Блейк Пирс

Список книг автора Блейк Пирс


  Casi Perdida

  Блейк Пирс

  CASI PERDIDA (LA NIÑERA—LIBRO #2) es el segundo libro de la nueva serie de suspenso psicológico por el autor bestseller Blake Pierce, cuyo libro gratuito y exitoso UNA VEZ DESAPARECIDO (Libro #1) ha recibido más de 1.000 opiniones de cinco estrellas. Cuando un hombre divorciado, de vacaciones en la campiña británica, publica un aviso solicitando una niñera, Cassandra Vale, de 23 años, en bancarrota y aún reponiéndose del fracaso de su último empleo en Francia, acepta el trabajo sin vacilar. Adinerado, guapo y generoso, con dos dulces hijos, ella cree que nada puede salir mal ¿O quizás sí? Disfrutando lo mejor que Inglaterra tiene para ofrecer, y con Francia fuera de vista, Cassandra se atreve a creer que al fin puede tomarse un respiro…hasta que una revelación sorprendente la obliga a cuestionarse las certezas de su tumultuoso pasado, su jefe y su propia cordura. Un misterio fascinante, repleto de personajes complejos, varios secretos, giros dramáticos y suspenso vibrante, CASI PERDIDA es el libro #2 de la serie de suspenso psicológico que hará que devore las páginas hasta la madrugada. ¡El libro #3 de la serie—CASI MUERTA—ya se puede reservar!

  Quase Perdida

  Блейк Пирс

  QUASE PERDIDA (A AU PAIR – LIVRO #2) é o segundo livro na nova série de thriller psicológico do autor best-sellers Blake Pierce. Quando um homem divorciado de férias no interior britânico coloca um anúncio para uma au pair, Cassandra Vale, 23 anos, sem dinheiro e ainda desequilibrada com as ruínas de seu último posto na França, aceita o emprego sem hesitar. Rico, bonito e generoso, com dois filhos adoráveis, ela acredita que nada pode dar errado. Mas será que poderia? Tratada com o melhor que a Inglaterra tem a oferecer, e com a França fora de vista, Cassandra ousa acreditar que finalmente tem tempo de recuperar seu fôlego – até que uma revelação surpreendente a força a questionar as verdades sobre seu passado tumultuoso, seu patrão e sua própria sanidade. Um mistério fascinante com personagens complexos, camadas de segredos, reviravoltas dramáticas e suspense de acelerar o coração, QUASE PERDIDA é o livro #2 em uma série de suspense psicológico que vai fazer você virar as páginas até tarde da noite. O Livro #3 da série – QUASE MORTA – está disponível em pré-venda!

  Kdyby to viděla

  Блейк Пирс

  „Mistrovské dílo mysteriózního thrilleru. Blake Pierce dokázal dokonale vytvořit a popsat psychologické aspekty jednotlivých postav, takže si připadáme jako bychom byli uvnitř jejich hlavy, bojíme se společně s nimi a fandíme jejich úspěchům. Kniha je plná zvratů, které vás udrží v napětí až do poslední stránky.“ – knihy a recenze filmů, Roberto Mattos (o Navždy Pryč) KDYBY TO VIDĚLA (Kate Wise mysteriózní kniha) je kniha č. 2 z nového seriálu psychologických thrillerů od autora bestsellerů – Blake Pierce, který získal více než 1 000 pětihvězdičkových recenzí za jeden z jeho nejlepších bestsellerů Navždy Pryč (kniha č. 1). Když je nalezen zavražděný manželský pár a žádný podezřelý není zřejmý, 55letá Kate Wise se po 30leté kariéře v FBI vrací z důchodu (a z jejího klidného předměstského života) aby se znovu vrátila do služeb FBI. Kateina brilantní mysl a bezkonkurenční schopnost vstoupit do mysli sériových vrahů je prostě nepostradatelná a FBI ji potřebuje, aby dokázala vyřešit tento tajemný případ. Proč byly dva páry zavražděny 50 mil od sebe a stejným způsobem? Co mohou mít společného? Odpověď, jak si Kate uvědomuje, je naléhavá, protože je přesvědčená, že se zabiják chystá opět udeřit. Ale ve smrtící hře kočky s myší, která následuje, Kate vstupuje do temných vod zabijákovy zkroucené mysli a přichází už možná pozdě. Akční thriller s bouřlivým napětím, KDYBY TO VIDĚLA, kniha č. 2 v nové sérii, která vás donutí otáčet stránky až do pozdních hodin. Kniha č. 3 v sérii KATE WISE mysteriózních knih je nyní také k dispozici pro předobjednávku.

  Dokonalý Úsměv

  Блейк Пирс

  V DOKONALÉM ÚSMĚVU (knize č. 4) je kriminální profilující psycholožce, Jessie Huntové, 29, čerstvé absolventce Akademie FBI, přidělen nový znepokojivý případ: někdo zavraždil ženu po třicítce, která využívala služeb webové seznamky k aférkám s ženatými muži. Sblížila se snad s některým z ženatých mužů příliš? Stala se obětí vydírání? Pronásledoval ji někdo? Nebo se jednalo o mnohem podlejší motiv? Seznam podezřelých zavede Jessie do zámožných, vyumělkovaných čtvrtí a za závoj zdánlivě dokonalých životů, jež jsou ve skutečnosti do hloubi duše prohnilé. Brzy si uvědomí, že vrah se musí skrývat za jedním z těch falešných, nacvičených úsměvů. Jessie nezbývá, než se ponořit do psychózy hledaného zločince a pokusit se ho dopadnout, zatímco se s úsilím snaží udržet pohromadě svou vlastní křehkou psychiku—její otec je přitom stále na svobodě a nezastaví se před ničím, dokud ji nezabije. Rychle ubíhající psychologický thriller s nezapomenutelnými postavami a napínavým příběhem, DOKONALÝ ÚSMĚV je čtvrtou knihou v nové strhující sérii, která Vás přinutí otáčet stránky pozdě do noci. Kniha č. 5 v sérii o Jessie Huntové bude k dispozici již brzy.

  Powody do ucieczki

  Блейк Пирс

  „Dynamiczna fabuła, która trzyma w napięciu od pierwszego rozdziału i nie odpuszcza”. – Midwest Book Review, Diane Donovan (w odniesieniu do „Zaginiona”) Blake Pierce, numer 1 na liście autorów poczytnych kryminałów, przedstawia nowe arcydzieło pełne psychologicznego suspensu. W POWODY DO UCIECZKI (Seria thrillerów o Avery Black – Część 2) nowy seryjny zabójca prześladuje mieszkańców Boston, zabijając swoje ofiary w dziwny sposób i drwiąc z policji, wysyłając jej tajemnicze łamigłówki odnoszące się do gwiazd. Gdy oraz presja rosną, Departament Policji w Bostonie jest zmuszony wezwać swojego najbardziej błyskotliwego – i najbardziej kontrowersyjnego – detektywa z Wydziału Zabójstw: Avery Black. Usiłująca się do tej pory pozbierać po swojej ostatniej sprawie Avery Black staje w obliczu rywalizacji dzielnic i genialnego, przebiegłego zabójcy, który zawsze jest o krok przed nią. Jest zmuszona wejść do jego mrocznego, pokręconego umysłu, podczas gdy on podaje wskazówki na temat swojego kolejnego zabójstwa i zajrzeć do miejsc w swoim umyśle, których wolałaby nie widzieć. Czuje się zmuszona szukać pomocy Howarda Randalla, pokręconego seryjnego mordercy, którego wsadziła za kratki lata temu, a wszystko to podczas gdy jej nowe, rozkwitające do tej pory życie z Rose i Ramirezem rozpada się. I kiedy wydaje się, że gorzej już być nie może, dowiaduje się czegoś jeszcze: ona sama może być celem. W psychologicznej grze w kotka i myszkę szalony wyścig z czasem poprowadzi Avery przez serię szokujących i nieoczekiwanych zwrotów akcji, których kulminacją jest coś, czego nawet Avery nie mogła sobie wyobrazić. POWODY DO UCIECZKI, mroczny thriller psychologiczny z napięciem powodującym przyspieszone bicie serca, to drugi tom nowej, porywającej serii z nową ukochaną bohaterką, która sprawi, że będziesz czytać do późnej nocy. Książka nr 3 z serii o Avery Black będzie dostępna wkrótce. „Arcydzieło kryminału i tajemnicy! Autor wykonał świetną robotę, powołując do życia postacie z tak dobrze opisanym życiem wewnętrznym, że czujemy się, jakbyśmy wchodzili w ich umysły, podążamy za ich obawami i kibicujemy ich sukcesom. Błyskotliwa fabuła dostarcza czytelnikom rozrywki przez całą książkę. Ta pełna zwrotów akcji historia nie pozwoli ci zasnąć do końca ostatniej strony.” – Recenzje książek i filmów, Roberto Mattos (o powieści „Zaginiona”)

  Doodsgezicht

  Блейк Пирс

  “A MEESTERWERK VAN THRILLER EN MYSTERIE. Blake Pierce heeft op een fantastische manier personages ontwikkeld die een psychologische kant hebben die zo wel beschreven is dat het lijkt alsof we in hun hoofd zitten, hun angsten volgen en hun successen toejuichen. Dit boek zit boordevol onverwachte wendingen en houdt je tot de laatste bladzijde wakker.” –-Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (over Eens Weg) DOODSGEZICHT is boek #1 in een nieuwe FBI thriller-reeks door USA Today bestseller-auteur Blake Pierce, wiens #1 bestseller EENS WEG (Boek #1) (een gratis download) meer dan 1.000 vijfsterrenreviews heeft gekregen. FBI Special Agent Zoe Prime heeft een zeldzame aandoening die haar ook een uniek talent geeft – ze ziet de wereld door de lens van getallen. De getallen kwellen haar, maken het haar moeilijk andere mensen te begrijpen, en hebben hun weerslag op haar mislukte romantische leven – maar tegelijkertijd laten ze haar patronen zien die geen enkele andere FBI-agent kan zien. Beschaamd houdt Zoe haar aandoening angstvallig geheim, bang dat haar collega’s erachter zullen komen. Maar wanneer een seriemoordenaar in het Midwesten toeslaat, vrouwen wurgt op afgelegen plekken, en op het eerste oog met volstrekte willekeur, staat Zoe voor het eerst in haar loopbaan voor een volledig raadsel. Is er een patroon? Kan het zijn dat er helemaal geen patroon is? Of is deze dader even geobsedeerd door nummers als zij? In een zenuwslopende race tegen de klok moet Zoe in de duivelse huid kruipen van een dader die steeds een stap verder dan zij lijkt te zijn, en hem tegenhouden voor hij zijn volgende slachtoffer maakt. Tegelijkertijd worstelt ze met haar eigen demonen, die uiteindelijk een grotere bedreiging kunnen vormen. DOODSGEZICHT, een thriller boordevol actie en spanning, is boek #1 in een meeslepende nieuwe reeks die je tot diep in de nacht blijft lezen. Boek #2 en #3 in de reeks —MOORDGEZICHT en ANGSTGEZICHT – kunnen eveneens voorbesteld worden.

  Ve stínu lží

  Блейк Пирс

  „Kniha STÍNY MINULOSTI je plná naprosto nečekaných zvratů – při jejím čtení budete celou dobu jako na trní. Blake Pierce odvedl skutečně mistrovský kus práce! Opravdový skvost mezi napínavými detektivkami. Fanouškům dobrých thrillerů by v knihovně rozhodně neměla chybět. Dílo je plné psychologického napětí a zakončené nečekaným vývojem událostí. První kniha velice slibné série. Nemůžu se dočkat pokračování.“ –– Knižní a filmový kritik Roberto Mattos VE STÍNU LŽÍ (detektivka s Chloe Fine) je druhou knihou nové série psychologických thrillerů od autora bestsellerů Blakea Pierce, jehož první bestseller Once Gone (Book #1) (ke stažení zdarma) si vysloužil více než 1 000 pětihvězdičkových hodnocení. Na zvláštní agentku FBI z oddělení násilných trestných činů, Chloe Fine (27 let), která se stále vzpamatovává z odhalených tajemství své vlastní minulosti, čeká její první případ: vražda chůvy, ke které došlo na zdánlivě dokonalém a klidném předměstí. Chloe se ocitá ve světě plném tajemství, nevěry, přetvářky a lstí, a brzy zjišťuje, že pachatelem může být kdokoliv – a to naprosto kdokoliv. Její otec je stále ve vězení a Chloe musí současně stanout tváří v tvář svým vlastním démonům a odhalit tajemství, která zahalují její osobu, než ji stihnou zavalit a ukončit její kariéru dřív, než vůbec stihla začít. VE STÍNU LŽÍ je druhou knihou nové poutavé série. Jedná se o psychologický thriller plný emočního napětí a propracovaných postav, zasazený do atmosférického předměstí. Napínavý příběh, který vás zcela pohltí a díky kterému nebudete moct knihu odložit, dokud ji nedočtete. 3. kniha ze série thrillerů s Chole Fine bude brzy k dostání.

  Stíny minulosti

  Блейк Пирс

  „STÍNY MINULOSTI je kniha plná nečekaných zvratů – nedá vám spát, dokud neotočíte poslední list. Blake Pierce se nám zde představuje ve své nejlepší formě! Jde o další mistrovské dílo plné napětí a záhad. Vřele doporučuji všem čtenářům, kteří dokážou ocenit kvalitní psychologický thriller s nečekaným rozuzlením, aby tuto knihu zařadili do své knihovny. Toto dílo je příslibem další vynikající série a já se již nemohu dočkat pokračování.“ –-Knižní a filmové recenze, Roberto Mattos STÍNY MINULOSTI (Záhada Chloe Fine) je kniha č. 1 v nové napínavé psychologické sérii od autora bestsellerů Blakea Pierce, jehož bestseller Navždy pryč (kniha č. 1) (zdarma ke stažení) obdržel více než 1 000 pětihvězdičkových hodnocení. Chloe Fine, 27letá praktikantka týmu FBI pro zajišťování důkazů, je nucena pohlédnout do tváře své temné minulosti poté, co se její sestra, dvojče, ocitne v nesnázích – a malé poklidné městečko vydá svou první mrtvolu. Chloe se vrací zpět do rodného městečka, kde si se svým snoubencem pořídili nový dům a její život se konečně ubírá správným směrem. Kariéra u FBI vypadá slibně a na obzoru se rýsuje svatba. Avšak velice záhy zjistí, že na zdánlivě poklidném předměstí je něco v nepořádku. Chloe postupně odhaluje jeho pravou tvář – pomluvy, tajemství, lži – a k tomu ji navíc dostihnou démoni vlastní minulosti: záhadné úmrtí matky, když jí bylo 10 let a doživotní trest pro otce. Když se poté objeví první oběť, Chloe postupně dochází, že tohle městečko společně s její minulostí mohou být klíčem k rozluštění obou případů. Napínavý psychologický příběh, zasazený do malého městečka, s propracovanými postavami a nervy drásající atmosférou – STÍNY MINULOSTI – kniha č. 1 v nové strhující sérii, která vás udrží vzhůru dlouho do noci. Kniha č. 2 ze série CHLOE FINE bude již brzy k dostání.

  Svezení

  Блейк Пирс

  „Mistrovské dílo v žánru thriller a mystery! Autor výtečně rozvíjí psychologickou stránku postav a my tak můžeme chápat jejich myšlenky, sdílet jejich strachy a radovat se z jejich úspěchů. Propracovaná zápletka vás bude bavit po celou dobu. Díky spoustě zvratů se od knihy neodtrhnete, dokud neobrátíte poslední stránku.“ –-Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (Navždy pryč) SVEZENÍ (Stvoření Riley Paigové – kniha č. 4) je čtvrtá kniha v řadě psychologicky laděných thrillerů autora bestsellerů Blakea Pierce, jehož bestseller NAVŽDY PRYČ obdržel více jak 1000 recenzí s plným počtem hvězdiček. Sériový vrah vylákává a zabíjí ženy napříč celým státem. K tomu nejspíš používá obytný vůz. FBI se obrací na svou nejmladší a geniální agentku: 22 letou Riley Paigovou. Riley úspěšně dokončila Akademii FBI a je odhodlaná pokračovat v kariéře agentky FBI. Se svým parťákem Jakem dostanou k vyřešení nový případ – a to v ní vyvolá pochybnosti, jestli na něj stačí. Riley a Jake se musí seznámit s komunitou používající obytné vozy – a musí se ponořit do mysli vraha. Brzy zjistí, že nic není tak, jak se na první pohled zdá. Mají co do činění s psychopatem na svobodě, který je neustále překvapuje a který jen tak nepřestane zabíjet oběti. Rileyina vlastní budoucnost je ohrožená. Nezbývá jí než zjistit – dokáže se její geniální mysl vyrovnat mysli psychopatického vraha? Thriller nabitý strhujícím děním, který vám rozbuší srdce, SVEZENÍ, je čtvrtou knihou nové série, která vám nedá spát, dokud neotočíte poslední stránku. Své čtenáře vrací o dvacet let nazpět, na počátek Rileyiny kariéry – a je tak perfektním doplněním knihy Navždy pryč ze série o Riley Paigové.

  Getönte Fenster

  Блейк Пирс

  “Ein Meisterwerk von Thriller und Geheimnis. Blake Pierce hat wunderbare Charaktere mit psychologischen Seiten entwickelt und so gut beschrieben, dass wir uns in ihren Gehirnen wähnen, wir folgen ihren Ängsten und jubeln über ihre Erfolge. Voller Windungen, dieses Buch wird sie bis zur letzten Seite wach halten.” –-Books and Movie Reviews, Roberto Mattos (re Verschwunden) GETÖNTE FENSTER (Ein Chloe Fine Suspense Psycho-Thriller) ist Buch #6 in der neuen psycho-thriller Serie der erfolgreichen Autorin Blake Pierce, deren #1 Bestseller Verschwunden (Buch #1) (kostenfreier Download erhältlich) über 1,000 fünf Sterne Bewertungen hat. Als ein beliebter Personaltrainer in einem edlen Vorort ermordet wird, liegt es an FBI VICAP Spezial Agentin Chloe Fine, 27, eine kleine Stadt voller untreuer Partner zu durchleuchten und herauszufinden, wer ihn tot haben wollte – und warum. Chloe lernt, dass sich hinter den manikürten Rasen zerbrochene Ehen, einsame Ehepartner, Geheimnisse und endlose Lügen verstecken – alle verdeckt vom perfekten Schleier. Unter der vorsichtig errichteten Fassade der polierten, aufrechten Gemeinde liegt eine zutiefst verlogene Gesellschaft. Welche Geheimnisse haben zu dem Mord an dem Mann geführt? Wer wird als nächster sterben? Ein emotionell verflochtener Psycho-Thriller mit komplizierten Charakteren, Kleinstadt Atmosphäre und herzbeschleunigender Spannung, GETÖNTE FENSTER ist Buch 6 einer spannenden neuen Serie – die Sie bis spät in die Nacht fesseln wird. Buch #7 der Chloe Fine Serie wird auch bald erhältlich sein.