Письменник купує будинок біля колії. В нього закохується молода жінка, яка не запам’ятала його обличчя… Все переплітається в будинку біля колії. Здається, навіть секс не може врятувати втрачене кохання.
Директор школи збив машиною школярку, яка померла, та втік з місця аварії. Справою займається старший лейтенант міліції, але раптом його звільняють, та він стає приватним детективом. З цього починаються карколомні пригоди Нишпорки, який розслідує справи, з якими не можуть упоратися правоохоронці…
У місті з’являються чорні чоловіки, які знищують окупантів і їхніх прислужників.Письменник дізнається, що серед партизанів є прокурорка, його сусідка. Вона перейшла на підпільну роботу. Саме прокурорка рятує письменника, коли спецслужбівці хотіли відправити його до концтабору…
Очередные приключения Криса Великолепного, практиканта по нечисти, в книге «Мы начинаем КВН» Галины Голицыной, написанной в соавторстве с Виталием Лихтенау.Проект юбилейного шоу – соревнования КВН между обитателями парка нечисти и людей – поручено разработать Крису. Кого он соберет в команду «Отпетая нечисть»? Почему Змей Горыныч не станет шоуменом? Что делать с аномальной зоной парка-музея, в которой хранятся отходы жизнедеятельности «экспонатов»?Перед практикантом встанут умопомрачительные задачи, и он найдет уморительные решения. На благо родного музея, конечно.
Повість «Щасливий» – про двадцятилітнього юнака, якому на війні відрізали ногу. У лікарні – такі ж скалічені бойові побратими. Лікар і медсестра вчать ходити хлопця на милицях, та нарешті його виписують додому. Життя здається закінченим, але приходить сусід Андрій, який також без ноги…
В литературоведении не раз отмечалось, что нередко автор того или иного произведения удивительным образом становится заложником поведения своих героев и поневоле идет у них на поводу.Михаил Френкель теперь в этом убедился на собственном опыте, поскольку повесть «Так говорил Клецельбоцель» задумывалась и начинала создаваться как пародия на жанр социальной фантастики. Однако в итоге получилась повесть, содержащая в себе не меньше драматичного и трагичного, чем смешного. Прочтите и убедитесь в этом сами.
Михаил Френкель родился в Киеве довольно давно. Еще во времена культа личности. Затем пережил хрущевско-кукурузную оттепель, брежневский застой, череду быстро умирающих генсеков и антиалкогольную кампанию времен перестройки-перекройки.Был он слесарем и гидрометнаблюдателем, четверть века редактировал одел юмора и сатиры в газете "Комсомольское знамя" (впоследствии "Независимость"). И всегда старался быть в гуще и на страже.Словом, как пелось в патриотической песне, "я жил в такие времена"… И эти самые времена наложили свой отпечаток на творчество Михаила, рано начавшего писать на стенах комнаты в коммуналке, а затем и на бумаге. Они воспитали в нем любовь к истории и саркастическое отношение к ее отдельных явлениям. При этом не забывает Михаил Френкель и о "маленьком человеке", ибо именно он способен на большие дела.Об этом, собственно, и идет речь в настоящей книге, в которую вошли сатирико-юмористические произведения писателя, созданные во все те же самые разные времена и годы…
На планеті Земля люди разом планують видиме життя ? своїми думками. Це наш спадок, про який не всі знають, але він реальний. Те, що ми бачимо навколо – тільки відображення нашого несвідомого сумарного сну.Ми живемо в морі мисле форм, які залітають в наші буйні голови, здебільшого без запиту. Аналіз емоційного стану підкаже, чиї вони насправді…«Спадок» при відкриє віконце в цій завісі та дасть відповіді на деякі болючі питання («за що?», «доки?», «хто винен?», «звідки?»)…Познайомить з трьома векторами причин та наслідків подій, які існують у нашому тривимірному просторі. Прицілимось на вихід із зачарованого кола із повторенням подібних життєвих ситуацій з одним коренем причини… Та багато інших речей, які будуть помітні тим читачам, чиї проблеми спів пали.Використані елементи ченнелінгу впливають безпосередньо на наш зв'язок із свідомістю, яка на сьогоднішній день не має доступу до нашого сприймання через відчуття. Хронологія книги виконана по черзі надходження живих підказок, які супроводжували її втілення в життя…
«Намальований горобець» – одноактна п'єса-казка про те, як сірі горобці подружилися з намальованим.«Конячка» – одноактна п'єса-казка про те, як хлопчик Мишко потоваришував з карусельною конячкою і про те, як багато хорошого це привнесло в його життя.«Букі-Які клуб» – це серія надихаючих п'єс про вічні цінності, про силу наміру, про велике чудо сотворіння і про те, що життя схоже на дзеркало, в якому відбиваються наші думки, слова і вчинки.Ласкаво просимо до Букі-Які клубу!
«Лялька» – одноактна п'єса-казка про те, як дівчинка Ліза зустріла в саду освічену Ляльку, відкрила їй дуже важливий секрет і допомогла повернутися додому.«Букі-Які клуб» – це серія надихаючих п'єс про вічні цінності, про силу наміру, про велике чудо сотворіння і про те, що життя схоже на дзеркало, в якому відбиваються наші думки, слова і вчинки.Ласкаво просимо до Букі-Які клубу!