Название | Сучасні засоби ІКТ |
---|---|
Автор произведения | Лилия Михайловна Маштакова |
Жанр | Учебная литература |
Серия | |
Издательство | Учебная литература |
Год выпуска | 2021 |
isbn |
5. «Виховувати Красою- девіз аудиторних і позааудиторних заходів».
6. «Збірка каталогів відеоматеріалів сервісу YouTube з «Історії України», культури,
мистецтва»
7. «Я громадянин України»-зібрання авторських тематичних заходів та сценаріїв виступів студентів Одеського обласного базового медичного училища.
Присвячується музичному відділенню
Білгород-дністровського педагогічного училища,Одеської обл.
викладачам та сокурсникам, які навчали і навчалися
з 1958 – 1961роки
Наше училище – це сама найкраща пора кожного із нас, хто навчався в ті часи. Шкода, що розуміємо ми це- через багато років. Час має властивість пролетіти швидко й непомітно. Тільки зараз, маючи солідний вантаж досвіду, ми розуміємо, скільки необхідного змогли дати нам наші викладачі.
З великою повагою і подякою ми згадуємо тих, хто віддавав нам, «дітям війни», частку свого тепла, душі, любові, великі знання і педагогічну майстерність, вели нас маленькими кроками по широким сходинкам студентського життя, вчили не тільки
азам музичного мистецтва, а й виховували нас, «майбутніх вчителів». по законам краси і високої духовності.
Форми їхнього виховання відповідали стандартам культури та естетики, відчуттю честі, порядності і чуйності, працьовитості, бажанню бачити нас особистостями.
Високий рівень професійної компетенції наших викладачів, велика їх відповідальність виховувала в нас любов до майбутньої професії, вчила вмінню організації учнівського колективу, вмінню знаходити і використовувати в роботі нові форми естетичного виховання учнів. Результатом була наша цілеспрямованість та відданість, постійне удосконалення педагогічної професії та майстерності. Цікаві та яскраві уроки, новітні форми навчально-виховного процесу, які проходили на рівні міста, регіону та України, вирізнялися своєю організацією та творчістю. Особливо у цьому напрямку працювали: Нікора В., Бугорська Н., Нікуліна О., Павленко Л., Русів І Коломієць Н., Коломієць Л.,Мандриченко Є. Карпюк А., Алендер А., Бабушкіна С. ,Костенко Г. та інші.
Урок диригування: Викладач Кирилов В.О., студентка-Калініна Л.(Маштакова Л.М)
Викладач уроку з диригування Кирилов Віталій Олексійович один з самих улюблених викладачів училища, який став для нас прикладом високої культури й освіченості. Його інтелігентність, була супроводом всього нашого життя і основ виховання після військового періоду, він зміг зародити в нас високі почуття до музики, до нашої майбутньої професії, навчив нас витонченям музично-хорового мистецтва.
Моя творчо-методична праця «Сучасні засоби інформаційно-комунікаційних технологій у навчальному процесі закладу освіти» є продовженням і підсумком всього того, чому мене навчали в училищі.
Весь свій творчий, керівний і викладацький шлях я пройшла від простого вчителя співів загальноосвітньої школи (20р.) до Секретаря Одеського обкому профспілок працівників культури.
Останні 30 років педагогічної роботи були присвячені Одеському базовому медичному училищу , де я працювала замісником директора з виховної роботи і викладачем суспільних дисциплін. Маю кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії» та звання «викладач-методист». Всім цим, я зобов’язана моєму училищу.
Наша вдячність і низький уклін Зінчику С.Г., Шехтеру Е.Д., Метіль Н.О.Вознюк З.В, Вовку Ю.М., Полонському В.Г. Кирилову В.О., Нагаєвій В.М., Петуховій К.А., Парнюку М.Г. Ганасу М.П. Ченцовій Л.Ф. і всім викладачам, хто працював в ті часи.
Ми з честю намагалися пронести всі їхні поради і побажання через все своє життя .
1.«Упровадження технічних засобів при використовуванні інтернет- ресурсів інформаційно-комунікаційних технологій навчального процесу в учбових закладах»
Мистецтво навчання – є мистецтвом пробудження . в наших душах допитливості, а потім її задовольняти. . А.Франс.
1. Комп’ютерна грамотність.
Зміст:
1.Комп’ютерна грамотність.
2.Комп’ютерна технологія.
3.Цифрова грамотність.
3.Інформаційна культура.
4.Медіа освіта.
Вік комп’ютерних технологій набирає обороти, і сьогодні, вже не має ні єдиної галузі людської діяльності де б вони не знайшли свого застосування В наш час, комп’ютерній технології надається основне значення, яке є сильним засобом навчання, здібним підвисити ефективність і якість знань студентів. Комп’ютер – є витоком навчальної інформації, наочним посібником якісно нового рівня, з можливостями мультимедіа. Завдяки достоїнствам комп’ютерної підтримки, як одного з видів нових інформаційних технологій у навчанні, можливо конструювати окремі матеріали до конкретного заняття, або конкретної теми, використовуючи різні програмні засоби. Комп’ютер – це універсальний інструмент, який дає можливість працювати практично з усіма видами інформації, яка існує у сучасному світі і займає місце нового універсального технічного