"Мультимедийное издательство Стрельбицкого"

Все книги издательства "Мультимедийное издательство Стрельбицкого"


  Свої… Чужі…

  Людмила Когут

  Її книжковий світ створений для друзів, тих людей, котрі вміють читати, думати, слухати, плакати, сміятись, співчувати, вірити, довіряти, прощати, зневажати, шкодувати… В її ірреальному світі поважають усі людські почуття, крім одного – ненависті. Її герої – добрі люди, і своїми діями вони ніби промовляють до читача: – Спрямуй промінець свого душевного світла туди, де панує суцільна пітьма. Ніколи не шкодуй своєї щирої усмішки і даруй тому, хто так її потребує. Власну зболену сльозу обережно поклади на щоки того, кому не знайомі сльози співчуття, можливо, вона розбудить це холодне, черстве серце і зігріє його. Не жалій своєї доброти тому, хто ніколи не мав її і за усе життя так і не навчився її віддавати. Поділися своєю безмежною вірою з кожним, у кого її немає, своєю надією підтримай того, хто вже почав її втрачати, а свою гарячу любов неси і віддай усьому світові…

  Пов'язані Любов'ю

  Людмила Когут

  У житті все побудовано на любові. У своєму творі авторка не вигадує нових слів кохання, а вміло поєднує відомі вам слова, і вони починають говорити до вас та примушують тремтіти й ваше серце. Вона швидко вводить вас у вир чужих почуттів. Розповідає про це цікаво, незвично та захоплююче, і ви, непомітно для себе, переймаєтесь її героями і хворієте їхнім коханням. Авторка ненав’язливо намагається зачепити ваше серце за живе і сокровенне. Показує дивовижні поривання душі і просить вас їх відчути і пережити, збагнути всю силу любові і по-іншому подивитися на життя та прекрасний навколишній світ. Вона підводить вас до того, щоб ви не поспішали засуджувати інших, а уважно заглянули в «храм своєї душі» і зробили іспит власної совісті, а потім побачили людей навколо себе і себе серед них… Закликає: «Простягніть руки і серця один до одного, станьте добрішими і терпимішими, радійте кожному дню життя, кохайте і будьте коханими».

  Якби все розпочати заново?

  Людмила Когут

  Захоплива розповідь про кохання і хитросплетіння людських стосунків упродовж довгих десятиліть, про чарівні витівки веселої фантазерки долі, часом щедрої на подарунки, а інколи подібної на злющу даму, цілком позбавлену доброти і почуття гумору. Разом з героями ви поринете в цікаву подорож у минуле зі щасливим поверненням у сьогодення, замислюючись… А якби все довелося розпочати заново…

  Сага про…

  Людмила Когут

  Кожна людина, як дерево, має коріння. Це коріння – її родина. Роман «Сага про…» – своєрідна мандрівка словом крізь глибини родинної таємниці. Вічна тема – життя і смерть, кохання і зрада, пошук істин і переживання. Крізь сюжетну канву роману читач доторкається до різних граней суперечливого життя всіх членів великої родини. Книжка стане добрим другом і порадником для кожного, хто опинився в тенетах родинних проблем. Автор спонукає задуматися над своїм життям, нагадує кожному, що найбільша таємниця для людини – вона сама: її любов і ненависть, сила і слабкість, мудрість і невіглавство. У романі виразно проступає авторська позиція: життєрадісний оптимізм, віра в добро. Роман не залишить байдужими ваші серця і душу.

  Країна розбитих сердець

  Людмила Когут

  «Країна розбитих сердець» – друга книжка Людмили Когут – містить повісті та оповідання, стрижневою темою яких є жіноча доля, почасти складна, але незмінно незвичайна, інколи дивовижна та захоплююча. Жінка, яка є головною героїнею в усіх творах, подана автором з неприхованою симпатією, наділена життєвою мудрістю, гідністю і незгасним прагненням світла, тепла й доброти.

  Ты пропой, кукушка, мне. (Повести)

  Виктор Калинкин

  В книгу вошли две повести: – «Ты пропой, кукушка, мне». В августе 1941-го из Подмосковья на Северо-Западный Фронт отправляется вновь сформированный полк. На рассвете следующего дня – первый бой. Молодой солдат получает ранение. Когда приходит в себя, на позиции он один. – «Так было надо». Конец 40-х. Юношу по состоянию здоровья призывают не в армию, а в школу фабрично-заводского обучения. Окончив школу, он получает направление на Очаковский строительный комбинат. Должность – бригадир. Контингент – бывшие немецкие военнопленные.

  Шелест знамен. (Повести)

  Виктор Калинкин

  В книгу вошли две исторические повести: – «Сладка ли месть». Повествование переносит читателя в средневековую Русь: в последний год правления князя Игоря Старого, сына Рюрика, и в следующий за ним первый год правления княгини Ольги, регентши князя Святослава. Именно в это время Ольга совершает известные четыре мести. – «Шелест знамён». Накануне Бородинского сражения 39-ый Томский пехотный полк прибывает на поле и разбивает лагерь. Полк принимает пополнение. Ивану, молодому солдату, назначают дядьку, который за короткое время должен передать ему самое важное. В сражении они рядом. Их батальон – у центральной высоты сначала в резерве, затем в 1-й линии. Иван проходит тяжёлое испытание с честью.

  Огни Питера. (Повести и новеллы)

  Виктор Калинкин

  В книгу «Огни Питера» вошли две повести автора – «Окончен бал» и «Бесёнок под сердцем, или Огни Питера», а также две новеллы. ВСЕ ПРОИЗВЕДЕНИЯ объединяет ОБЩИЙ тезис: Любовь, она – где-то рядом. Герои – наши современники.

  Холостой маршрут. (Рассказы)

  Виктор Калинкин

  В книгу "Холостой маршрут" вошли рассказы и очерки Виктора Калинкина, которые объединяет тема русской природы и патриотизма с элементами юмора и фантастики.

  Алекс Кросс. Паутина власти

  Дэн Гри

  Верите ли вы в жизнь после смерти? Иногда обстоятельства могут заставить вернуться и оттуда, даже если вы этого не хотите. Вот и Алекс Кросс не думал, что этот момент когда-нибудь наступит, но его старый приятель решил, что пора платить по счетам. У одного из влиятельных лиц города похищают ребенка, детектив Алекс Кросс берется распутывать это дело. В ходе расследования ему предстоит преодолеть ряд трудностей, а результаты окажутся и вовсе неожиданными…