Кривавими слідами. Ксенія Циганчук

Читать онлайн.
Название Кривавими слідами
Автор произведения Ксенія Циганчук
Жанр Современные детективы
Серия Поліцейський детектив
Издательство Современные детективы
Год выпуска 2019
isbn



Скачать книгу

вже давно прийшла зі школи. Звісно, дівчинка в неї самостійна, сама може повчити уроки і приготувати вечерю. І Власті теж. Патрульна глянула на годинник. Зовсім скоро мала б заступати нова зміна. Її дванадцятигодинне чергування завершувалося. Вони б із Валентином скоро мали повернутися на базу, здати зброю. Завтра ж із шести сорока п’яти ранку знову бути на роботі. Це так, як зазвичай відбувається. Дві денні зміни по дванадцять годин. Потім дві доби відпочивають. Далі дві нічні зміни по стільки ж годин.

      Але щось підказувало жінці: цього разу буде зовсім інакше.

* * *

      Понеділок, 21 січня 2019 року. 19:20

      – Так, це наша машина, – підтвердила жінка, як для себе визначив Скляр, років п’ятдесяти. – Її повернули сьогодні вранці.

      – У справному стані? – нашорошився Тарас. За день він шалено втомився, живіт бурчав від голоду.

      – Так, ми перевіряємо кожну автівку після повернення. Трішки брудна зовні, проте все добре.

      – Повертав цей чоловік? – Єгор указав на знімок, зроблений з відео.

      Жінка уважно глянула на фото.

      – Так, це був саме він.

      Коротке коричневе волосся. Гарно зачесане. Звісно, фарбоване. Пані Жовтенко поправила окуляри. Вона з цікавістю роздивлялася перш за все Єгора. Коп відразу помітив це. Він звик до того, що його зовнішність завжди привертає увагу. Точніше, змирився з даною обставиною: коли ти слідчий і тебе легко запам’ятати – це не надто добре. Але ж що поробиш?

      – Нам потрібна вся інформація, яка у вас є, про цю людину. Щось незвичне помітили в ньому? Можливо, нервував. Може, руки якісь брудні були чи ще щось, що кинулося в очі.

      Пані Жовтенко замислилася, за мить похитала головою:

      – Ні, нічого такого не помітила. Він узагалі ніяк не вирізнявся серед інших клієнтів.

      «Інтересна пані», – якось мимохідь подумалося Скляру. Салонного манікюру жінка не мала. З іншого боку, нігті доглянуті. Та й сама по собі дуже акуратна. «Не здивувався б, якби дізнався, що в минулому вона вчителька», – зненацька спало на думку. Строгий, проте добрий позір. «Ну геть як у моєї вчительки української мови».

      Жінка застукотіла по клавіатурі. За мить сказала:

      – Ми можемо надати вам копії документів, мають бути.

      – Саме те, що нам потрібно, – змучено відповів Єгор. У нього, як і в Тараса, зажевріла надія: десь же злочинець мав зробити помилку. Можливо, документи виявляться справжніми?

      Поки Жовтенко шукала потрібну інформацію, Скляр роздивився: офіс доволі скромний, однак облаштований зі смаком. На стінах помітив дві репродукції Моне – «Під тополями» та «Водяні лілії». «Нічого собі!» – здивувався. Роздивився ще, запитав:

      – У вас є камери спостереження?

      – На жаль, немає, – розвела руками Жовтенко, відірвавшись від пошуків. – Проте, – вона лукаво усміхнулася, показуючи ряд жовтих, хоч і рівних, зубів, – у нас є дещо краще.

      Скляр та Нагай завмерли, передбачаючи, що ця жінка і справді має на увазі те, про що каже.

      – Ось інформація про чоловіка, який брав