Підручник охоплює тематику програми студентів першого року навчання філологічного факультету за спеціальністю «китайська мова і література та переклад». Структурно підручник складається із вступної частини, де подається детальний опис фонетичної системи китайської мови, та 20 тем-уроків, кожен з яких представлений текстовою частиною, словником до тексту, граматичним, лексичним, фонетичним та культурологічним коментарем, а також лексико-граматичними вправами для закріплення пройденого матеріалу. Оригінальний навчальний матеріал уроків доповнюється поясненням ключів до вивчених ієрогліфів, ілюстрацією та докладною інформацією щодо етимології частини ієрогліфів. Краще запам’ятовування ієрогліфіки забезпечують прописи наприкінці кожного уроку. Підручник розрахований на студентів китаєзнавчих спеціальностей, а також тих, хто цікавиться китайською мовою і прагне опанувати її самостійно.
У нашій енциклопедії зібрані міфи про створення світу і людства. Мета цього видання – познайомити юних читачів з найбільш розповсюдженими міфологічними сюжетами, створеними народами давнього світу, що дає чудову нагоду долучитися до культурного надбання людства в цілому. Бо сьогодні, як зазначено в Програмі Юнеско «Освіта та навчання ХХІ ст.», «виникає потреба вийти за межі однієї культури… Настав час зібрати мудрість усієї планети».
Книга-сповідь волонтера, який пройшов воєнний Схід України й опинився за ґратами у підвалі, де не діють жодні закони і правила, а все будується винятково на людських стосунках. Це документальна розповідь про паралельний вимір, який існує в нашому світі за кілька сотень кілометрів. Жорстокі ополченці, російські десантники, психологічні допити, приниження, катування – мало хто після цього виживає. Але він вижив і… написав про це. Дискусійно, суперечливо, нетипово, але чесно. Видання для тих, хто хоче жити у власній щасливій країні
Поет, кіносценарист, драматург, перекладач, мислитель, громадський діяч, політик, лауреат Шевченківської премії і Державної премії СРСР Іван Драч (нар. 1936 р.) свого часу стрімко увірвався в літературу «шістдесятників» і своєю оригінальною поезією наробив чимало галасу. В кінематографі саме за сценаріями Драча було створено низку справді культових фільмів – «Пропала грамота», «Криниця для спраглих», «Камінний хрест». Його поезію добре знають і люблять не тільки в Україні, а й далеко за її межами. У видавництві «Фоліо» вийшли друком книжка поетичних перекладів і статей митця «Наближення» (2008) та збірки поезій «Сивим конем» (2011) і «Тощо» (2013). До видання увійшли вірші Івана Драча із циклів «Самоідентифікація», «Коли своєволить сваволя» та «SатирикоN», написані в останні роки, в яких поет чуйно вловив найтонші вібрації сучасності.
Прочитавши цю книжку, ви дізнаєтесь, як часто ми вважаємо вигадкою те. що має під собою реальну основу, або ж навпаки – сприймаємо як факт легенди, що існували з давніх давен: Шарль Перро не вигадав лиходія на ім'я Синя Борода, а великий азійський завойовник Тимур був скоріше за все представником європеоїдної раси. Історія розкриває свої таємниці допитливим, і якщо ви будете цікавитися її загадками, то одержите відповіді на всі запитання.
Антін Мухарський – письменник, арт-куратор, галерист, телеведучий. Засновник Союзу Вольних Художників «Воля або смерть» та мистецької платформи «Український культурний фронт». Народився, живе та працює в Києві. Розлучений. Багатодітний батько. Орест Лютий – професор антропології. Автор та художній керівник музичного проекту «Лагідна та Сувора українізація». Народився, живе та працює в м. Стрий. Неодружений. Роман «РОЗРИВ» створено за всіма законами компілятивного жанру епохи постмодерну та сучасної української неогероїки. Будь-яке звинувачення авторів у розпалюванні міжнаціональної та міжконфесійної ворожнечі, фашизмі, расизмі, гомофобії є неприпустимим і свідчить про нестачу інтелекту та освіти, розумову обмеженість та тупість у адептів подібних звинувачень. Читання цього роману не рекомендовано людям, схильним до екстремізму, тероризму, побутового насильства, людям із нестійкою психікою, синдромом совкового дебілізму та проявами політичної шизофренії, дітям до 18 років, вагітним жінкам. Заборонено читання людям БЕЗ ПОЧУТТЯ ГУМОРУ! Після прочитання цього попередження жодні претензії не приймаються.
Підручник «Вища математика» є частиною проекту з видання базових підручників для студентів вищих навчальних закладів. У реалізації проекту брали участь педагогічні та наукові колективи провідних навчальних закладів України, причому підручник є результатом спільної праці представників різних ВНЗ нашої країни і втілює передовий досвід, накопичений цими колективами. Головним завданням авторського колективу була систематизація основних відомостей вищої математики, знання яких необхідні сучасному фахівцеві в галузі економіки при дослідженні економічних процесів і визначенні їх характеристик. Викладені основи лінійної алгебри та аналітичної геометрії, математичного аналізу, різницевих рівнянь. Для кращого розуміння матеріалу кожен розділ підручника супроводжується численними задачами економічного змісту та прикладами, значна частина яких надається разом з їх розв'язком. Також наведені питання для самоперевірки. Для студентів економічних спеціальностей, аспірантів та викладачів вищих навчальних закладів, а також тих, хто прагне самостійно підвищити рівень знань з математики.
Пропонований «Тлумачний словник української мови» налічує близько 20 тисяч слів і словосполучень, переважна більшість яких становить активний шар лексики української мови кінця ХX – початку XXI ст. До словника увійшла загальновживана українська лексика, зокрема професійна і термінологічна, а також новітня лексика, у тому числі й іншомовна, що набула широкого вжитку впродовж останніх років. Словник включає пов’язані з реєстровими словами фразеологічні вирази, складні термінологічні одиниці, що подаються із тлумаченням. З метою ілюстрації вияву значення слова в контексті подаються приклади словосполучень і речень зі словом, що тлумачиться.
Данный орфографический словарь включает лексику современного русского литературного языка. В состав словаря вошли как отдельные слова, так и устойчивые словосочетания. Приведены наиболее употребительные сложносокращенные слова. Представлена лексика и фразеология последних лет. Слова размещены в алфавитном порядке. Расположение устойчивых словосочетаний определяется по первому слову сочетания либо по слову, которое отдельно не употребляется.
Словникові статті розташовані в Словнику за алфавітом. Російські слова й українські відповідники до них, українські слова і російські відповідники до них наводяться у Словнику в початковій формі: іменники – в називному відмінку однини, прикметники і дієприкметники – в називному відмінку однини чоловічого роду, дієслова – в інфінітиві. Словарные статьи расположены в Словаре в алфавитном порядке. Русские слова и их украинские соответствия, украинские слова и русские соответствия к ним приведены в Словаре в их начальной форме: существительные – в именительном падеже единственного числа, прилагательные и причастия – в именительном падеже единственного числа мужского рода, глаголы – в инфинитиве.