Тетяна Ковтун

Список книг автора Тетяна Ковтун



    Полонез для мера

    Тетяна Ковтун

    У романі Тетяни Ковтун «Полонез для мера» йдеться про сучасну драму людини, генерала міліції, якого обирають мером після конфлікту зі столичним шефом. Олександр Верес стає реальною загрозою для існуючої корупційної системи. Серед багатьох його добрих задумів вирізняється романтичний проект – «Фонтан закоханих», який має для Вереса особистий підтекст. Фонтан прикрашає вхід до колись обнесеної глухим парканом будівлі міської ради, а пам’ятки заграли новими гранями завдяки майстерному освітленню. Та найбільша перемога Вереса – це його друзі і прихильники, які взялися за облаштування рідного міста.

    Не повертайся спиною до звіра

    Тетяна Ковтун

    У романі Тетяни Ковтун «Не повертайся спиною до звіра» висвітлюється така вічна тема, як стосунки індивідуума і влади. У центрі розповіді – обставини життя Євгена Чубенка, який, ще будучи студентом, набуває газетярського досвіду в одному зі столичних часописів. Молодий герой закохується спочатку в одну, а потім в іншу дівчину, але основний роман, який переживає він – це захоплення журналістикою. Головний герой через свою недосвідченість і надмірну довірливість якоїсь миті перестає відчувати межу між політикою і власною професією, що згодом стає для нього гірким уроком. Читач отримає уявлення про сучасне життя в Україні, хоча деякі персонажі книги – реально діючі політики – вже відходять в історію.

    Вирій загублених душ

    Тетяна Ковтун

    «Вирій загублених душ» – авантюрний роман про шлях української емігрантки. На початку двотисячних років випускниця університету Аня намагається самоствердитися як педагог, а згодом – як підприємець, але зазнає фіаско. Точкою неповернення для неї стає нелегальна робота в одному з італійських готелів. З часом вона долає нелегкі сходинки на шляху до свого нового статусу – громадянки Франції, працівниці поважної дипломатичної установи. Обдарованість, гострий розум і особливий душевний склад допомагають молодій жінці пристосуватися до життя в інших країнах і з гідністю реалізувати себе як особистість. Аня, не в останню чергу, завдяки своєму походженню (мати в неї циганка), часом вдається до нетрадиційних методів впливу на ситуацію, коли та видається нерозв?язною будь-якій іншій людині. Героїня нагадує міфічну рослину омелу («Квітка омели» – перша назва роману). Рослина має подвійну природу, що дозволяє їй вистояти за будь-яких важких умов. З одного боку, це отруйний паразит, з іншого – джерело для ліків від божевілля і навіть, більше того, різдвяний букет на щастя. Такі фатальні і суперечливі сторони Аниної натури повною мірою відчули на собі ті чоловіки, які добивалися її прихильності.