому немає місця казці та мріям, але є гонорари й слава? Чи іншого, сповненого буденних радощів, простих речей і любові – солодкої, як особливе вино старого Джо?..

  Гарем османських султанів. Доба «жіночого султанату»

  Олександра Шутко

  Османи вважали цих жінок берегинями династії. Осяйна Гюррем – українська рабиня, що стала султаною, до думки якої дослуховувався наймогутніший правитель Османської імперії. Грекиня Нурбану, що отримала статус «валіде» та провадила активне дипломатичне листування із правителями європейських держав. Фаворитка Мурада ІІІ Сафіє, яку називали «валіде-падишах», а поза очі – «відьмою» за те, що та нібито причарувала султана. І це лише кілька імен. А чи відомі вам долі інших, менш знаних, проте не менш впливових мешканок гарему? Сумна історія Махідевран, роль Гюльфем у султанському гаремі, трагічне кохання султани Хатідже, Міхрімах та династичний шлюб із візиром Рустемом, гаремна поетеса Хуббі, коротке володарювання Хандан, Халіме та Махфіруз у часи смути, владна Кьосем, Хатідже Турхан, воїтелька Гюльнуш – у цій книжці зібрані історії всіх представниць «жіночого султанату», їхні любовні та дипломатичні листи, достовірні портрети, відомості з архівних документів та інші унікальні матеріали, викладені на підставі турецьких, польських, українських, західноєвропейських й американських досліджень.

  Вигоряння. Стратегія боротьби з виснаженням удома та на роботі

  Эмили Нагоски

  Робочі проєкти волають на роботі, а вдома кличуть купа немитого посуду та дитяча «домашка». Рахунки за комуналку самі себе не сплатять, звіт сам себе не напише. А в тебе тільки дві руки, і ті без манікюру, на який теж не вистачає ані часу, ані сил. Бо ти – вигоріла. Як набридли одні й ті самі поради: займайтеся спортом, пийте овочеві смузі, будьте до себе милосердними, розфарбовуйте книжки, приймайте пахкі ванни… Тобі кажуть: «Ти маєш бути схожою на сповнену енергії жінку з Instagram, із сяючою усмішкою, доглянутим волоссям та стаканчиком кави в руках». Досить цих меж! Ми проти далеких від реальності порад для «щасливої жінки». І поки інші пані вперто прагнуть «мати все», ми навчимо тебе цінувати та любити те, що вже має кожна з нас, – себе. Красиву, усміхнену та неповторну жінку.

  Внутрішня історія. Anus. Несподівані відкриття

  Каве Рашиди

  У кожного з нас є він. Ми соромимося обговорювати його проблеми, хвороби та особливості. І навіть не уявляємо, наскільки він важливий для правильного функціонування організму. Тож, привітайтеся – пан Аnus, найкурйозніший орган нашого тіла. І, виявляється, ми майже нічого про нього не знаємо. Обережно! Ненормативна лексика!

  Проблема Спінози

  Ирвин Ялом

  Це історія цілковитої невловимості. Коли філософ із ХVII століття та нацистський фанатик із ХХ століття раптом простягли один одному руки. Офіцер служби Розенберґа грабує, опечатує й експропріює фонди крихітного музейчика, вважаючи, що тамтешня бібліотека може допомогти нацистам у розв’язанні таємничої «проблеми Спінози». Проблеми, що могла обернутися катастрофою, здатною зронити зерно сумніву, яке знищить бутафорські «арійські» постулати. Зразковий німець Альфред Розенберґ і не помітив, як, захопившись геніальністю єврейського філософа, опинився на межі внутрішньої кризи. Що переможе, сліпа ненависть чи просвітлена мудрість? Історія вже дала відповідь. Але чи остаточну?

  Полюби себе. Як підвищити самооцінку та прийняти себе

  Камал Равикант

  Зазвичай ми себе не любимо. Бо так звикли: принести себе в жертву – добре, любити себе – погано. А потім – порожнеча. І на що тепер ти здатен, почуваючись спустошеним, наче вичавлений лимон? Любити інших? Але як? Ти ж не годен шанувати власне «Я». Знаєш, колись я так само не вмів цього. Днями апатично лежав, втрачаючи друзів, роботу та сенс життя. Я висів над урвищем, знехтувавши собою. А потім зрозумів: допомогти мені може тільки любов до себе. Самоповага, на яку заслуговує кожен із нас. Я хочу, щоб твоя самооцінка стала дійсно твоєю. Без резюмувань та очікувань навколишніх. Самооцінка, якої гідний найпрекрасніший, найталановитіший і найуспішніший ти. Зазирни в себе й полюби того, ким ти є. Коли розпочнеш цей шлях, побачиш – це не важко. А я допоможу тобі, бо свого часу мені не вистачало такої підтримки.