Lukeman Literary Management Ltd

Все книги издательства Lukeman Literary Management Ltd


  Kdyby to viděla

  Блейк Пирс

  „Mistrovské dílo mysteriózního thrilleru. Blake Pierce dokázal dokonale vytvořit a popsat psychologické aspekty jednotlivých postav, takže si připadáme jako bychom byli uvnitř jejich hlavy, bojíme se společně s nimi a fandíme jejich úspěchům. Kniha je plná zvratů, které vás udrží v napětí až do poslední stránky.“ – knihy a recenze filmů, Roberto Mattos (o Navždy Pryč) KDYBY TO VIDĚLA (Kate Wise mysteriózní kniha) je kniha č. 2 z nového seriálu psychologických thrillerů od autora bestsellerů – Blake Pierce, který získal více než 1 000 pětihvězdičkových recenzí za jeden z jeho nejlepších bestsellerů Navždy Pryč (kniha č. 1). Když je nalezen zavražděný manželský pár a žádný podezřelý není zřejmý, 55letá Kate Wise se po 30leté kariéře v FBI vrací z důchodu (a z jejího klidného předměstského života) aby se znovu vrátila do služeb FBI. Kateina brilantní mysl a bezkonkurenční schopnost vstoupit do mysli sériových vrahů je prostě nepostradatelná a FBI ji potřebuje, aby dokázala vyřešit tento tajemný případ. Proč byly dva páry zavražděny 50 mil od sebe a stejným způsobem? Co mohou mít společného? Odpověď, jak si Kate uvědomuje, je naléhavá, protože je přesvědčená, že se zabiják chystá opět udeřit. Ale ve smrtící hře kočky s myší, která následuje, Kate vstupuje do temných vod zabijákovy zkroucené mysli a přichází už možná pozdě. Akční thriller s bouřlivým napětím, KDYBY TO VIDĚLA, kniha č. 2 v nové sérii, která vás donutí otáčet stránky až do pozdních hodin. Kniha č. 3 v sérii KATE WISE mysteriózních knih je nyní také k dispozici pro předobjednávku.

  Dokonalý Úsměv

  Блейк Пирс

  V DOKONALÉM ÚSMĚVU (knize č. 4) je kriminální profilující psycholožce, Jessie Huntové, 29, čerstvé absolventce Akademie FBI, přidělen nový znepokojivý případ: někdo zavraždil ženu po třicítce, která využívala služeb webové seznamky k aférkám s ženatými muži. Sblížila se snad s některým z ženatých mužů příliš? Stala se obětí vydírání? Pronásledoval ji někdo? Nebo se jednalo o mnohem podlejší motiv? Seznam podezřelých zavede Jessie do zámožných, vyumělkovaných čtvrtí a za závoj zdánlivě dokonalých životů, jež jsou ve skutečnosti do hloubi duše prohnilé. Brzy si uvědomí, že vrah se musí skrývat za jedním z těch falešných, nacvičených úsměvů. Jessie nezbývá, než se ponořit do psychózy hledaného zločince a pokusit se ho dopadnout, zatímco se s úsilím snaží udržet pohromadě svou vlastní křehkou psychiku—její otec je přitom stále na svobodě a nezastaví se před ničím, dokud ji nezabije. Rychle ubíhající psychologický thriller s nezapomenutelnými postavami a napínavým příběhem, DOKONALÝ ÚSMĚV je čtvrtou knihou v nové strhující sérii, která Vás přinutí otáčet stránky pozdě do noci. Kniha č. 5 v sérii o Jessie Huntové bude k dispozici již brzy.

  Powody do ucieczki

  Блейк Пирс

  „Dynamiczna fabuła, która trzyma w napięciu od pierwszego rozdziału i nie odpuszcza”. – Midwest Book Review, Diane Donovan (w odniesieniu do „Zaginiona”) Blake Pierce, numer 1 na liście autorów poczytnych kryminałów, przedstawia nowe arcydzieło pełne psychologicznego suspensu. W POWODY DO UCIECZKI (Seria thrillerów o Avery Black – Część 2) nowy seryjny zabójca prześladuje mieszkańców Boston, zabijając swoje ofiary w dziwny sposób i drwiąc z policji, wysyłając jej tajemnicze łamigłówki odnoszące się do gwiazd. Gdy oraz presja rosną, Departament Policji w Bostonie jest zmuszony wezwać swojego najbardziej błyskotliwego – i najbardziej kontrowersyjnego – detektywa z Wydziału Zabójstw: Avery Black. Usiłująca się do tej pory pozbierać po swojej ostatniej sprawie Avery Black staje w obliczu rywalizacji dzielnic i genialnego, przebiegłego zabójcy, który zawsze jest o krok przed nią. Jest zmuszona wejść do jego mrocznego, pokręconego umysłu, podczas gdy on podaje wskazówki na temat swojego kolejnego zabójstwa i zajrzeć do miejsc w swoim umyśle, których wolałaby nie widzieć. Czuje się zmuszona szukać pomocy Howarda Randalla, pokręconego seryjnego mordercy, którego wsadziła za kratki lata temu, a wszystko to podczas gdy jej nowe, rozkwitające do tej pory życie z Rose i Ramirezem rozpada się. I kiedy wydaje się, że gorzej już być nie może, dowiaduje się czegoś jeszcze: ona sama może być celem. W psychologicznej grze w kotka i myszkę szalony wyścig z czasem poprowadzi Avery przez serię szokujących i nieoczekiwanych zwrotów akcji, których kulminacją jest coś, czego nawet Avery nie mogła sobie wyobrazić. POWODY DO UCIECZKI, mroczny thriller psychologiczny z napięciem powodującym przyspieszone bicie serca, to drugi tom nowej, porywającej serii z nową ukochaną bohaterką, która sprawi, że będziesz czytać do późnej nocy. Książka nr 3 z serii o Avery Black będzie dostępna wkrótce. „Arcydzieło kryminału i tajemnicy! Autor wykonał świetną robotę, powołując do życia postacie z tak dobrze opisanym życiem wewnętrznym, że czujemy się, jakbyśmy wchodzili w ich umysły, podążamy za ich obawami i kibicujemy ich sukcesom. Błyskotliwa fabuła dostarcza czytelnikom rozrywki przez całą książkę. Ta pełna zwrotów akcji historia nie pozwoli ci zasnąć do końca ostatniej strony.” – Recenzje książek i filmów, Roberto Mattos (o powieści „Zaginiona”)

  Doodsgezicht

  Блейк Пирс

  “A MEESTERWERK VAN THRILLER EN MYSTERIE. Blake Pierce heeft op een fantastische manier personages ontwikkeld die een psychologische kant hebben die zo wel beschreven is dat het lijkt alsof we in hun hoofd zitten, hun angsten volgen en hun successen toejuichen. Dit boek zit boordevol onverwachte wendingen en houdt je tot de laatste bladzijde wakker.” –-Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (over Eens Weg) DOODSGEZICHT is boek #1 in een nieuwe FBI thriller-reeks door USA Today bestseller-auteur Blake Pierce, wiens #1 bestseller EENS WEG (Boek #1) (een gratis download) meer dan 1.000 vijfsterrenreviews heeft gekregen. FBI Special Agent Zoe Prime heeft een zeldzame aandoening die haar ook een uniek talent geeft – ze ziet de wereld door de lens van getallen. De getallen kwellen haar, maken het haar moeilijk andere mensen te begrijpen, en hebben hun weerslag op haar mislukte romantische leven – maar tegelijkertijd laten ze haar patronen zien die geen enkele andere FBI-agent kan zien. Beschaamd houdt Zoe haar aandoening angstvallig geheim, bang dat haar collega’s erachter zullen komen. Maar wanneer een seriemoordenaar in het Midwesten toeslaat, vrouwen wurgt op afgelegen plekken, en op het eerste oog met volstrekte willekeur, staat Zoe voor het eerst in haar loopbaan voor een volledig raadsel. Is er een patroon? Kan het zijn dat er helemaal geen patroon is? Of is deze dader even geobsedeerd door nummers als zij? In een zenuwslopende race tegen de klok moet Zoe in de duivelse huid kruipen van een dader die steeds een stap verder dan zij lijkt te zijn, en hem tegenhouden voor hij zijn volgende slachtoffer maakt. Tegelijkertijd worstelt ze met haar eigen demonen, die uiteindelijk een grotere bedreiging kunnen vormen. DOODSGEZICHT, een thriller boordevol actie en spanning, is boek #1 in een meeslepende nieuwe reeks die je tot diep in de nacht blijft lezen. Boek #2 en #3 in de reeks —MOORDGEZICHT en ANGSTGEZICHT – kunnen eveneens voorbesteld worden.

  Ve stínu lží

  Блейк Пирс

  „Kniha STÍNY MINULOSTI je plná naprosto nečekaných zvratů – při jejím čtení budete celou dobu jako na trní. Blake Pierce odvedl skutečně mistrovský kus práce! Opravdový skvost mezi napínavými detektivkami. Fanouškům dobrých thrillerů by v knihovně rozhodně neměla chybět. Dílo je plné psychologického napětí a zakončené nečekaným vývojem událostí. První kniha velice slibné série. Nemůžu se dočkat pokračování.“ –– Knižní a filmový kritik Roberto Mattos VE STÍNU LŽÍ (detektivka s Chloe Fine) je druhou knihou nové série psychologických thrillerů od autora bestsellerů Blakea Pierce, jehož první bestseller Once Gone (Book #1) (ke stažení zdarma) si vysloužil více než 1 000 pětihvězdičkových hodnocení. Na zvláštní agentku FBI z oddělení násilných trestných činů, Chloe Fine (27 let), která se stále vzpamatovává z odhalených tajemství své vlastní minulosti, čeká její první případ: vražda chůvy, ke které došlo na zdánlivě dokonalém a klidném předměstí. Chloe se ocitá ve světě plném tajemství, nevěry, přetvářky a lstí, a brzy zjišťuje, že pachatelem může být kdokoliv – a to naprosto kdokoliv. Její otec je stále ve vězení a Chloe musí současně stanout tváří v tvář svým vlastním démonům a odhalit tajemství, která zahalují její osobu, než ji stihnou zavalit a ukončit její kariéru dřív, než vůbec stihla začít. VE STÍNU LŽÍ je druhou knihou nové poutavé série. Jedná se o psychologický thriller plný emočního napětí a propracovaných postav, zasazený do atmosférického předměstí. Napínavý příběh, který vás zcela pohltí a díky kterému nebudete moct knihu odložit, dokud ji nedočtete. 3. kniha ze série thrillerů s Chole Fine bude brzy k dostání.

  Stíny minulosti

  Блейк Пирс

  „STÍNY MINULOSTI je kniha plná nečekaných zvratů – nedá vám spát, dokud neotočíte poslední list. Blake Pierce se nám zde představuje ve své nejlepší formě! Jde o další mistrovské dílo plné napětí a záhad. Vřele doporučuji všem čtenářům, kteří dokážou ocenit kvalitní psychologický thriller s nečekaným rozuzlením, aby tuto knihu zařadili do své knihovny. Toto dílo je příslibem další vynikající série a já se již nemohu dočkat pokračování.“ –-Knižní a filmové recenze, Roberto Mattos STÍNY MINULOSTI (Záhada Chloe Fine) je kniha č. 1 v nové napínavé psychologické sérii od autora bestsellerů Blakea Pierce, jehož bestseller Navždy pryč (kniha č. 1) (zdarma ke stažení) obdržel více než 1 000 pětihvězdičkových hodnocení. Chloe Fine, 27letá praktikantka týmu FBI pro zajišťování důkazů, je nucena pohlédnout do tváře své temné minulosti poté, co se její sestra, dvojče, ocitne v nesnázích – a malé poklidné městečko vydá svou první mrtvolu. Chloe se vrací zpět do rodného městečka, kde si se svým snoubencem pořídili nový dům a její život se konečně ubírá správným směrem. Kariéra u FBI vypadá slibně a na obzoru se rýsuje svatba. Avšak velice záhy zjistí, že na zdánlivě poklidném předměstí je něco v nepořádku. Chloe postupně odhaluje jeho pravou tvář – pomluvy, tajemství, lži – a k tomu ji navíc dostihnou démoni vlastní minulosti: záhadné úmrtí matky, když jí bylo 10 let a doživotní trest pro otce. Když se poté objeví první oběť, Chloe postupně dochází, že tohle městečko společně s její minulostí mohou být klíčem k rozluštění obou případů. Napínavý psychologický příběh, zasazený do malého městečka, s propracovanými postavami a nervy drásající atmosférou – STÍNY MINULOSTI – kniha č. 1 v nové strhující sérii, která vás udrží vzhůru dlouho do noci. Kniha č. 2 ze série CHLOE FINE bude již brzy k dostání.

  Svezení

  Блейк Пирс

  „Mistrovské dílo v žánru thriller a mystery! Autor výtečně rozvíjí psychologickou stránku postav a my tak můžeme chápat jejich myšlenky, sdílet jejich strachy a radovat se z jejich úspěchů. Propracovaná zápletka vás bude bavit po celou dobu. Díky spoustě zvratů se od knihy neodtrhnete, dokud neobrátíte poslední stránku.“ –-Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (Navždy pryč) SVEZENÍ (Stvoření Riley Paigové – kniha č. 4) je čtvrtá kniha v řadě psychologicky laděných thrillerů autora bestsellerů Blakea Pierce, jehož bestseller NAVŽDY PRYČ obdržel více jak 1000 recenzí s plným počtem hvězdiček. Sériový vrah vylákává a zabíjí ženy napříč celým státem. K tomu nejspíš používá obytný vůz. FBI se obrací na svou nejmladší a geniální agentku: 22 letou Riley Paigovou. Riley úspěšně dokončila Akademii FBI a je odhodlaná pokračovat v kariéře agentky FBI. Se svým parťákem Jakem dostanou k vyřešení nový případ – a to v ní vyvolá pochybnosti, jestli na něj stačí. Riley a Jake se musí seznámit s komunitou používající obytné vozy – a musí se ponořit do mysli vraha. Brzy zjistí, že nic není tak, jak se na první pohled zdá. Mají co do činění s psychopatem na svobodě, který je neustále překvapuje a který jen tak nepřestane zabíjet oběti. Rileyina vlastní budoucnost je ohrožená. Nezbývá jí než zjistit – dokáže se její geniální mysl vyrovnat mysli psychopatického vraha? Thriller nabitý strhujícím děním, který vám rozbuší srdce, SVEZENÍ, je čtvrtou knihou nové série, která vám nedá spát, dokud neotočíte poslední stránku. Své čtenáře vrací o dvacet let nazpět, na počátek Rileyiny kariéry – a je tak perfektním doplněním knihy Navždy pryč ze série o Riley Paigové.

  Juramento de Cargo

  Джек Марс

  “Uno de los mejores thrillers que he leído este año. La trama es inteligente y te mantendrá enganchado desde el principio. El autor ha hecho un trabajo excelente, creando un conjunto de personajes que están completamente desarrollados y son muy agradables. Casi no puedo esperar a la secuela ". – Críticas de Libros y Películas, Roberto Mattos (referente a Por Todos los Medios Necesarios) JURAMENTO DE CARGO es el libro n° 2 de la serie superventas de Luke Stone, que comienza con POR TODOS LOS MEDIOS NECESARIOS (libro n° 1), ¡descarga gratuita! Un agente biológico es robado de un laboratorio de seguridad biológica. Armado, podría matar a millones de personas, y sobreviene una búsqueda nacional desesperada para atrapar a los terroristas, antes de que sea demasiado tarde. Luke Stone, jefe de un departamento de élite del FBI, con su propia familia aún en peligro, prometió retirarse, pero cuando la nueva Presidenta, que acaba de prestar juramento, lo llama, no puede darle la espalda. Sigue una devastación impactante, que se abre camino hasta llegar a la Presidenta, quien ve peligrar a su propia familia. Su fuerza es puesta a prueba, a medida que entra en su nuevo rol, y sorprende incluso a sus asesores más cercanos. El personal presidencial rival quiere que Luke quede fuera de juego: con su equipo en peligro y abandonado a sus propios recursos, se convierte en una cuestión personal. Pero Luke Stone nunca se rinde hasta que él, o los terroristas, estén muertos. Luke se da cuenta rápidamente de que el objetivo final de los terroristas es aún más valioso, y más aterrador, de lo que incluso él podría imaginar. Sin embargo, solo unos días antes del desastre final, es poco probable que ni siquiera él pueda detener lo que ya está en movimiento. Un thriller político con acción sin parar, escenarios internacionales dramáticos, giros inesperados y suspense desgarrador, JURAMENTO DE CARGO es el libro nº 2 de la serie Luke Stone, una nueva serie explosiva que te mantendrá pasando las páginas hasta altas horas de la noche. ¡El libro n° 3 de la serie Luke Stone también está disponible!

  Uma Jóia Para Realezas

  Морган Райс

  “A imaginação de Morgan Rice não tem limites. Em mais uma série que promete ser tão cativante como as anteriores, UM TRONO PARA IRMÃS apresenta-nos o conto de duas irmãs (Sophia e Kate), órfãs, que lutam para sobreviver no mundo cruel e exigente de um orfanato. Um sucesso imediato. Mal posso esperar para por as mãos no segundo e no terceiro livro!” –– Books and Movie Reviews, Roberto Mattos

  De Morgan Rice, Bestseller #1, chega uma nova série inesquecível de fantasia. Em UMA JÓIA PARA REALEZAS (Um Trono para Irmãs—Livro Cinco), Sophia, 17, ouve dizer que Sebastian, seu amor, está preso e em preparação para ser executado. Irá ela arriscar tudo por amor? Sua irmã Kate, de 15 anos, luta para escapar do poder da bruxa – mas o poder pode ser demasiado forte. Kate pode ser forçada a pagar o preço do acordo que fez – e viver uma vida que não quer. A rainha está furiosa com Lady D'Angélica por ela não conseguir conquistar seu filho, Sebastian. Ela está preparada para a sentenciar à máscara de chumbo. Mas Lady D'Angélica tem seus próprios planos, e não vai desistir tão facilmente. Cora e Emeline chegam finalmente a Stonehome – e o que elas lá encontram surpreende-as. O mais surpreendente de tudo, porém, é o irmão de Sophia e Kate, um homem que mudará seus destinos para sempre. Que segredos é que ele guarda sobre seus pais há muito desaparecidos? UMA JÓIA PARA REALEZAS (Um Trono para Irmãs—Livro Cinco) é o quinto livro de uma deslumbrante nova série de fantasia repleta de amor, desgosto, tragédia, ação, aventura, magia, espadas, feitiçaria, dragões, destino e suspense de tirar o fôlego. Um livro que não se quer parar de ler. Está cheio de personagens que vão fazer com que você se apaixone, e com um mundo que você nunca vai esquecer. O livro #6 da série será publicado em breve. “[Um Trono para Irmãs] é um começo poderoso de uma série [que] irá produzir uma combinação de protagonistas corajosos e circunstâncias desafiantes para envolver completamente não apenas jovens adultos, mas também fãs de fantasia adulta que procuram histórias épicas alimentadas por amizades e adversários poderosos” –-Midwest Book Review (Diane Donovan)

  Solo los Destinados

  Морган Райс

  “¡Morgan Rice lo hizo de nuevo! Construyendo un fuerte conjunto de personajes, la autora nos ofrece otro mundo mágico. SOLO LOS DIGNOS está lleno de intrigas, traiciones, amistades inesperadas y todos los buenos ingredientes que te harán saborear cada una de las páginas. Lleno de acción, leerás este libro en el borde de tu asiento.” –-Books and Movie Reviews, Roberto Mattos De Morgan Rice, la autora número uno en ventas de LA SENDA DE LOS HÉROES (una descarga gratuita con más de 1.000 críticas de cinco estrellas), llega una fascinante nueva serie de fantasía. En SOLO LOS DESTINADOS (El Camino del Acero—Libro 3), Royce, de 17 años, debe embarcarse con sus amigos en un viaje épico a través del mar para encontrar la reliquia mágica que lo puede llevar a su padre. Con el rey reuniendo un ejército para atacar sus tierras, el destino de su pueblo depende de él. Genevieve, mientras tanto, finalmente consciente de la naturaleza malvada de sus nobles invitados, debe tomar una decisión épica que decidirá su vida o muerte. SOLO LOS DESTINADOS crea un cuento épico de amigos y amantes, de caballeros y honor, de traición, destino y amor. Un cuento de valor que nos llevará a un mundo de fantasía del que nos enamoraremos, y que atrae a todas las edades y géneros.. El libro 4 de la serie estará disponible pronto.