ШЕДЕВРИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

Скачать книги из серии ШЕДЕВРИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ


    Срібне молоко

    Валерій Шевчук

    «Срібне молоко» Валерія Шевчука – гумористично-фантастична повість, головним героєм якої є дяк Григорій Комарницький – своєрідний «анти-Дон-Жуан», волею обставин втягнений у кумедні любовні пригоди***. Найвідомішими творами автора є «Дім на горі», «Три листки за вікном», «Тіні зникомі», «Набережна 12», «Середохрестя», «Вечір святої осені», «Крик півня на світанку», «Долина джерел», «Тепла осінь», «Двоє на березі» тощо. Валерій Шевчук – український письменник-шістдесятник, майстер історичної, психологічної та химерної прози.

    Птахи з невидимого острова

    Валерій Шевчук

    «Птахи з невидимого острова» Валерія Шевчука – це збірка, до якої увійшли чотири філософських повісті з пригодницько-фантастичними фабулами.*** У них автор порушує морально-етичні питання, розмірковує над сутністю гріха, суспільними забобонами та обмеженнями природних потреб людини. Найвідомішими творами автора є «Дім на горі», «Три листки за вікном», «Тіні зникомі», «Набережна 12», «Середохрестя», «Вечір святої осені», «Крик півня на світанку», «Долина джерел», «Тепла осінь», «Двоє на березі» тощо. Валерій Шевчук – український письменник-шістдесятник, майстер історичної, психологічної та химерної прози.

    Панна квітів

    Валерій Шевчук

    «Панна квітів» Валерія Шевчука – це збірка казок, для яких характерна філософсько-притчева тональність***. Автор возвеличує традиційні моральні цінності і перемогу добра над злом. Найвідомішими творами автора є «Дім на горі», «Три листки за вікном», «Тіні зникомі», «Набережна 12», «Середохрестя», «Вечір святої осені», «Крик півня на світанку», «Долина джерел», «Тепла осінь», «Двоє на березі» тощо. Валерій Шевчук – український письменник-шістдесятник, майстер історичної, психологічної та химерної прози.

    Око прірви

    Валерій Шевчук

    «Око прірви» Валерія Шевчука – роман, написаний у жанрі історичної фантастики***. Лейтмотивом твору є зображення духовної кризи головного героя – каліграфа Михайла Василевича, – який пускається у мандри, аби віднайти шлях до себе та до істини. Найвідомішими творами автора є «Дім на горі», «Три листки за вікном», «Тіні зникомі», «Набережна 12», «Середохрестя», «Вечір святої осені», «Крик півня на світанку», «Долина джерел», «Тепла осінь», «Двоє на березі» тощо. Валерій Шевчук – український письменник-шістдесятник, майстер історичної, психологічної та химерної прози.

    На полі смиренному

    Валерій Шевчук

    «На полі смиренному» Валерія Шевчука – роман-притча, який є своєрідною травестією відомої літературної пам’ятки часів Київської Русі «Печерського патерика»***. Лейтмотивом твору є осуд замкненості чернечого життя, яке, на думку автора, веде до поневолення людини через обмеження її фізичних і духовних потреб. Найвідомішими творами автора є «Дім на горі», «Три листки за вікном», «Тіні зникомі», «Набережна 12», «Середохрестя», «Вечір святої осені», «Крик півня на світанку», «Долина джерел», «Тепла осінь», «Двоє на березі» тощо. Валерій Шевчук – український письменник-шістдесятник, майстер історичної, психологічної та химерної прози.

    Мор

    Валерій Шевчук

    «Мор» – фантастично-філософська повість, в якій автор порушує ряд екзистенційних питань, зауважуючи, що у світі усе є відносним окрім сталих категорій добра і зла***. Найвідомішими творами автора є «Дім на горі», «Три листки за вікном», «Тіні зникомі», «Набережна 12», «Середохрестя», «Вечір святої осені», «Крик півня на світанку», «Долина джерел», «Тепла осінь», «Двоє на березі» тощо. Валерій Шевчук – український письменник-шістдесятник, майстер історичної, психологічної та химерної прози.

    Маленьке вечірнє інтермеццо

    Валерій Шевчук

    «Маленьке вечірнє інтермеццо» Валерія Шевчука – фантастично-гумористична повість, у якій основною тематичною лінією є вічні морально-філософські питання***. Найвідомішими творами автора є «Дім на горі», «Три листки за вікном», «Тіні зникомі», «Набережна 12», «Середохрестя», «Вечір святої осені», «Крик півня на світанку», «Долина джерел», «Тепла осінь», «Двоє на березі» тощо. Валерій Шевчук – український письменник-шістдесятник, майстер історичної, психологічної та химерної прози.

    Товаришки

    Олена Пчілка

    «Товаришки» Олени Пчілки – соціально-психологічна повість, присвячена проблемі прав жінки в освіті, науці і трудовій діяльності***. Перу авторки належить низка інших творів, серед яких «Сосонка», «Світло добра й любові», «Снігова баба», «Соловйовий спів», «Півтора оселедця», «Артишоки» тощо. Олена Пчілка (справжнє ім’я Ольга Петрівна Косач) – мати видатної української письменниці Лесі Українки, талановитий прозаїк та поетеса, авторка численних творів для дітей.

    Соловйовий спів

    Олена Пчілка

    «Соловйовий спів» Олени Пчілки – психологічне оповідання, в якому майстерно поєднуються ліричний пейзаж та сюжетність***. Перу авторки належить низка інших творів, серед яких «Сосонка», «Світло добра й любові», «Снігова баба», «Півтора оселедця», «Артишоки» тощо. Олена Пчілка (справжнє ім’я Ольга Петрівна Косач) – мати видатної української письменниці Лесі Українки, талановитий прозаїк та поетеса, авторка численних творів для дітей.

    Півтора оселедця

    Олена Пчілка

    «Півтора оселедця» Олени Пчілки – оповідання, в якому відтворена картина шкільного навчання на початку ХХ ст.***. Авторка сміливо викриває образ шкільного інспектора, який не бачить у дітях особистостей. Перу авторки належить низка інших творів, серед яких «Сосонка», «Світло добра й любові», «Снігова баба», «Соловйовий спів», «Артишоки» тощо. Олена Пчілка (справжнє ім’я Ольга Петрівна Косач) – мати видатної української письменниці Лесі Українки, талановитий прозаїк та поетеса, авторка численних творів для дітей.