Romaanisarja „Cougar“ menuautori Helene Mossi teise armastusromaani „Üks öö veel“ tegevuspaigaks on maaliliselt kaunis Pühajärve, kuhu saabub pealinnast elama 38-aastane Sandra koos poja Siimuga. Müünud peale lahutust maha Tallinna kesklinnas asuva uhke korteri ning seadnud end sisse kenas järveäärses talukohas, lootes leida looduse rüpes igatsetud südamerahu, võtab aga elu ootamatu pöörde, kui õunapuuoksi lõikama tulnud kohalikus noomehes Karlis tärkavad naise vastu tunded, mis mitte ühepoolseks ei jää. Kas tegu on vaid suveromansiga või kujuneb lubamatust suhtest midagi enamat, selgub Helenele omaselt ootamatu puändina. Romaan „Üks öö veel“ on kaasahaarav ja mõtlemapanev armastuslugu, mis suunab lugejaid endalt küsima, kumma järgi peaks elus juhinduma – kas kaalutleva mõistuse või südamehääle.
Eesti autori poolt pseudonüümi all kirjutatud triloogia „Cougar“ esimene osa räägib kaasahaaravalt ühe naise kujunemisloost noorte meeste seksuaalseks võrgutajaks ehk cougar’iks.
Viktoria on 43-aastane kena välimusega, nooruslik, enesekindel ning majanduslikult iseseisev naine. Vaatamata äsja läbielatud valusale lahkuminekule pikast abielust, hakkab tal firma jõulupeol arenema ootamatult imeilus suhe 17 aastat noorema kolleegi Robertiga. Viktoria hirm vanusevahe ees tundub esialgu asjatu, kuni ühel päeval sarnaselt keskeakriisis eksabikaasaga jätab ka Robert ta noorema naise pärast maha. Tundes, kuidas ta enam mitte kellelegi vajalik ei ole, paistab ainsa pääseteena vabasurm. Kas võivad aga olla elul loo peategelasega hoopis teised plaanid? Nurjata haavatud hingega olendi enesetapukatse, saates ta seejärel etturina Seksijumala malelauale, tehes temaga käike aina nooremate ja nooremate meeste käte vahel? Pimestades õnnetut järjest suureneva seksuaalse iha ja naudingujanuga noormeeste järele, kohkumata seejuures tagasi ohtliku mänguga kaasnevate tagasilöökide eest? Peita ta puuma rüüsse, pannes murdma metsiku kaslasena lubadusi ja põhimõtteid, mille järgi on elatud rangelt kogu elu?
Rohkete intiimstseenidega vürtsitatud romaan ei ole soovitatav alla 18-aastastele ega konservatiivsete seksuaaleluliste vaadetega lugejatele.
– žanr: ilukirjandus, erootika, psühholoogia, armastus
Eesti autori poolt pseudonüümi all kirjutatud triloogia „Cougar“ viimane osa räägib Seksijumala malelaual tule alla jäänud kuninga emotsionaalselt raskest vangerdusest oma südamedaami kaitsmisel ründaja – deemonliku elu – vastu, ainsa relvana matiseisust pääsemiseks lõpuni siiras armastus.
Seljatanud hukutavad seksuaalsed ihad erinevate partnerite järele, elades lõpuks truu kaaslasena idüllilist pereelu, tabab „Cougari“ kangelannat ootamatu kaotus – tema mees hukkub autoavariis. Suutmata tragöödiaga omal jõul toime tulla, kapseldub Viktoria endasse, eemaldudes kõigest. Esialgu valusamaks leinaperioodiks välja kirjutatud rahustitest saavad märkamatult igapäevased kaaslased, leides ajapikku tarbimist oluliselt suuremas koguses kui ette nähtud, ka ühes alkoholiga, vedades peategelast mööda allakäigutreppi elu piiritute põhjakihtide poole. Kes on aga see mees, kes, kuulnud Viktoriale osaks saanud õnnetusest, ta üles otsib ja otsustab seekord mitte jätta, nõudku viimane palju tahes? Hoolimata kunagisest ülekohtusest lahkuminekust, saatnud talle anonüümselt nelja aasta jooksul siira armastuse märgiks naistepäeval roosikimbu ning oma pealtnäha ideaalsele abielule tema pärast, saagu mis saab, päevapealt joone alla tõmbas? Ja nüüd, Viktorialt küsimatagi, ta enda juurde Haapsallu viib, luues sellest armsast linnakesest tema rahusadama? Kas vaatamata kõikidele kohutavatele katsumustele, mida sügavas depressioonis naine korda saadab, on võimalik teda ennastohverdava armastusega deemonite küüsist päästa? Ravida terveks isegi psühhiaatrite diagnoositud skisofreeniast? Liiatigi suurest vanusevahest olenemata? On vanusel üldse tähtsust, kui tegu on tõelise armastusega?
Mõningate intiimstseenidega vürtsitatud triloogia „Cougar“ III osa, alapealkirjaga „Võitlus“, ei ole soovitatav alla 18-aastastele ega konservatiivsete seksuaaleluliste vaadetega lugejatele.
Eesti autori poolt pseudonüümi all kirjutatud triloogia „Cougar“ teine osa kergitab katte mahhinatsioonidelt, kus ainsaks edasiviivaks jõuks on Seksijumala malelaual lipuks kehastunud etturi petturlikud käigud.
Juhtides Tallinna kesklinnas aastaid edukalt isiklikku reklaamibürood, on „Cougari“ peategelane elanud viimasel ajal selle hiilgusesära varjus hoopis tumedamat elu – kasutanud hoolimatult oma seksuaalsete ihade rahuldamiseks endast nooremaid mehi. Arvates, et ta ehk ei olegi võimeline rasestuma, lükkab aga üks augustihommik selle seisukoha ümber, tõugates tulevast emmet tegudele, mille ees kohkuks nii mõnigi teine. Algab jooks ajaga. Algab skeemitamine, mille peen muster jookseb naise sõrmede vahel nii kavalalt kokku, et sellest lõpuni vaid ridade vahelt lugedes aru saab. Kuidas selgitada välja, kes on üheksast võimalikust kandidaadist tulevase ilmakodaniku bioloogiline isa? Kui äärmuslikke meetodeid peab meeleheitel Viktoria kasutusele võtma, et seda teada saada? Kas lapse sünd suudab vormida noormeeste järele janunevast keskealisest naisest nüüd pühendunud ema, kes seab oma egoistlikus maailmas vastsündinu vajadused esikohale? Kui jah, suudab ta tehtud valikutele kindlaks jääda? Kumb on lõpuks olulisem – füüsiline rahuldatus erinevate partnerite poolt või stabiilne suhe õnnelikus kooselus ühe kindla mehega?
Rohkete intiimstseenidega vürtsitatud triloogia „Cougar“ II osa, alapealkirjaga „Lisbeth“, ei ole soovitatav alla 18-aastastele ega konservatiivsete seksuaaleluliste vaadetega lugejatele.
Eesti autori poolt pseudonüümi all kirjutatud triloogia „Cougar“ lisaosa „Hingerahu“ avab lugeja silme all sõlm-sõlme haaval lahti loo kangelanna jõudmisest patiseisu, jäädes armastuse silmis hoopiski mitte kaotajaks.
Romaanisarja „Cougar“ viimane raamat viib lugejad elusügisesse jõudnud Viktoria elust osa saama aastasse 2036, mil Inglismaalt saabub koju suvevaheaega veetma 17-aastane peretütar Lisbeth. Allakäigu ahelreaktsioon, mille käivitab loos täiesti süütu mõjutegur – tütrega kaasasolev kallim Edward, täpsemalt tema äravahetamiseni sarnane välimus ühe Viktoria kunagise armastatuga, viib naise taas musta masendusse. Püüdes olla igati eeskujulik ema ja abikaasa, pöördudes kiusatustega palistatud teekonnal abi saamiseks isegi spetsialistide poole, sünnib sisemiste heitluste tulemusena otsus, mida ei oska keegi oodata. Kui keeruliseks võib osutuda katkise inimhinge iseendaks jäämine elu süngematel päevadel? Milliseid valemeid suudab genereerida aju, saavutamaks eesmärke, mida ei dikteeri inimene ise, vaid tema sees elutsevad deemonid? Kas absoluutne tõde on reaalsus või fiktsioon? Kui kaugele on valmis inimene minema armastuse nimel? Naisena? Emana?
Mõningate intiimstseenidega vürtsitatud triloogia „Cougar“ lisaosa, alapealkirjaga „Hingerahu“, ei ole soovitatav alla 18-aastastele ega konservatiivsete seksuaaleluliste vaadetega lugejatele.