ДП с иностранными инвестициями ""Книжный Клуб ""Клуб Семейного Досуга""

Все книги издательства ДП с иностранными инвестициями ""Книжный Клуб ""Клуб Семейного Досуга""


  Мураха у скляній банці. Чеченські щоденники 1994—2004 рр.

  Полина Жеребцова

  1994-й, Чечня. Поліні дев’ять, вона звичайна дівчинка, яка любить читати й малювати, її бентежать конфлікти з однокласниками та сварки з матір’ю… Загалом, усе, як у звичайної дитини. Крім одного. Почалася війна… Бомби. Голод. Холод. Будинок, де немає електрики і води. І смерть. Вона завжди поруч і приходить у різних подобах – як куля снайпера, бомба з безжального неба чи ракета «Граду». Поліна вціліла і знайшла слова, щоб розповісти про неможливе. Щоб попередити – це не повинно повторитися…

  Ліга непарних шкарпеток

  Галина Вдовиченко

  У нижній шухляді жили непарні шкарпетки. Їм дуже хотілося бути потрібними, але… одного разу господиня пообіцяла викинути «весь цей мотлох». Тоді вони організували Лігу непарних шкарпеток, і коли хтось із них вскакував у халепу, друзі рятували його.

  Кулинарный ежедневник. Рецепты домашней кухни на каждый день

  Отсутствует

  Только проверенные блюда! Продукты для рецептов подобраны по сезонам. Понятные пошаговые рекомендации и советы кулинаров. Более 600 рецептов блюд домашней кухни на каждый день из простых ингредиентов: наваристые супы, борщи и солянки, освежающие окрошки и холодники, аппетитные блюда из мяса, птицы, рыбы, круп, грибов, запеканки с румяной корочкой, тающие во рту десерты, ароматная выпечка! Для вашего удобства рецепты сгруппированы по сезонам и составлены с учетом продуктов, доступных в то или иное время года. Приготовление этих блюд не займет много времени и сил, а результат получится отменным!

  Буквар миру. Книга для сімейного читання

  Григорий Сковорода

  До видання увійшли вибрані твори великого українського філософа, письменника й богослова Григорія Сковороди байки, поезії, притчі, листи, переклади. Це книга для сімейного читання, тому що і дорослі, і діти знайдуть у цих простих і мудрих рядках свій сенс і розкриють для себе вхідні двері до доброго життя. Книга ілюстрована старовинними гравюрами, що їх дуже любив сам Сковорода.

  Бот. Ґуаякільський парадокс

  Максим Кидрук

  У минулому кращий програміст компанії «TTP», Тимур більше не здатний займатися програмуванням. Він намагається забути події п’ятирічної давнини, коли створені ним боти втілилися у плоті й перетворилися на жахливих вбивць. Але він іще не здогадується, що боти вже поширюють нову епідемію агресії у Ґуаякілі. Величезна кількість людей потрапляє до психіатричної клініки після скоєння особливо жорстоких злочинів. Усі вони малюють однакові фрактали та повторюють ім’я ТИМУР…