MREADZ.COM - много разных книг на любой вкус

Скачивание или чтение онлайн электронных книг.

Varblane

Mart Kivastik

Üksi on külm. Üksi on kurb. Üksi on paha. Seetõttu saab igast üksikust inimesest pikapeale ikka luuletaja, kas siis neid laule heaks peetakse või mitte, on juba iseasi. Ükspuha mis, aga üksi ei tahtnud enam olla. Nii varisebki kokku suurmeeste iseloom, kes on kavatsenud ennast maailma eest peita, kloostrisse, kõrgmägedesse ja džunglitesse. Juba mõni tund pärast kauaoodatud rahu saabumist tahetakse metroosse tagasi, otsitakse üles lähim inimsööjate suguharu, peaasi et saaks kellelegi oma südame tühjaks rääkida.

Palun õnnelikuks

Mart Kivastik

Absurdisugemetega jutustused «Palun õnnelikuks», «Öö valvur» ning «Valentini päev»

Villa järve ääres

Ira Lember

Autor on ka käesolevas romaanis läinud ajas tagasi selle põlvkonna juurde, kelle noorus ja kujunemisaastad sattusid saatuse tahtel Eesti Vabariigi hävingu ning okupeerimise ajale, selle põlvkonna üleeelamiste ja elamata elude juurde. Romaan algab sõjaeelses Eesti Vabariigis, kui peategelane Maret Kolk kutsutakse koos emaga elama sugulaste juurde idüllilisse villasse järve ääres. Seal sõbruneb ta villa omaniku tütre Violetaga, keda ta küll imetleb, ent ka kadestab. Elu on ilus ja tulevik paistab avanevat ahvatlevana tema ees. Varsti aga muutub kõik, vene vägede sissetung ja okupatsioon kehtestab hoopis teised mängureeglid, mil eestlased võisid omaks pidada vaid oma unistusi… Lugu saab üllatava järje pool sajandit hiljem samas Järvepilgu villas, kus kõik kunagi alanud oli, ja siis selgub ka, kas Maret ja Violeta suutsid oma unistused ka täide viia…

Alfa

Kadri Kõusaar

21. sajandi esimene veerand. Anna (33) on femme fatale – ilus, haritud ja üksik. Armastuse leidmisest on ta peaaegu loobunud, laste saamise soovist veel mitte. Euroopas on aga käivitunud uued, ehmatavad protsessid, mis haaravad kaasa ka Anna. Sõbra päästmine viib naise ettekavatsetud mõrvani. Antisemitism ja Lähis-Ida; armastus ja seks; kuritöö ja karistus – kõik need vastandlikud teemad segunevad “Alfas” kangeks ja kummastavaks kokteiliks. “Romaanis kujutatud elud ja tõekspidamised on kui ebavõrdsuse manifestatsioon: alfa-naine otsib üleoleva alasti aususega häid geene, ilu ja andekust, keegi teine naudinguid ja kolmas jääb kõigest ilma. Kedagi üheselt hukka või õigeks mõista justkui ei saagi. Mitmekihiline, hõrk, valus ja helge kirjutamislaad on tõeliselt haarav." Ülle Madise "Tulevikunägemus maailmast, kus juudi varjamine on taas kuritegu; kus inimesed jagunevad alfadeks, kellele on kõik lubatud, ja beetadeks, kel pole inimväärtust ega inimväärikust. Nägemus, mis tundub võimatu, jabur, kuid kui mõtlema jääme, hakkab õudne. Nägijaks ja tegijaks postmodernne naine, kes tahab elult võtta kõik, mis võtta annab." Jaan Kaplinski

Ants Antson

Tiit Lääne

Raamat sarjast Olümpiavõitjad

LasseMaia detektiivibüroo 14. Kullamõistatus

Martin Widmark

Valleby panka saabub üheks ööks hoiule tervelt 250 kilo puhast kulda! Pangatöötajad on ärevil – mis siis, kui midagi juhtub? Loomulikult on pangas valvekaamera ja hoidla uks on korralikult lukus, aga mine sa tea…LasseMaia detektiivibüroo raamatuseeria on rootsi laste vaieldamatu lemmik, mille raamatud on saanud ka eesti lastelt kõvasti kiita! Kui soovid lapses äratada lugemishuvi, siis on LasseMaia raamatu lapsele pihku pistmine on üks parimaid abimehi! „Kullamõistatus“ on eesti keeles juba neljateistkümnes ilmunud raamat.

Lihtsalt kuula! Inimesteni jõudmise teekond

Mark Goulston

Äripartner suhtub teisse vaenulikult, klient satub raevu iga pisiasja peale, kaastöötaja küünilisus ületab igasugused piirid? Kuidas panna sellises keerulises olukorras inimesed oma soovi kohaselt tegutsema? Raamatus „Lihtsalt kuula!” avaldab kogenud psühhiaater ja konsultant Mark Goulston saladuse, kuidas kõigi inimestega kontakti leida, isegi sellistes olukordades, kus tulemuslik suhtlus paistab ilmvõimatu. „Liiga lihtne see ei ole,” ütleb Goulston. „Inimestel on soovid, vajadused ja kavatsused ning oma saladusi ei kipu nad teiega jagama. Nad on stressis, neil on kiire ja nad tunnevad sageli, et jõud kipub kohustuste koorma all raugema. Stressi ja ebakindlusega toimetulekuks ehitavad nad enda ümber nähtamatud tõkked, mistõttu on nendeni raske jõuda isegi siis, kui teil on ühised eesmärgid.” „Lihtsalt kuula!” pakub silmapaistvalt tõhusaid vahendeid ja meetodeid, mis aitavad alati, kui kriitilisse seisu satub tööülesanne, müügitehing või ka isiklik suhe. Kui tõhusad on Goulstoni meetodid? Üks tema erialasid on pantvangikriiside lahendamisega tegelevate FBI agentide ja politseinike koolitamine. Need inimesed peavad suutma toime tulla olukordadega, kus on kaalul ei enam ega vähem kui inimelud. „Soovitused, mida ma neile empaatiavõime arendamiseks, pingete maandamiseks ja inimeste samale lainele häälestamiseks jagan, toimivad igas olukorras,” ütleb Goulston. „Pole vahet, kas te alustate oma esimesel töökohal, olete müügimees või firmajuht, vilumuse saavutamisel võite neid võtteid rakendada mis tahes valdkonnas.”

Гражданское процессуальное право. Краткий курс

Коллектив авторов

Настоящее издание представляет собой учебное пособие, подготовленное в соответствии с Государственным образовательным стандартом по дисциплине "Гражданское процессуальное право". Материал изложен кратко, но четко и доступно, что позволит в короткие сроки подготовиться и успешно сдать экзамен и зачет по данному предмету. Издание предназначено для студентов высших образовательных учреждений.

На одном дыхании!

Татьяна Устинова

Жил-был Владимир Разлогов – благополучный, уверенный в себе, успешный, очень любящий свою собаку и не очень – супругу Глафиру. А где-то рядом все время был другой человек, знающий, что рано или поздно Разлогову придется расплатиться по счетам! По каким?.. За что?.. Преступление совершается, и в нем может быть замешан кто угодно – бывшая жена, любовница, заместитель, секретарша!.. Времени, чтобы разобраться, почти нет! И расследование следует провести на одном дыхании, а это ох как сложно!.. Почти невозможно! Оставшись одна, не слишком любимая Разлоговым супруга Глафира пытается выяснить, кто виноват! Получается, что виноват во всем сам Разлогов. Слишком много тайн оказалось у него за спиной, слишком много теней, о которых Глафира даже не подозревала!.. Но она сделает почти невозможное – откроет все тайны и вытащит на свет все тени до одной…

В гости к мертвым

Николай Побережник

Долгожданный отпуск и поездка в город детства, совпали с последними днями мира живых… Модифицированный вирус вырвался на свободу, замещая популяцию людей на популяцию зомби. И пришло время мертвых. Теперь не получится отдохнуть, а тем более вернуться домой. Теперь у Влада одна цель – выжить и не стать едой.