Зарубежные детские книги

Различные книги в жанре Зарубежные детские книги

Амелия Клык и Дикий бал

Лора Эллен Андерсон

Она любит Тыквика (свою преданную ручную тыкву) и сэндвичи с прикуси-языком. И не любит избалованных выскочек и Дикий бал, который каждый год устраивают в замке её родители. А ещё Амелия – вампир! Хотите узнать, что такого страшно-весёлого приключилось с Амелией Клык? Присоединяйтесь к ней. Не бойтесь, она не кусается.

Klaaslapsed

Kristina Ohlsson

Billie ja ema uues kodus toimuvad salapärased sündmused.Salapärased ja ebameeldivad sündmused, millest Billie aru ei saa.Just nagu ei tahaks maja, et nad seal elavad.Just nagu teeks maja kõik, mis tema võimuses, et neid sealt minema peletada.Koos sõbra Aladdiniga asub Billie maja sünget ajalugu uurima. Mida rohkem ta teada saab, seda kindlamalt arvab ta, et nad peavad sealt võimalikult kiiresti ära kolima. Enne kui juhtub midagi jubedat. Enne kui on liiga hilja … Kristina Ohlsson (s. 1979) on üks tuntumaid Rootsi krimikirjanikke. Tema teoseid on tõlgitud 13 keelde. “Klaaslapsed” on autori esimene lasteraamat. Kristina on hariduselt politoloog ja enne kui temast sai 2012. aastal vabakutseline kirjanik, töötas ta Euroopa Julgeoleku- ja Koostööorganisatsioonis (OSCE), Rootsi Julgeolekuteenistuses ning Rootsi Välisministeeriumis.

Имя пользователя: перезагрузка

Джо Сагг

Эви не о чем беспокоиться, пока она живёт в доме своей тёти. Но девушка чувствует себя одинокой и мечтает вернуться в виртуальную вселенную, созданную её отцом. Чтобы попасть туда ещё раз, нужно разобраться с приложением к программе, которое позволяет перемещаться из одного мира в другой. Когда её сверстник Лайонел, безнадёжно влюблённый в неё, предлагает свою помощь в починке приложения, Эви без колебаний соглашается. Она ещё не знает, какие открытия ждут её по ту сторону компьютера. Удастся ли девушке обрести покой и счастье в другом мире?

Tüdruk Online tuuril

Zoe Sugg

„Tüdruk Online tuuril“ on järg Zoe Suggi menuraamatule „Tüdruk Online“. Kui Noah kutsub Penny kaasa oma esimesele Euroopa tuurile, ei jõua tüdruk ära oodata, et veeta suvi koos oma ülikuuma rokijumalast sõbraga. Kuid Noah’ ülitihe ajakava, mitte kõige sõbralikumad bändikaaslased ja armukadedate fännide ähvardavad sõnumid sunnivad Pennyt endalt küsima, kas ta on tuuril tõesti elust ära lõigatud. Ta igatseb oma perekonna, parima sõbra Ellioti ja oma blogi Tüdruk Online järele. Kas Penny suudab tuuril leida tasakaalu elu ja armastuse vahel või kaotab ta kõik, püüeldes täiusliku suve poole? Zoe Sugg ehk Zoella on kirjutanud lugusid lapsest saati. Tema ilu-, moe- ja elustiiliblogisid ning -videoid jälgib internetis tohutu hulk inimesi, YouTube’is on tal miljoneid vaatajaid.

Equestria Girls. Läbi võlupeegli

Hasbro

Kui printsess Videvikusära uus kroon Kristallimpeeriumist varastatakse, järgneb ta varas Loojangukumale võõrasse maailma, kus avastab korraga, et on muutunud… tüdrukuks! Et kroon tagasi saada ja ponimaale naasta, peab Videvikusära õppima, kuidas sobituda veidrasse uude maailma. Lisaks peab ta saama Loojangukuma asemel Kenterloti keskkooli sügisballi printsessiks. Õnneks on tal abiks Astel ja viis tüdrukut, kes on vägagi tema koduste ponisõprade moodi…

Малыш. Книга для чтения на французском языке

Альфонс Доде

«Малыш» – во многом автобиографический роман знаменитого французского писателя Альфонса Доде (1840–1897). Как и писатель, герой романа вырос в семье разорившегося владельца текстильной фабрики, вынужден был работать классным надзирателем в закрытой школе, после чего уехал в Париж, где жил на попечении старшего брата, пытаясь прославиться на литературной ниве. Трогательная и грустная, но все же жизнеутверждающая история молодого человека написана чрезвычайно легким и остроумным языком и на протяжении полутора столетий не оставляет читателей равнодушными. В книге приводится полный неадаптированный текст романа с комментариями и словарем.

Estonian Cultural Heritage. Preservation and Conservation. 2005-2012

Tallinn Culture And Herit Arts

Värske väljaanne võtab kokku seni ilmunud muinsuskaitse aastaraamatute parimad palad aastatel 2005-2012. Tutvustamaks Eesti muinsuskaitse tegemisi-toimetusi ka inglisekeelsele lugejaskonnale annab käesolev trükis hea ülevaate viimase seitsme aasta jooksul tehtud silmapaistvamatest töödest eri valdkondade mälestistel. Eraldi rubriikidena on tähelepanu all linnaruum, kirikud, mõisad, tööstuspärand, tehnoloogia ja arheoloogia. Kõikide artiklite autorid on oma ala spetsialistid ning huvitavat lugemist leidub nii muinsuskaitse huvilistele, restauraatoritele, arhitektidele kui ka kunstiajaloolastele. Samuti annab kogumik suurepärase võimaluse välisspetsialistidele tutvuda Eesti põneva restaureerimismaailmaga ning uurida süvitsi ühe või teise objekti taassünnilugu. „Estonian Cultural Heritage. Preservation and Conservation. Vol. 1 2005-2012“ is the first edition in English summarizing a collection of articles from previously published national heritage yearbooks. It is an overview of the preservation and conservation of Estonian cultural heritage in the years of 2005-2012. Published by the Estonian National Heritage Board, Tallinn Culture and Heritage Department and the Department of Cultural Heritage and Conservation at the Estonian Academy of Arts

Miss Edison. Meie geniaalne pöörane õpetaja

Irene Zimmermann

Oskar ja Emma võiksid olla tõeliselt head sõbrad, kui poleks üht tillukest probleemi. Nimelt on Emma nähtamatu. Süüdi on selles veider miss Edison. Miss Edison pole üksnes Oskari ja Emma inglise keele õpetaja, vaid ka geniaalselt pöörane leiutaja. Tema uusimaks leiutiseks on nähtamatuks tegev skanner. Kahjuks on aga selle kõige tähtsam osa – kahekümne seitsme pooliga ventiil – katki. Oskar peab sellele võimalikult kiiresti asenduse leidma, sest muidu võib Emma igaveseks nähtamatuks jääda. Jama on aga selles, et samal ajal tuleb tal jageleda ka klassivendade Gnacki-gängiga ja ega koduski kõik korras pole … 208 lk

Ott ja Pilts

Kerttu Rakke

Otil oli oma päkapikk. Päkapiku nimi oli Pilts ja ta oli alati olemas, kui Ott tahtis mängida. Pilts ei olnud teiste päkapikkude moodi. Kui keegi küsis, missugune Pilts välja näeb, siis ei osanud Ott vastata. Kord läksid Ott ja Pilts pikale matkale. Sellest, mida nad oma põneval teekonnal nägid, see raamat räägibki. Pildid joonistas Navitrolla aastal 1992, jutu kirjutas Kerttu Rakke aastal 1993.