Автор

Все книги издательства Автор


  Distracted Thoughts

  L.F. dos Santos

  The Scribbler
  Searching for something that will prepare them for the show, for the massive destruction of what is ordinary.
  Bewitch them with a glimpse of glee. a bit of love, so that they covet your essence.
  Bestow a hint of a trifle, to get a glow in their eyes as they perceive the treasure behind.
  It is not easy to please who is already blessed with the best of the best.
  Fascinate them with a trace of the extraordinary a tiny taste of your cooking stuff so that their walls break down longing ever more for the sweetness.
  You are a dreams scatter a sorcerer, a scribbler of emotions. Your pen is the printer of your soul a window for the world.

  Wiara, która przenosi góry

  Omraam Mikhaël Aïvanhov

  Wierze towarzyszy długoterminowa praca, jest rezultatem wysiłków powtarzanych dzień po dniu; jest czymś żywym, czego nie powinniśmy nigdy oddzielać od naszego codziennego życia. Oto, co trzeba zrozumieć, by móc odczytać znaczenie słów Jezusa: Gdybyście mieli wiarę jak ziarno gorczycy, powiedzielibyście tej górze: przenieś się tam, i ona by się przeniosła”. Możemy przenieść górę, ale pod warunkiem, że nie zabierzemy się do tego sądząc, że możemy ją przenieść za jednym razem. Można przenieść górę, ale przenosząc kamień po kamieniu! Każdy przeniesiony kamień, to znaczy każdy sukces, nawet najmniejszy, powiększa naszą wiarę, bo czujemy się mocniejsi, silniejsi, bardziej panami sytuacji. Rzucając okiem wstecz, mierzymy przebytą drogę… i wówczas, możliwe, że już, w połowie wykonanej pracy, nasza wiara tak się bardzo wzmocni, że będziemy mogli przenieść całą resztę za jednym zamachem.

  Das Jahr der Delfine

  Sarah Lark