Carla Neggers

Список книг автора Carla Neggers


  Külm ahelik. Esimene raamat

  Carla Neggers

  Mõrvarlik plaan on käivitatud, panused on suuremad, kui keegi suudab ette kujutada.Auhindu võitnud fotograaf Carine Winter teeb mida tahes, et saada täiuslikku fotot. Seega nõustub ta vastu võtma Sterling Rancourti ajaloolise Bostoni maja pildistamise töö, teades, et ta riskib – ta võib sattuda kokku Tyler Northiga, lennupäästjaga, kes jättis ta aasta tagasi altari ette. Siis leiab Carine Rancourtide majas laiba – ja mõrva peamine kahtlusalune on Tyler Northi parim sõber…

  Susurros

  Carla Neggers

  Verdades ocultas

  Carla Neggers

  La niebla

  Carla Neggers

  En peligro

  Carla Neggers

  Jezioro cieni

  Carla Neggers

  Jõulud Knights Bridge’is. Seitsmes raamat

  Carla Neggers

  Jõuluaja rõõmud ja romantika New EnglandisClare Morgan on valmis uueks alguseks, kui ta kolib koos väikese poja Oweniga Massachusettsi väiksesse Knights Bridge’i linna. Kuus aastat tagasi leseks jäänud Clare asub tööle linna raamatukogu juhatajana. Ta on tänulik sooja vastuvõtu eest, mida tema ja Owen saavad, ning tunneb tõelist rõõmu, valmistades raamatukogu ette iga-aastasteks pühadeks.

  Kiss the Moon

  Carla Neggers

  Lost in the frozen woods of New Hampshire, Penelope Chestnut discovers the wreckage of a small plane. An aviator herself, she sees clues to a conspiracy in the rusted-out remains.Rumors of her discovery bring Wyatt Sinclair to Cold Spring, determined to put to rest a family scandal and learn what really happened to his legendary uncle, who had disappeared with his adventuress lover years earlier.As Wyatt and Penelope investigate, old motives are uncovered and new ones created, including a growing attraction between the pair. But when an unknown enemy emerges with a violence rooted in desperation, uncovering the truth will be far less problematic than surviving it.