Hanna und Alex. Sie versuchen in ihrem jungen Leben ihre Träume, Ideale und Ziele zu verwirklichen. Ohne es zu ahnen, verstricken sie sich dabei in ein verbrecherisches Geflecht und in die Abgründe krimineller Finanzströme.
Valerija Konstantinova Skripnicenko
Ganz unzensiert nimmt dich dieser Roman auf eine Lebensreise mit, die dich emotional bewegen wird. Eine Achterbahnfahrt der Gefühle ist nicht zu hoch gegriffen. Eine hinreißende Liebesgeschichte erwärmt dein Herz und emotionaler Missbrauch lässt es im gleichen Zug erkalten. Es zeigt dir, wie dich eine imaginäre Halsgeige, die du dir aufgrund deiner Schwäche für narzisstisch veranlagte Menschen selber anlegst, in den Wahnsinn treiben kann. Gleichzeitig lernst du, wie stark du sein kannst und dass nur du der Mensch bist, der dich aus diesem Elend befreien kann, indem du Muster durchbrichst, die du seit Kindertagen gewohnt bist.
Конец истории Фукуямы был подтверждён ходом последующих событий. Человеческая история остановилась в движении. На смену прежним поколениям приходят новые актеры. В мире возводятся мосты, цветут цветы, поют рапсодии. Государственные учреждения, что ныне тщетно счесть по счету, признаны миром и буквально метафорическим целителем. Маститые экономисты страстно поют ему хвалу, передавая свои оды сквозь поколения во времени. И именно главному герою произведения выпала роль непримиримого антагониста существующей на настоящий момент интеллектуальной неизменности. Он полностью сознает, что его противник не имеет материального воплощения. Его противник лишен плоти. Ему не выпустить кишки. Он – это дух этого времени. Но должен ли главный герой встать поперек процесса, который мнит дезорганизацией декораций им презираемой цивилизации? И есть ли в этом вообще смысл?
Love is like an elephant, which blind sages have been trying to define for many millennia. Each is right in his own way, each has his own piece of truth. You are holding in your hands a book in which, through philosophical dialogues, an attempt has begun to remove the blindfold from the eyes, discover the missing facets of love and, through the prism of this diamond, look anew at the world in which we live and at ourselves. And, of course, this book is about how the world is really organized. That Love is like one of three elephants standing on a turtle and holding the foundation of our World. The book is recommended for specialists in organizational development, change management, digital transformation, and anyone who interacts with other people for work or for personal purposes.
В книге описаны психологические особенности характера нарциссической личности, манипуляции и причины успеха нарциссов в обществе и с женщинами, раскрываются повадки и трюки их поведения, приводятся примеры известных в мире нарциссов и их отношения к женщинам. Нарциссы являются пикаперами по своей природе, а те из них, которые плюс к этому обучались пикапу, НЛП и прочим техникам влияния на подсознание, становятся психологическими убийцами для своих жертв. Книга является выдержкой основных моментов о нарциссах из моей более полной книги про пикап-сознание и пикап-культуру «Мальчики играют в куклы и… погибают».
Füüsiliselt terved, kuid sisemiselt täiesti murtud. Neid ei vägistatud. Neid ei jälitatud. Neid ei surmatud. Nendega juhtus midagi palju hullemat … Kolm naist, kõik noored, ilusad ja elurõõmsad, kadusid jäljetult. Pärast nädalapikkust vangistust psühhopaadi käes, keda ajakirjanduses on hakatud kutsuma Hingemurdjaks, ilmuvad naised uuesti välja ja on psüühiliselt täiesti murtud – justkui elusalt maetud omaenda kehasse. Veidi enne jõule muutub Hingemurdja uuesti aktiivseks – luksuslikus psühhiaatriakliinikus.
Aastaid hiljem uurivad tudengid üht haiguslugu. Neid juhendab professor, kes näib ka ise olevat seotud mingi tumeda saladusega. Ei kulu palju aega, kuni ka tudengid on mässitud õudse loo hirmutavasse keerisesse.
Tormi tõttu muust maailmast ära lõigatud vaimuhaigla, rahutuks tegevad teated mehest, kes naisi hingeliselt murrab, ja keskne tegelaskuju, kes ei mäleta midagi endast ega oma minevikust. See kõik kuulub Sebastian Fitzeki uude haaravasse põnevikku, mis pole mõeldud nõrganärvilistele.
Sebastian Fitzek (snd 1971) on Saksa edukaim psühholoogiliste põnevike autor. Tema teoseid on tõlgitud enam kui kahekümnesse keelde. Ühena vähestest saksa põnevike autoreist teeb Sebastian Fitzek ilma USA-s ja ka Inglismaal, põnevusromaanide kodumaal. Eesti keeles on temalt ilmunud romaanid „Teraapia“ (2018) ja „Ära lõigatud“ (2020, koos Michael Tsokosega).
„Meie vennaga“ on Jana Kippo saaga esimene raamat, mis jutustab juurte juurde naasmisest, perekonnast, unustatud sündmustest ja despootlikust minevikust, kuid ka armastusloo algusest. Vägivallast ja vagadusest läbiimbunud lugu räägib kirest, karistusest ja ohverdamisest – ning sellest, kui raske on andestada. Autor keskendub sageli tähelepanuta jäetud lihtsatele meestele ja naistele, kes romaani edenedes muutuvad üha mitmetahulisemaks, ning toob esile nende tähelepanuväärse julguse elu pakutavate halbade valikutega toime tulla. Loos on nii sarkasmi ja musta huumorit kui ka ehedat emotsiooni.
Karin Smirnoff on endine fotograaf ja ajakirjanik. Tema küps esikromaan „Meie vennaga“ („Jag for ner till bror“) nomineeriti 2018. aastal August Strindbergi kirjandusauhinnale juba enne, kui raamat ilmus. Teost tunnustati 2020. aastal Svenska Dagbladeti kirjandusauhinnaga ja audioraamatut Storyteli auhinnaga. 2019. aastal ilmus Jana Kippo triloogia teine osa „Vi for upp med mor“ ja 2020. aastal kolmas – „Sen for jag hem“. Triloogia eest pälvis Smirnoff 2020. aastal Stig Sjödrini kirjandusauhinna, mis määratakse igal aastal kirjanikule, kes pöörab tähelepanu ebaõiglusele ühiskonnas ja kujutab lugusid haavatavate vaatenurgast.
Meie elu oli pikka aega ilus ja kerge kanda – see oli nagu liblikas õlal. Kuid miski siin elus ei püsi igavesti …
Kogumik „Liblikas õlal“ koosneb tosinast novellist, mis kõik on omavahel seotud, sest jutustavad inimeste elust (ja surmast) koroonapandeemia ajal. Samas ei ole need kurvad ja masendavad lood, küll aga nihkes, nagu ikka, kui negatiivset tulemust hinnatakse positiivsest ülemaks.
Raamatust leiab nii tõsiseid ja mõtlema panevaid (nt „Liblikas õlal“ ja „Esimene viimane suudlus“) kui ka humoorikaid ja ootamatu puändiga jutte („Kassi kodu“ ja „Nähtamatu armuke“). Kõiki novelle ühendab aga Marje Ernitsale omane ladus jutustamisstiil ja hea inimeste tundmine.
Juhuslikult leitud foto väikesest poisist koos enesekindla hoiakuga mehe ja kauni naisega paneb Tarmo sageli mõtlema selle üle, kes küll on see õnnelik perekond pildil ja ka selle üle, miks talle lapsepõlves vanemate armastust ei jagunud. Alles kolmekümne kahe aastasena, pärast pereisa surma, saab ta kinnitust aimusele, et on tegelikult kasulaps. Koltunud fotost saavad alguse sündmused, mis viivad mehe salapärasele Rästikuvälule – kohta, mis on püsinud muutumatuna paljude aastate jooksul ja kus juhtub ebaharilikke asju. Kohalikud hoiavad lagendikust rästikute tõttu eemale, kuid üks naine, keda kutsutakse Rästikuvälu nõiaks, viibib seal kevadest sügiseni juba mitu aastat. Ootamatult hakkab aga Tarmo elu järjest enam põimuma Rästikuvälu maadel toimuvate sündmustega …
Ulmepõnevik „Rästikuvälu“ on Eet Tuule kuueteistkümnes raamat. Varem on ta avaldanud nii loodusjutte lastele kui ka krimilugusid ja autobiograafiliste sugemetega romaane.