Dolly Alderton

Список книг автора Dolly Alderton  Viirastused

  Dolly Alderton

  Nina Dean on varastes kolmekümnendates eluaastates edukas toidukirjanik, kellel on hoolivad sõbrad ja pere ning värskelt soetatud kodu. Kui ta tutvub võluva ja romantilise kangelase Maxiga, kes teatab Ninale esimesel kohtingul, et kavatseb temaga abielluda, näib kõik kulgevat nagu lepase reega.
  Uus suhe tuleb väga sobival hetkel – kolmekümneseks saamine ei ole olnud selline vabastav ja muretu kogemus, nagu Ninale reklaamiti. Kõikjal meenutatakse talle, et kell tiksub ja võimalused kuivavad kokku. Sõprussuhted kisuvad kiiva, endised kallimad liiguvad eluga edasi, ja mis kõige hullem – kõik kolivad eeslinnadesse. Lohutust pole loota ka pere ringis, sest keskeas ema on ametis arusaamatute elu ümberkorraldustega ja armastatud isa hääbub pikkamisi dementsuse kätte.
  Dolly Alderton on auhinnatud autor ja ajakirjanik. Ta on olnud The Sunday Times Style’i kolumnist ning kirjutanud ka ajakirjadele GQ, Red, Marie Claire ja Grazia. Tema autobiograafiline esikteos „Kõik, mida ma tean armastusest” tõusis Sunday Timesi menukite hulka ja pälvis 2018. aastal Suurbritannia parima autobiograafia preemia. „Viirastused“ on Aldertoni esimene romaan, mis on samuti vaimukas ja tundlik, täis habemenoana teravaid tähelepanekuid suhete, perekonna, mälu ja meie tänase elu kohta.

  Kõik, mida ma tean armastusest

  Dolly Alderton

  Metsikult naljakas ja kohati väga liigutavas autobiograafias räägib Dolly Alderton oma eluloo kuni kõige hirmutavama – kolmekümnenda – sünnipäevani.
  Ajakirjanik ja endine Sunday Timesi kolumnist kirjeldab värvikalt häid ja halbu kohtinguid, armumist päriselus ja virtuaalmaailmas, mahajätmist ja mahajäetuks osutumist, lähedaste lahkumist, eneseotsinguid kord terapeudi toel, kord tehes plaane teise riiki kolida, joomist ja ootamatut arusaamist, et sina pidutsed öösel baaris kohatud muheda vanamehega, samal ajal kui kõik sinu sõbrad magavad juba ammu kodus oma elukaaslase kaisus.
  Rahvusvaheliseks menukiks saanud säravalt teravmeelne ja soe esikteos sisaldab isiklikke paljastusi, satiirilisi tähelepanekuid, retsepte, nimekirju ja e-kirju, mis tuletavad igas vanuses naistele meelde sama aja nende elus. „Kõik, mida ma tean armastusest” sarnaneb „Bridget Jonesi päevikuga”, kuid on päriselust võetud ja manab eredalt silme ette hirmutava ja lootusrikka ebakindluse, mis käib kaasas täiskasvanuks saamisega.

  Gespenster

  Dolly Alderton

  *** Der große Sunday Times -Bestseller *** „Dolly Alderton ist die Königin moderner Romantik.” VOGUE   „Ich liebe  Gespenster[/i]. Dolly kann einfach über alles schreiben – was niemanden verwundert!” Candice Carty-Williams „Ich liebe es und musste laut lachen: wahnsinnig gut geschrieben, randvoll mit Ideen und so spannend, dass man es nicht aus der Hand legen kann.” Philippa Perry „Ich liebe dieses Buch. Es ist weise, wahrhaftig, punktgenau beobachtet und urkomisch. Dolly Aldertons Talent ist phänomenal.” Elizabeth Day „Ich schwärme unendlich für Dolly!” Laura Karasek „Es gibt keine Schriftstellerin auf der ganzen Welt, die mit Dolly Alderton vergleichbar wäre – und bald werden es alle, aber auch wirklich alle wissen.“ Lisa Taddeo „Dolly Alderton hat ein unglaubliches Talent, Menschen zu erreichen und zu berühren.“ Marian Keyes   Die erfolgreiche Food-Autorin Nina George trägt ihren zweiten Vornamen, weil ein Hit von Wham! an ihrem Geburtstag vor zweiunddreißig Jahren auf Platz eins der Charts stand. Das beeindruckt Max, den sie von einer Dating-App kennt und der auf rasante Weise ihr Herz erobert. Doch genauso schnell, wie er Nina an der Nachtbushaltestelle das ewige Glück versprochen hat, verschwindet er plötzlich wieder aus ihrem Leben  –  ohne eine Spur zu hinterlassen. Gleichzeitig plant Ninas Exfreund seine Hochzeit, und ihre beste Freundin erwartet ihr zweites Baby. Und dann erkrankt ihr geliebter Vater an Demenz. Als Nina alles zu entgleiten droht, wünscht sie sich nur noch sehnlichst in ihre Jugendtage zurück – [/i]bis sie erkennt, dass das Leben immer in dem Moment zwischen Vergangenheit und Zukunft spielt.  Der große Roman über Beziehungen in all ihren Formen – [/i]hinreißend, lustig und tief berührend erzählt.