Брайан Трейси

Список книг автора Брайан Трейси


  Zmień myślenie a zmienisz swoje życie

  Брайан Трейси

  Trzymasz w swoich rękach kod DNA swojej przyszłości i tylko do ciebie zależy, jaki nadasz mu kształt. Żeby wykreować ją zgodnie ze swoimi marzeniami, musisz tylko przeczytać tę książkę, postanowić, że zastosujesz jej zasady w życiu, rozpisać plan, po czym z zapałem wziąć się do działania i spełnić swoje marzenia.
  Przygotuj się na wielka przygodę, jaką będzie reszta twojego życia!
  Dowiedz się jak:
  – wyznaczać wielkie cele,
  – postanowić, że będziesz bogaty,
  – przejąć kontrolę nad swoim życiem,
  – myśleć jak geniusz,
  – uwolnić potencjał swojego umysłu,
  – doładować mocą swoje myślenie,
  – wykreować swoją przyszłość,
  – ciesz się życiem.
  Jeżeli jesteś gotów na doskonałość i osiągnięcie wielkich rezultatów, ta książka będzie twoim przewodnikiem na drodze do sukcesu!
  „Z każdej strony tej książki bije prawda, mądrość i moc. Brian Tracy jest wybitnym autorytetem w kwestii radykalnej poprawy jakości życia. Pozwól mu być twoim przewodnikiem. Sam nauczyłem się od niego tak wiele, że nie wiem jak mu dziękować!”
  – Robert G. Allen, autor bestsellera z listy #1 New York Times
  “Ta książka jest metodą transformacji twojego myślenia o sobie i swoim potencjale, umożliwiając ci osiągnięcie większego sukcesu w każdej sferze twojego życia”.
  – Lee Iacocca, Prezes Lee Iacocca & Associates
  “Brian Tracy ponownie napisał wspaniała książkę, która uczy każdego, jak sięgnąć po swoje wewnętrzne zasoby i nie tylko wyznaczyć sobie realne cele, ale też rozwinąć plan ich osiągnięcia. Ta książka to potencjalny bestseller, który stanie się inspiracją dla wielu osób. Trzeba ją przeczytać”.
  – Sally Pipes, Dyrektor Pacific Research Institute
  “Brian Tracy jak zwykle trafił w sedno ze swoją nową książką Zmień swoje myślenie, a zmienisz swoje życie. Trzeba ją przeczytać!”
  – Mac Anderson, założyciel Successories, Inc.
  „Nowa książka Briana, Zmień swoje myślenie, a zmienisz swoje życie pokaże ci, jak przyciągnąć ludzi i środki, których potrzebujesz, żeby osiągnąć każdy cel, który sobie wyznaczysz”.
  – Tony Jeary, Mr. PresentationTM, autor książki Life is a Series of Presentations
  “To genialna książka przepełniona mądrością i wiedzą. Sprawi, że błyskawicznie zamienisz swoje zamiary w czyny. Wyposaży cię w niezbędne informacje i wglądy, żeby osiągnąć sukces i odnaleźć sens w życiu”.
  – Nido R. Qubein, założyciel National Speakers Association Foundation, Prezes Great Harvest Bread Company
  Brian Tracy jest jednym z najlepszych profesjonalnych mówców na świecie. Otworzył, zbudował, zarządzał i kierował około 22 biznesami z różnych branży. Co roku prowadzi konsultacje dla ponad 250 000 osób w Stanach Zjednoczonych, Kanadzie, Europie i Azji.
              Prezentacje, przemowy i seminaria Briana są dostosowane i przygotowane dla wszystkich odbiorców. Opisuje się je jako „inspirujące, zabawne, informujące i motywujące”. Pracował z ponad 500 korporacjami, udzielił ponad 2 000 wykładów i przemawiał dla ponad 2 000 000 ludzi.

  Точка кризиса

  Брайан Трейси

  Успехи или поражения в борьбе с критическими обстоятельствами в первую очередь зависят от способности правильно реагировать на эти вызовы. Брайан Трейси рассказывает, как не только выбраться, но и оказаться на высоте в ситуациях, когда другие идут ко дну. Он предлагает проверенные на практике стратегии, позволяющие быстро и эффективно справляться с любыми препятствиями, которые могут встретиться на пути. Для широкого круга читателей.