Десять секретів багатства, щастя, кохання. 3 в 1. Адам Джексон

Читать онлайн.
Название Десять секретів багатства, щастя, кохання. 3 в 1
Автор произведения Адам Джексон
Жанр Биографии и Мемуары
Серия
Издательство Биографии и Мемуары
Год выпуска 1996
isbn 9786171274921



Скачать книгу

жадаючи більше дізнатися про того старого.

      – Він сказав дещо таке, що закарбувалося в моїй пам’яті: «У кожній халепі ховається зерно рівного їй або й більшого успіху».

      – Він і мені сказав те саме, – відповів юнак.

      – Тоді я не міг цього зрозуміти, – звірявся далі містер Епплбай. – Зрештою, як могло те, що я втратив роботу та єдине джерело доходу, залишившись у глухому куті, давати мені якусь користь? Але, озираючись назад, я бачу, що це було найкраще, що могло статися зі мною, бо з відчаю я був змушений вносити зміни у своє життя – зміни, яких інакше не зробив би.

      Я завжди хотів керувати власним бізнесом і бути собі босом, а скорочення дало мені можливість це зробити. Дізнавшись секрети Надзвичайного Багатства, я започаткував власний бізнес на дому – консультування з управлінських питань – і за перший рік заробив удвічі більше, ніж отримав на попередній роботі.

      – Та ви жартуєте, – мовив юнак. – І ви вважаєте, що досягли цього успіху саме завдяки секретам Надзвичайного Багатства?

      – Безумовно, – підтвердив містер Епплбай. – Вільям Джеймс, американський психолог і філософ, який жив у дев’ятнадцятому столітті, сказав, що найбільшим відкриттям його покоління стало те, що людські істоти можуть змінювати своє життя, просто змінюючи власний спосіб мислення. І це абсолютна правда. Чого б ти не жадав у житті: чи бути здоровим, чи щасливим, чи прагнеш романтичних стосунків, чи стати мільйонером, – перше, що тобі слід зробити, – це обміркувати власні погляди та переконання про те, що можливо, а що неможливо, адже якщо ти не віриш у якусь можливість, то дуже малоймовірно, що ти колись цього досягнеш.

      Юнак дістав блокнот і ручку.

      – Ви не проти, якщо я дещо занотую? – запитав він.

      – Звісно ні. Це чудова ідея, – усміхнувся містер Епплбай і продовжив: – Чи знаєте ви про те, що коли в медицині ста людям з однією й тією самою хворобою дають пігулки із сахарози й говорять, що це диво-ліки, які вилікують їхню недугу, то близько сорока відсотків із них одужуватимуть просто тому, що вірять у те, ніби ця пігулка зробить їх здоровими? Так само стан більшості пацієнтів різко погіршується, коли ті дізнаються, що хворі на невиліковну хворобу, – бо вірять у те, що ніколи не одужають.

      Цікаво, як ви думаєте, скільки шансів у вас зав’язати романтичні стосунки, якщо ви вірите, що непривабливі? Ви, мабуть, ніяковітимете під час спілкування із людьми й сидітимете десь у куточку на вечірках, щосили намагаючись не привертати до себе уваги. І навіть якщо зустрінете когось привабливого для себе, напевно, почуватиметеся недостатньо хорошими для нього чи для неї. Бачите, у всіх сферах життя найбільше важать наші підсвідомі переконання. І найбільш важливими вони є якраз у питаннях, пов’язаних із грошима та багатством. Насправді сума грошей, що ви її заробляєте, зазвичай є саме такою, на скільки ви себе оцінюєте.

      – Постривайте хвилинку, – сказав юнак. – Я не…

      – Ви задоволені своєю теперішньою зарплатою? – спитав містер Епплбай.

      – Не