Контркультура

Различные книги в жанре Контркультура

Hulljulge kaunitar. Teine raamat

Kasey Michaels

Tülpinud lord ja mässumeelne süütuke… Fanny Becket on jumaldanud oma kasuvenda sellest päevast saati, kui nad mõlemad kaotasid oma vanemad ja võeti Becketite perekonda. Kuhu läheb vend, sinna järgneb alati…

Kõige sobimatum peigmees. Esimene raamat

Kasey Michaels

PEIGMEES Kuumavereline Spencer Becket läks Ameerikasse sõtta, täis kirge ja noorusideaale, ainult selleks, et tagasi tulla vanema ja targemana ning osalise mälukaotusega.
PRUUT Tuline Mariah Rutledge saabus Becket Halli ühel tormisel ööl, last ootav ja rohkem kui valmis värskendama Spenceri kaotatud mälu. Sunnitud altari ette astuma, on Spenceril ja Mariah’l vähe aega uurida omavahelist kiindumust, enne kui nad avastavad vandenõu, mille eesmärgiks on ennistada hiljuti pagendatud Napoleon võimule kõige tavatumal ja surmakülvavamal moel

Kadunud poja tagasitulek. Kolmas raamat

Kasey Michaels

Rian Becket on lahinguõudused üle elanud ainult selleks, et leida oht oma kodule palju lähemal… Jäetud ilusa Lisette’i põetada, hoolitses neiu iga tema vajaduse eest, aidates tal unustada sõjaõudused. Kuigi Lisette mängis oma osa hästi, pani Rian Becketi intuitsioon teda uskuma, et selles noores naises on rohkemat, kui silma paistab.

Zjadaczka grzechów

Megan Campisi

Таня / Вторая Параллель

Павел Лакулеров

"Фантастический роман, повесть или рассказ с элементами любви, детектива и антиутопии. Публикуется в порыве. Всех не влюблённых прошу удалиться" (автор). Текст подкинут мне (П. Лакулерову) в поезде случайным попутчиком. Отредактирован.

Sõnumitoojad

Marje Ernits

Reklaamiagentuuris töötav Klara Vinter oli enda meelest edukas, sest miks muidu teda jälgiti ja kadestati. Kes ta oma sisemiselt olemuselt oli, mida tegelikult oskas või tahtis, sellest polnud ta sõpradel ja tuttavatel aimugi ja keda see ikka huvitas, kui see talle endalegi midagi ei tähendanud. Oluline oli sära tema ümber ja info, mida ta oma ekraanile paiskas. Klara oli veendunud, et kui ta ei saanud reaalselt olla selline, nagu tahtis, lõi ta endast sotsiaalmeedias profiili, mis oli nii täiuslik, et ta hakkas ka ise uskuma, et ongi selline. Hiljuti maalt linna tulnud noorel ehitajal Voldemar Paimanil polnud midagi peale oma kutseoskuste. Ta oli oma meelest küll juba üht-teist elult õppinud, et olla arukas ja tark või siis vähemalt püüdlik ja teadlik, kuid oli asju ja olukordi, mis jäid ilmselt elu lõpuni selgusetuks.
Alati võib leida põhjenduse, miks me midagi teeme või tegemata jätame, eriti veel siis, kui ollakse noor – kõik on ju tõlgendamise küsimus. Kui inimene ei suuda või ei oska ise otsustada, siis on väga hea, kui leidub mõni sõnumitooja, kes lihtsalt tuleb ja ütleb, kuidas ellu jääda, kuhu edasi minna, või siis mil moel lihtsalt õnnelik olla.

Назарет Сити. Жития святых

Игорь Александрович Журавель

Назарет Сити – новая столица христианской культуры, где самые странные ответвления этой религии воплотились во всем своем безумии. В одном из кварталов города внезапно возникают полчища демонов, возглавляемые самим Люцифером. Картина не такая уж и удивительная для постинформационного общества, где мифология и реальность слились воедино. Однако речь здесь идет не просто о традиционном противостоянии Света и Тьмы – за их борьбой скрывается нечто совершенно иное. И подлинная суть происходящего бесконечно далека от общепринятой картины мира. Содержит нецензурную брань.

Таблетка

Андрей Вишненко

Вы когда-нибудь пробовали наркотики? И не пытайтесь. Герой рассказа проглотил розовую таблетку. Читайте, чем все закончилось.

Zukunftsträume

Corinna Lindenmayr

Die junge Hannah Christensen lebt seit ihrer Geburt unter falschem Namen in einem Zeugenschutzprogramm. Als vor drei Jahren ihre Eltern plötzlich verschwinden, ist sie für sich und ihren kleinen Bruder alleine verantwortlich. Dann geschieht ein tragischer Unfall, bei dem ihr Bruder ins Koma fällt, und ihre Identität droht aufzufliegen. Nun soll sie erneut von ihrer jetzigen Heimatstadt fortgebracht werden. Der Polizist Tom soll sie begleiten, doch Hannah ist nicht gewillt, sich von ihrem Bruder zu trennen. Ab diesem Zeitpunkt stürzt sie sich mit Tom in sämtliche Tiefen ihrer Vergangenheit und kämpft dafür, ihre Eltern wiederzufinden und endlich ein normales Leben führen zu können. Doch auch Tom hat schwer mit seiner Vergangenheit zu kämpfen. Wird es den beiden gelingen, endlich ihr Happy End zu finden?

Vana arm ei roosteta

Susan Mallery

Kõigepealt tuleb armastus, siis abielu…
või vähemalt nii arvas Gracie neljateistkümne aastasena. Ta oli nii üle pea armunud kaheksateistaastasesse südametemurdjatesse Rileysse, et see tegi temast lausa linnalegendi. Ja nüüd, mil Gracie on täiskasvanud, ei lase unise Los Lobose väikelinnakese kohalik rahvas tal oma noorusarmastust kuidagi unustada. Ja kuidas olekski see võimalik, kui ta Rileyga igal sammul kokku satub?