Звільни свого внутрішнього римлянина. Джерри Тонер

Читать онлайн.
Название Звільни свого внутрішнього римлянина
Автор произведения Джерри Тонер
Жанр Самосовершенствование
Серия #PROBusiness
Издательство Самосовершенствование
Год выпуска 0
isbn 978-617-09-5831-0



Скачать книгу

геть в усьому. Їм наказували швидко йти в наступ – вони сповільнювали рух, наказували працювати – вони байдикували. То було військо віслюків, яким керували леви!

      Конец ознакомительного фрагмента.

      Текст предоставлен ООО «ЛитРес».

      Прочитайте эту книгу целиком, купив полную легальную версию на ЛитРес.

      Безопасно оплатить книгу можно банковской картой Visa, MasterCard, Maestro, со счета мобильного телефона, с платежного терминала, в салоне МТС или Связной, через PayPal, WebMoney, Яндекс.Деньги, QIWI Кошелек, бонусными картами или другим удобным Вам способом.

      1

      Тибр – річка в Італії, на якій стоїть Рим.

      2

      Даки – група фракійських племен.

      3

      Ромул і Рем – легендарні брати – засновники Рима.

      4

      Консул – вищий виборчий магістрат за часів республіки. Ця посада була колегіальною, тобто консулів було відразу двоє, вони обиралися щорічно та правили разом.

      5

      Ліктор – адміністративна посада в Стародавньому Римі.

      6

      Прокрастинація – схильність до постійного відкладання справ, навіть важливих і термінових, що призводить до багатьох проблем у житті та хворобливих психологічних ефектів.

      7

      Священна дорога – головна дорога Римського форуму, що з’єднувала Палатинський і Капітолійський пагорби.

      8

      Дельфійський оракул – оракул при храмі Аполлона в Дельфах – один із найавторитетніших провидців Стародавньої Греції.

      9

      Претор – адміністративна посада в Стародавньому Римі.

      10

      Терми Каракалли – бані імператора Каракалли в Римі, офіційно іменовані Антоніновими. Були розташовані біля Аппієвої дороги, за Капенськими воротами, між Авентіном і Целієм.

      11

      Римський лікоть – міра довжини, що дорівнювала 44,4 см.

      12

      Центуріон – офіцер у давньоримському війську. Слово походить від лат. centuria, тобто сотня, і буквально означає сотник.

      13

      Когорта – десята частина легіону.

      14

      Вольски – народ умбро-окської мовної групи, що жив по сусідству з латинянами. Свого часу створили союз із еквами й етрусками, вели боротьбу з республікою. Рим часто бував на межі знищення, але незгоди між союзними племенами і політика римського сенату змусили вольсків у 338–329 р. до н. е. приєднатися до Рима.

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