Алексей Геращенко

Список книг автора Алексей Геращенко  Цікаво про фінанси

  Алексей Геращенко

  Ми всі живемо в економічному світі. У ньому є ті, хто може дозволити собі більше, та ті, хто перебуває у скруті. Це стосується і окремих людей, і підприємств, і цілих країн. Капітали і можливості розподілені вкрай нерівномірно. Що це – примха долі чи закономірність? Відповідь проста і водночас – складна: економіка твориться людьми; вона – їхня похідна, настільки ж незвідана, як і сама людина. Ця книжка покликана зробити перебування в економічному світі комфортнішим і приємнішим. У ній доступно й цікаво розповідається, як працює весь економічний механізм, навіщо потрібні банки і податки, що таке гроші, чому трапляються кризи, як накопичувати і зберігати заощадження тощо. А також – які професії передовсім опиняться під загрозою зникнення, а які натомість матимуть попит. І найголовніше – книжка змушує замислитись, як зробити власне майбутнє економічно успішним.

  Котономіка, або Як коти економіку будували

  Алексей Геращенко

  У такі давні часи, що їх ніхто не пам’ятає, між кішками й людьми спалахнула справжня ворожнеча. Тож комусь доведеться піти… Та чи зможуть коти прожити без людей? А чому б і ні, якщо вчитимуться давати собі раду: добувати їжу, будувати житло, захищатися від ворогів та й загалом думати про розвиток і майбутнє. Проте з’ясувалося, що встановлені в котячій країні порядки подобаються далеко не всім. Хтось прагне порядку, а хтось – творчості, хтось працює абияк, а в когось – купа завзяття й енергії. Тож недовго чотирилапі протрималися однією спільнотою: згодом різні групи котів і різні системи почали між собою змагатися. Хто з них переможе? Яка модель розвитку доведе свою життєздатність? Ще ніколи економіка не була такою захопливою! Бо це – КОТОНОМІКА – неймовірна історія про котячу країну Кеторію, що знайомить зі світом бізнесу, торгівлі, грошей, навчає, як взаємодіяти задля досягнення успіху та спільної вигоди.

  Экономика ХХІ

  Алексей Геращенко

  Мы живём в экономическом мире, но часто пытаемся создать свои собственные законы экономики. По большому счёту, экономика – это не столько точная наука, сколько сфера закономерностей, которые каждый день возникают в нашей жизни в виде цены, курса валют, ситуаций на работе, решений о покупках и множества других событий. Мы можем точно рассчитать траекторию движения небесных тел, но зачастую своё следующее экономическое решение предсказать не можем. Ведь в центре экономических знаний стоит удивительное и непредсказуемое существо – человек. В этой книге вы узнаете об эволюции экономических взглядов и наиболее современных подходах XXI века, рассмотрите вопрос экономической успешности на различных уровнях – страны, предприятия и человека. Книга написана так, чтобы быть интересной экономисту и понятной неэкономисту. Она ставит вопросы и заставляет задуматься, спроецировать те или иные описанные явления на жизнь человека и даёт возможность лучше понять экономический мир.