Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»

Все книги издательства Книжный Клуб «Клуб Семейного Досуга»


  7 звичок надзвичайно ефективних людей

  Стивен Кови

  Ця книга – світовий супербестселер, що змінив долі мільйонів людей. Білл Клінтон – один із них – радить мати її кожному, хто прагне досягти успіху! Вона допоможе вам чітко сформулювати для себе життєві пріоритети й цілі, максимально реалізувати закладений у вас потенціал, стати кращим у професійній діяльності та вибудувати гармонічні взаємини з оточенням.

  Легкий спосіб контролювати алкоголь

  Аллен Карр

  Неймовірно дієва методика, яка допомогла позбутися згубних звичок мільйонам людей! Прочитайте книжку, і ви зрозумієте, як побороти потяг до алкоголю, як почати жити повноцінно, без залежностей та проблем зі здоров`ям. Це дійсно працює!

  Легкий спосіб скинути вагу

  Аллен Карр

  Популярна методика! Аллен Карр – автор кількох робіт, присвячених звільненню від зайвої ваги. Він стверджує: щоби виконувати його поради, не потрібно мати величезної сили волі, бо насправді людина хоче бути здоровою та красивою. Його видання допомагають кожному позбутися тривог і комплексів, які заважають жити повноцінним життям.

  Легкий спосіб кинути курити

  Аллен Карр

  Усе, що вам потрібно для того, щоб кинути курити, – це книга, яку ви тримаєте в руках! Вам нема чого боятися, ви не наберете вагу і не відчуєте, ніби вам чогось бракує, – ви навіть можете продовжувати палити, поки її читаєте. «Легкий спосіб кинути курити» – дійсно ефективний метод, який набув широкої популярності та має величезний успіх у багатьох країнах світу. Прочитавши цю книгу, ви позбудетеся згубної звички та відчуєте незвичайну свободу. Починайте негайно! Переваги методики Аллена Карра: • Простота: не потребує замінників нікотину або допоміжних засобів. • Зручність: жодних мук відвикання та дискомфорту. • Універсальність: підходить навіть запеклим курцям та не вимагає надмірних зусиль. • Ефективність: клініки Аллена Карра успішно працюють в усьому світі. • Результат: 95 % курців кидають курити назавжди!

  Страна эльфов. В поисках сокровища

  Ульрике Швайкерт

  Коварный юрист, представитель банка, угрожает забрать за долги дом и владения бабушки Мирны. Случайно об этом узнают ее непоседливые внуки… Они должны помочь бабушке! Один из кобольдов открывает детям секрет: где-то в этих землях спрятаны сокровища семьи О’Коннор… Разыскав старинное письмо с ключом от тайника, отважные близнецы вместе со своими друзьями отправляются на поиски клада. Но, чтобы найти его, им предстоит преодолеть немало препятствий…

  Сповідь відьом. Тінь ночі

  Дебора Гаркнесс

  Відьма Діана й вампір Метью кохають одне одного. У пошуках древнього манускрипту, який містить таємниці відьом, вампірів і демонів, вони переносяться до Лондона кінця XVІ століття. Щоб довідатись більше про манускрипт, Метью зустрічається зі старими друзями, членами загадкової Школи Ночі, а Діана навчається нової потужної магії. Коли древнє послання потрапить їм до рук, Метью й Діана мають розгадати його, щоб дізнатися про своє майбутнє.

  Вступ до психоаналізу

  Зиґмунд Фройд

  Найвідоміший твір засновника психоаналізу! Запропонований твір – це популярний, та аж ніяк не спрощений виклад психоаналітичної теорії вустами її автора. Ця книжка справила величезний вплив на сучасників і нащадків і вважається однією з найважливіших праць автора.

  Львів. Кава. Любов (збірка)

  Галина Вдовиченко

  Щемливі оповідання від найкращих українських авторів! Ця книга – про Львів. Про місто, яке хтось знає і любить, а хтось тільки відкриває для себе. Про вузькі вулички і затишні кав’ярні, про середньовічну бруківку і старовинні споруди… Про любов. Про життя. Про людей, які зустрічаються, розходяться, сподіваються, вірять, кохають, втрачають – і знову знаходять своє кохання…

  Повія

  Панас Мирний

  У романі «Повія» письменник виявив себе як глибокий психолог-аналітик і знавець усіх сфер тогочасної дійсності – від побуту й проблем пореформеного села до хижості міщанського середовища, у якому саме тривав процес капіталізації: новоявлені власники капіталу, зневаживши будь-які норми моралі, гребли під себе добро, насамперед чуже, громадське. У романі, як і в багатьох прозових творах Панаса Мирного, навіть мальовничі пейзажні зарисовки суголосні до настроїв героїв, поглиблюють та увиразнюють їхній душевний стан. Можна тільки милуватися, як майстерно письменник вплітає в канву своєї оповіді сни персонажів, за їх допомоги тонко розкриваючи психічний стан й емоційну сферу людини.

  Мандри Ґуллівера

  Джонатан Свіфт

  Судовий хірург, а потім капітан корабля Лемюель Ґуллівер вирушає у плавання, навіть не підозрюючи про те, що на нього чекає безліч веселих, але іноді й небезпечних пригод. Кожна подорож стає для нього життєвим уроком, який змушує його, а з ним і читачів, по-новому поглянути на звичні речі.