MREADZ.COM - много разных книг на любой вкус

Скачивание или чтение онлайн электронных книг.

Блакитна дитина

Анатолій Дімаров

«Блакитна дитина» Анатолія Дімарова – сповнена яскравого гумору повість про різноманітні пригоди хлопчика-школяра***. На сторінках цієї книги читачу відкривається неповторний світ дитинства, коли довкілля здається фантастичним, а кожний день несе нову радість. Твір є обов’язковою частиною шкільної програми. Найвідомішими творами автора є «Його сім’я», «Ідол», «Шляхами життя», «І будуть люди» , «Біль і гнів», «Син капітана», «Вершини», «Прожити й розповісти», «На коні й під конем», «Друга планета». Анатолій Дімаров – український письменник, майстер соціально-психологічної прози, автор кількох захопливих книжок для дітей.

Священні вірші

де Вега Лопе

«Священні вірші» Лопе де Веги – добірка, яка складається з двох поезій: «Чи маю я той скарб, що дружба береже…» та «Хто не любив тебе, не відає кохання…»***. Це меланхолійно-романтична любовна лірика, в якій оспівано одвічне людське почуття. Переклад поезій був здійснений видатним українським митцем Дмитром Павличком.

Сонети

Аліг'єрі Данте

«Сонети» Данте Аліг’єрі – добірка, яка включає найкращі зразки любовної лірики автора***. Ліричний герой цих творів оспівує красу своєї коханої, підкреслюючи чарівну силу любові, яка перемагає смерть. Переклад поезій був здійснений видатним українським митцем Дмитром Павличком.

Пісні

Маруся Чурай

Пісні Марусі Чурай – це романтично-трагічні історії про кохання, про смуток розлуки, про біль невірності. Чорноброва чарівниця, яка отруїла Гриця, аби не кохав двох – персонаж багатьох творів з української літератури. Маруся, яка журиться, що її коханий пішов у військовий похід – також класичний фольклорний образ. Багаті на порівняння та метафори, пісні Марусі Чурай добре знані любителям народної творчості.

Защитная книга водителя

Отсутствует

Данная книга предназначена для широкого круга читателей и может являться учебным пособием для учащихся автошкол. Книга также выходила под названием «Щит для водителя от произвола ГИБДД, страховщиков»

Маленький горбань

Спиридон Черкасенко

«Маленький горбань» Спиридона Черкасенка – оповідання про доброту і чуйність, про вміння бути собою і не цуратися своїх вад. Павлик має щире серце, лише одна вада не дає йому нормально жити: це горб на його спині. Інші хлопчики часто ображають його, однак, м’яке серце Павлика не тримає зла. Він – юний мрійник, котрий захищає пташок і полюбляє блукати степом, а ще – розповідати казки. Внутрішній світ – головне багатство людини. Саме цьому вчить оповідання «Маленький горбань».

Звук и ярость

Уильям Фолкнер

Одна из самых прославленных книг XX века. Книга, в которой реализм традиционной для южной прозы «семейной драмы» обрамляет бесконечные стилистически новаторские находки автора, наиболее важная из которых – практически впервые со времен «Короля Лира» Шекспира использованный в англоязычной литературе прием «потока сознания». В сущности, на чисто сюжетном уровне драма преступления и инцеста, страсти и искупления, на основе которой строится «Звук и ярость», характерна для канонической «южной готики». Однако гений Фолкнера превращает ее в уникальное произведение, расширяющее границы литературной допустимости.

За сестрою

Андрій Чайковський

«За сестрою» – героїко-романтична повість Андрія Чайковського. У ній мова йде про часи татарських набігів. Юний Павлусь – відважний і сміливий хлопець. Після того, як татари забрали у полон його сестру Ганну, він вирушає на пошуки до Криму, проходить крізь численні випробування, у яких довелося проявити і силу, і наполегливість, і кмітливість. Врешті він знаходить Ганну, і вони отримують бажану волю.

Сагайдачний

Андрій Чайковський

«Сагайдачний» Андрія Чайковського – історичний роман, у якому автор відтворив широке епічне полотно, зобразив козацького полководця мужнім і сміливим патріотом***. Перу автора належать також й інші твори, зокрема, «За сестрою», «В чужім гнізді», «Малолітній», «Своїми синами», «Панич», «Жовнір», «Хто винен», «За віхоть сіна» тощо. Андрій Чайковський – український письменник і громадський діяч, майстер романтично-історичної та психологічної прози.

Олюнька

Андрій Чайковський

«Олюнька» Андрія Чайковського – родинно-побутова повість, присвячена темі соціальної нерівності***. Головна героїня твору – дівчинка-сирота, яка живе у селі, умовно поділеному на два класи: шляхта і хлопи. Чайковський виразно демонструє, як несправедливість і прагнення до багатства спотворюють людські долі. Перу автора належать також й інші твори, зокрема, «За сестрою», «В чужім гнізді», «Малолітній», «Своїми синами», «Панич», «Жовнір», «Хто винен», «За віхоть сіна» тощо. Андрій Чайковський – український письменник і громадський діяч, майстер романтично-історичної та психологічної прози.