В основі сюжету роману відомого британського письменника – історія протистояння двох талановитих ілюзіоністів початку ХХ століття. Пошук нових ефектних трюків, що перемішався з особистою ворожнечею, поступово переріс у справжню битву технологій, до якої залучили навіть геніального винахідника Ніколу Теслу. Невпинна гонитва призвела до трагедії. Свідками розв’язки стали прямі нащадки ілюзіоністів, що за століття прочитають щоденники магів. Захопливі описи трюків, гострота емоцій персонажів, фірмовий «холодок» високо оцінять прихильники жанру містичного трилера. Роман відзначено Всесвітньою премією фентезі (1996).
Намагаючись поновити у пам’яті події, що передували жахливій аварії, героїня фактично вимушена провести власне розслідування. Їй брешуть геть усі. Одні – тому що мають корисливий інтерес, інші – тому що мріють помститися за минулі образи, ще хтось – тому що не бажають завдавати непотрібний, як на їхню думку, біль. Усім доведеться заплатити – прозрінням, зізнанням, а комусь – навіть життям. Тугий вузол, що його буде розплутано лише на останніх сторінках цього напруженого детектива.
«Рудий на узбіччі» – найновіший роман Енн Тайлер, американської письменниці, чиї книжки люблять і цінують мільйони читачів на всіх континентах. Його герой Міка Мортімер, сорокарічний холостяк, комп’ютерний експерт і за сумісництвом доглядач багатоквартирного будинку в Балтиморі, веде стабільне, розмірене, проте вельми обмежене життя. Але одного разу вся ця стабільність руйнується – і не тільки тому, що подруга Міки вирішує покинути його, а й тому, що біля дверей оселі героянемов із нізвідки виникає підліток, який стверджує, що він – його син… Глибока, інтимна, повна співчуття, тонкого знання таємниць людського серця і теплого гумору історія про те, що може статися, якщо пощастить побачити світ геть новим поглядом. А ще – про помилки сприйняття, другий шанс, що є в кожного, і незбагненну силу людських зв’язків. У 2020 році «Рудий на узбіччі» був номінований на здобуття Букерівської премії.
Мета цієї книжки – показати, чим насправді є бренд у цифровому світі, що він робить для практичних результатів, як його можна досягти і, найголовніше, виміряти й поліпшити. Вона допоможе вам створити надійну основу для планування, реалізації та вимірювання ефективності ваших цифрових кампаній. Тобто ви зможете розробити вимірювану цифрову стратегію, засновану на чітких цілях.
У своїй книжці «Шалені задуми» фізик та підприємець Сафі Бакал розкриває читачам дивовижний новий підхід до сприйняття групової поведінки, який піддає сумнівам усі наші попередні уявлення щодо розвитку радикальних проривів у науці й промисловості. Спираючись на наукові принципи явища фазового переходу, Бакал пояснює, чому команди, компанії та будь-які інші групи певного призначення можуть раптово змінювати свою поведінку від прийняття нових несамовитих ідей до рішучого їх відторгнення, так само як текуча вода може перетворюватися на твердий лід. Використовуючи приклади, що варіюються від поширення лісових пожеж до полювання на терористів у соцмережах, та принагідно розповідаючи історії про злодіїв, геніїв та королів, Бакал демонструє, як саме ця нова наукова сфера може допомогти нам розуміти причини поведінки компаній та занепаду імперій. «Шалені задуми» перетворюють ці знання на уроки для творчих спеціалістів, підприємців та інших далекоглядних людей у всіх сферах нашого життя
Аби здійснити успішний проєкт, треба поєднати і врахувати безліч різноманітних факторів. Перед вами книжка, яка допоможе це зробити. Автор розкриває засадничі принципи роботи проєктного менеджера, докладно описує особливості різних етапів проєкту, дає поради щодо його планування, ведення документації, взаємодії з працівниками, керівництвом організації та сторонніми постачальниками. Простий і цікавий виклад теоретичних понять, зрозумілі схеми, короткі й інформативні підсумки, дотепні життєві приклади… Ці та інші якості роблять цю книжку чудовим путівником, що допоможе вам попри всі перешкоди привести проєкт до успіху. Книжка Пола Дж. Філдінга, знаного в усьому світі бізнес-консультанта, буде корисною як досвідченим проєктним менеджерам, які хочуть розширити арсенал своїх навичок, так і початківцям.
Книжка Джона Вествуда «Як скласти маркетинговий план» – посібник для кожного, хто працює у сфері бізнесу та планує започатковувати власну справу. Ця настільна книжка є універсальною для кожного: якщо ви лише амбітний початківець, обов’язково прочитайте її, щоб крок за крок правильно вибудувати власну маркетингову стратегію, якщо ж уже досвідчений бізнесмен – аби успішно закріпити позицію на ринку. У книжці подані вичерпні пояснення головних понять ринкового середовища, проілюстровано етапи побудови маркетингового плану та особливості маркетингової стратегії. Автор також не оминає важливих питань бізнесу онлайн, реклами та просування продукту. Вже давно планували показати ваш бізнес-проєкт світові через акаунт у мережі Інстаграм? Будь ласка! Джон Вествуд розповість, як цього досягти. Прописуючи такі важливі речі, автор все ж не прагне перетворити книжку на підручник з економіки: читати «Як скласти маркетинговий план» цікаво і зрозуміло, тому вона підійде вам, навіть якщо ви досі не мали справ зі складними економічними термінами.
«Під вулканом» – єдиний шедевр, що залишив нам Малкольм Лаурі, англійський, а точніше, англо-канадський письменник, який драматично пішов із життя у віці 48 років. Ця книжка – автобіографічна, як і більшість його творів (сам Лаурі називав її «пророцтвом, політичним попередженням, криптограмою, абсурдистською стрічкою»), – незмінно входить до десятки найкращих романів, створених у ХХ столітті. Пронизлива, смілива, приголомшливо чесна, вона не залишить байдужим жодного читача, який наважиться зануритися в її бурхливі води. Перед вами – трагедія одного чоловічого життя і кохання, переплетена з десятками інших доль на загрозливому та екзотичному тлі Мексики напередодні Другої світової війни.
Визнання Данієль Дефо (1660–1731) здобув не тільки завдяки відомому в усьому світі «Робінзону Крузо», але й блискучому шахрайському роману «Молл Флендерс» (1722). Жодне з його творінь не викликало такої люті у церкви та королівського двору. Дефо торкнувся тем, які в англійському суспільстві того часу були абсолютними «табу»: злодійства, проституції, сексуального насильства, багатоженства й інцесту. Книга користувалася шаленою популярністю, та шість десятиліть потому була заборонена, про неї довго навіть не наважувалися згадувати. Лише в другій половині 20 століття усі заборони було знято, роман став доступним читачам і навіть неодноразово екранізувався, у тому числі й британським режисером Пеном Деншемом, автором таких фільмів і серіалів, як «Робін Гуд: Принц злодіїв» і «За гранню можливого».
Роман «Санін» Михайла Арцибашева – один із найбільш одіознихі популярних творів російської Срібної доби, що свого часу набув великого розголосу. Його називали і «гімном духовній убогості», і «ганьбою російської літератури», а автора затаврували як порнографа і співця аморалізму. Насправді ця книга, що й досьогодні викликає суперечки, – про те, що ницість, інертність, невпевненість і розпач рано чи пізно приводять суспільство й окрему людину до тотального банкрутства. Не дивно, що впродовж багатьох десятиліть «Санін» перебував під цензурною забороною, і його було знову перевидано тільки в кінці 20 століття.