Замок за хмарами. Эва Чех

Читать онлайн.

Название Замок за хмарами
Автор произведения Эва Чех
Жанр Любовное фэнтези
Серия
Издательство Любовное фэнтези
Год выпуска 2009
isbnСкачать книгу

ачить. І одного разу вигляне сонце. Може, ти не помітиш відразу: таким слабким воно буде. І раптом ти зловиш себе на думці про щось або про когось, хто не пов'язаний з минулим. хто належить лише тобі. І зрозумієш … що місце твоє тут. "

      Ейліш Лейсі "Бруклін"

      1

      – Прибери від мене руки, мерзота! – скрикнула СВІТЛО. Невдаха тримав її дуже міцно, стягнувши її зап'ясток так, що це викликало нестерпний біль.

      Сволота ощирився:

      – Погань. Давай інше бабло. – Сволота сплюнув на асфальт.

      – У мене немає грошей, я сказала вам. – прогарчала СВІТЛО. – Я віддала вам все, що у мене було.

      Боягуз противно зареготів:

      – Хех, немає, няшечка? Ми знаємо, що у тебе є ще щось! Інакше б ти не розгулювала з останнім айфоном в золотих наручних годинниках по вулицях вночі.

      – Нічого я не маю. – гаркнула СВІТЛО. – Прибери руки, мерзото.

      – Тихіше, тихіше. – Сволота покрутив кінчиком його зброї – гострого мисливського ножа у неї перед носом.

      – Якщо нічого немає більше, тоді приготуйся випробувати трохи болю на смак.

      – Так запросто … про .сто.. – СВІТЛО не доказала, її наздогнав сильний удар Невдахи під дих.

      Після цього, Сволота рубонув їй по голові держаком свого ножа, і вона впала без свідомості.

      ******

      Світло прокинулася від того, що хтось тихенько гладив її по голові. Вона відкрила очі і побачила перед собою неймовірно гарне чоловіче обличчя. Він дивився на неї ласкаво, ніжно, немов вона була сплячою дитиною.

      – Привіт. – ТІНЬ обережно провів пальцем по її губах.

      Світло чомусь зовсім його не боялася. Він викликав довіру своїм абсолютним внутрішнім спокоєм.

      – Мене звуть ТІНЬ. Я знайшов тебе дві години тому. Намагався привести до тями. Але ти все ніяк не хотіла прокидатися.

      – Це Троє. Вони напали на мене.

      Конец ознакомительного фрагмента.

      Текст предоставлен ООО «ЛитРес».

      Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию на ЛитРес.

      Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала, в салоне МТС или Связной, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI Кошелек, бонусными картами или другим удобным Вам способом.

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