Andrew Manzini

Список книг автора Andrew Manzini  Tess

  Andrew Manzini

  Tess ve Jake'in alışılmadık bir İkilemi var. Evlatlık kızları Aara, tess'in düşmanı olan ölen Amir al-Saadi'den büyük bir miras aldı. Servet rahatsız edici bir durum ile geliyor: Aara bir yıl içinde Müslüman bir aileye evlenmek gerekir. Aniden, Tess ve Jake böyle bir durumun kabul edilebilir olup olmadığını değerlendirmelidir. Tess ve Jake alışılmadık bir ikilemle karşı karşıya. Evlatlık kızları Aara, tess'in düşmanı olan ölen Amir al-Saadi'den büyük bir miras aldı. Servet rahatsız edici bir durum ile geliyor: Aara bir yıl içinde Müslüman bir aileye evlenmek gerekir. Aniden, Tess ve Jake böyle bir durumun kabul edilebilir olup olmadığını değerlendirmelidir. İki Müslüman aileyle buluşurlar ve sonunda İstanbul'da olurlar, böylece Sara iradenin durumuna uymak isteyip istemediğine karar verebilir. İşleri karmaşıklaştırmak için, Amir'in kız kardeşi Fadime Mütevelli ve ahlaksız entrikacı Laurent Belcour şimdi onun gizli sevgilisi. Kendileri için servet istiyorlar ve üstünlük kazanmak için bir plan hazırlıyorlar. Aynı zamanda, Belcourt hala geçmişte kötü planlarını bozmak için Tess ve ekibine karşı intikam arıyor. Irak ve Suriye ile varoluşsal bir mücadele içinde olan cihatçı aşırılık yanlısı grup olan IŞİD'E yardım istiyor. Tess ve Jake bu zorluklarla nasıl başa çıkacak?

  Tess Uyanış

  Andrew Manzini

  Bu kitap önceki iki romanı, “Tess uyanışı” ve “Tess Valkyries ” i birleştiriyor.” Irak'taki ikinci Körfez Savaşı sırasında geçen hızlı tempolu bir aksiyon romantizm romanı, üç dikkat çekici insan bir saplantı ve aldatma ağına yakalandı. Zengin, kültürlü ve karmaşık bir kötü adam olan General Amir, güzel ve güdümlü bir askeri helikopter pilotu olan tess'e umutsuzca aşık. Onun saplantısının sınırı yoktur ve ona sahip olmak için Cenneti ve yeri hareket ettirir. Jake, Carmen ve meslektaşları tarafından desteklenen Tess, Avrupa ve ABD'de çeşitli cephelerde yürütülen kısır saldırılarla karşı karşıya kalmalıdır. Bu iki kadın, sadece Tess'e zarar vermekle kalmayıp aynı zamanda Irak hükümetini ele geçirmeyi planlayan kötü Amir'le savaşan vahşi savaşçılar olarak yeteneklerini kullanarak zorluklarına cevap veriyor. Sonunda, trajedi sadece dokunaklı bir kararla itfa edilir.

  Тэсс: Пробуждения

  Andrew Manzini

  Эта книга объединяет два предыдущих романа, ”Тесс-Пробуждение ” и ”Тесс-Валькирии” Быстро развивающийся боевик любовного романа, действие которого разворачивается во время Второй войны в Персидском заливе в Ираке, три замечательных человека пойманы в паутину одержимости и обмана. Генерал Амир, богатый, культурный и сложный злодей, отчаянно влюблен в Тесс, красивую и управляемую пилотом военного вертолета. Его одержимость не имеет границ, и он двигает небо и землю, чтобы обладать ею. С помощью Джейка, Кармен и их коллег Тесс должна противостоять жестоким атакам, которые ведутся на нескольких фронтах в Европе и США. Эти две женщины отвечают на свои вызовы, используя свои навыки свирепых воинов, сражаясь со злым Амиром, который не только причинил вред Тесс, но и планирует захватить власть в иракском правительстве. В конце концов, трагедия искупается только пронзительной решимостью

  Tess

  Andrew Manzini

  Küresel insan kaçakçılığının etkileyici bir araştırması. Kamboçya'da bir çocuk fahişesini kurtardıktan sonra Tess, Jeyk, Karmen, Nkola ve ekibi dünya çapında insan kaçakçılığıyla mücadele etmeye ikna eder. Birleşmiş Milletler sponsorluğunda, Jeyk'in valkiryalar dediği bir ekip yaratıyor, ekibin erkekleriyle birlikte, çok uluslu bir seks girişimini kontrol eden dejenere bir finansörden başlayarak, kurbanları kurtarmak ve insan tacirlerini kovalamak için Herkül çabalarına giren altı harika kadın. Ekip daha sonra güçlü köle tüccarlarına, Nijerya'daki Boko Haram'a ve Meksika kartellerine karşı savaşlarda askeri becerilerini açığa çıkararak doğrudan harekete geçer. Eylem, çocuk kaçakçılığı ile mücadele etmek, terörist grup IŞİD tarafından istismar edilen yakalanan kadınları kurtarmak, Avrupa ve Rusya'daki Nijeryalı fuhuşu araştırmak ve Meksika, Afganistan ve ABD'deki korkunç seks ticaretiyle yüzleşmek için dönüyor.fırtınalı bir dizi eylemde, hikaye Phnom Penh'den New York, Houston, Miami, Paris, Londra, Amsterdam, Hamburg, Buenos Aires ve Las Vegas'a geçiyor. Derin Takıma dahil olur, daha zorlu görevleri olur. Tüm kartlar onlara karşı yığılmış olarak, Tess ve Jeyk, insan kaçakçılığının temel nedenlerini ele almanın ve çözülemeyen sorunlara bir çözüm formüle etmeye çalışmanın bir yolunu bulmalıdır.

  Тесс

  Andrew Manzini

  Притягательное изучение глобальной торговли людьми. После спасения ребенка-проститутки в Камбодже Тесс убеждает Джейка, Кармен, Николу и их команду бороться с торговлей людьми по всему миру. Спонсируемая Организацией Объединенных Наций, она создает команду из тех, кого Джейк называет Валькириями, шесть замечательных женщин, которые вместе с мужчинами команды предпринимают титанические усилия по спасению жертв и преследованию торговцев людьми, начиная с дегенеративного финансиста, который контролирует многонациональное секс-предприятие. Затем команда предпринимает прямые действия, используя свои военные навыки в боях против могущественных работорговцев, Боко Харам в Нигерии и мексиканских картелей. Действие разворачивается в борьбе с торговлей детьми, спасении захваченных женщин, подвергшихся насилию со стороны террористической группировки ИГИЛ, исследовании Нигерийской проституции в Европе и России, а также противостоянии ужасающей секс-торговле в Мексике, Афганистане и США. В вихревой серии действий, история переходит из Пномпеня в Нью-Йорк, Хьюстон, Майами, Париж, Лондон, Амстердам, Гамбург, Буэнос-Айрес и Лас-Вегас. Чем глубже вовлекается команда, тем сложнее становится ее задача. Поскольку все карты были сложены против них, Тесс и Джейк должны найти способ устранить фундаментальные причины торговли людьми и попытаться сформулировать решение неразрешимых проблем.

  Tess

  Andrew Manzini