Її книжковий світ створений для друзів, тих людей, котрі вміють читати, думати, слухати, плакати, сміятись, співчувати, вірити, довіряти, прощати, зневажати, шкодувати… В її ірреальному світі поважають усі людські почуття, крім одного – ненависті. Її герої – добрі люди, і своїми діями вони ніби промовляють до читача: – Спрямуй промінець свого душевного світла туди, де панує суцільна пітьма. Ніколи не шкодуй своєї щирої усмішки і даруй тому, хто так її потребує. Власну зболену сльозу обережно поклади на щоки того, кому не знайомі сльози співчуття, можливо, вона розбудить це холодне, черстве серце і зігріє його. Не жалій своєї доброти тому, хто ніколи не мав її і за усе життя так і не навчився її віддавати. Поділися своєю безмежною вірою з кожним, у кого її немає, своєю надією підтримай того, хто вже почав її втрачати, а свою гарячу любов неси і віддай усьому світові…
У житті все побудовано на любові. У своєму творі авторка не вигадує нових слів кохання, а вміло поєднує відомі вам слова, і вони починають говорити до вас та примушують тремтіти й ваше серце. Вона швидко вводить вас у вир чужих почуттів. Розповідає про це цікаво, незвично та захоплююче, і ви, непомітно для себе, переймаєтесь її героями і хворієте їхнім коханням. Авторка ненав’язливо намагається зачепити ваше серце за живе і сокровенне. Показує дивовижні поривання душі і просить вас їх відчути і пережити, збагнути всю силу любові і по-іншому подивитися на життя та прекрасний навколишній світ. Вона підводить вас до того, щоб ви не поспішали засуджувати інших, а уважно заглянули в «храм своєї душі» і зробили іспит власної совісті, а потім побачили людей навколо себе і себе серед них… Закликає: «Простягніть руки і серця один до одного, станьте добрішими і терпимішими, радійте кожному дню життя, кохайте і будьте коханими».
Захоплива розповідь про кохання і хитросплетіння людських стосунків упродовж довгих десятиліть, про чарівні витівки веселої фантазерки долі, часом щедрої на подарунки, а інколи подібної на злющу даму, цілком позбавлену доброти і почуття гумору. Разом з героями ви поринете в цікаву подорож у минуле зі щасливим поверненням у сьогодення, замислюючись… А якби все довелося розпочати заново…
Кожна людина, як дерево, має коріння. Це коріння – її родина. Роман «Сага про…» – своєрідна мандрівка словом крізь глибини родинної таємниці. Вічна тема – життя і смерть, кохання і зрада, пошук істин і переживання. Крізь сюжетну канву роману читач доторкається до різних граней суперечливого життя всіх членів великої родини. Книжка стане добрим другом і порадником для кожного, хто опинився в тенетах родинних проблем. Автор спонукає задуматися над своїм життям, нагадує кожному, що найбільша таємниця для людини – вона сама: її любов і ненависть, сила і слабкість, мудрість і невіглавство. У романі виразно проступає авторська позиція: життєрадісний оптимізм, віра в добро. Роман не залишить байдужими ваші серця і душу.
«Країна розбитих сердець» – друга книжка Людмили Когут – містить повісті та оповідання, стрижневою темою яких є жіноча доля, почасти складна, але незмінно незвичайна, інколи дивовижна та захоплююча. Жінка, яка є головною героїнею в усіх творах, подана автором з неприхованою симпатією, наділена життєвою мудрістю, гідністю і незгасним прагненням світла, тепла й доброти.
В книгу вошли две повести: – «Ты пропой, кукушка, мне». В августе 1941-го из Подмосковья на Северо-Западный Фронт отправляется вновь сформированный полк. На рассвете следующего дня – первый бой. Молодой солдат получает ранение. Когда приходит в себя, на позиции он один. – «Так было надо». Конец 40-х. Юношу по состоянию здоровья призывают не в армию, а в школу фабрично-заводского обучения. Окончив школу, он получает направление на Очаковский строительный комбинат. Должность – бригадир. Контингент – бывшие немецкие военнопленные.
В книгу вошли две исторические повести: – «Сладка ли месть». Повествование переносит читателя в средневековую Русь: в последний год правления князя Игоря Старого, сына Рюрика, и в следующий за ним первый год правления княгини Ольги, регентши князя Святослава. Именно в это время Ольга совершает известные четыре мести. – «Шелест знамён». Накануне Бородинского сражения 39-ый Томский пехотный полк прибывает на поле и разбивает лагерь. Полк принимает пополнение. Ивану, молодому солдату, назначают дядьку, который за короткое время должен передать ему самое важное. В сражении они рядом. Их батальон – у центральной высоты сначала в резерве, затем в 1-й линии. Иван проходит тяжёлое испытание с честью.
В книгу «Огни Питера» вошли две повести автора – «Окончен бал» и «Бесёнок под сердцем, или Огни Питера», а также две новеллы. ВСЕ ПРОИЗВЕДЕНИЯ объединяет ОБЩИЙ тезис: Любовь, она – где-то рядом. Герои – наши современники.
В книгу "Холостой маршрут" вошли рассказы и очерки Виктора Калинкина, которые объединяет тема русской природы и патриотизма с элементами юмора и фантастики.
Верите ли вы в жизнь после смерти? Иногда обстоятельства могут заставить вернуться и оттуда, даже если вы этого не хотите. Вот и Алекс Кросс не думал, что этот момент когда-нибудь наступит, но его старый приятель решил, что пора платить по счетам. У одного из влиятельных лиц города похищают ребенка, детектив Алекс Кросс берется распутывать это дело. В ходе расследования ему предстоит преодолеть ряд трудностей, а результаты окажутся и вовсе неожиданными…