Программы

Различные книги в жанре Программы

Commandos 2: Ludzie odwagi

Karol Papała «Terf Caednom»

W poradniku tym opiszemy kilka sposobów unieszkodliwiania nieprzyjacielskich jednostek, podamy parę porad dotyczących prowadzenia akcji oraz przedstawimy charakter poszczególnych misji i sposoby ich wykonania. Commandos 2: Ludzie odwagi – poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. FAQ Misja 01 Misja 02 Misja 04 Misja 06 Misja 05 Misja 03 Misja 07 Misja 08 Unieszkodliwianie wrogów, odwracanie ich uwagi Informacja o grze Kontynuacja świetnej serii gier taktycznych, w której kontrolujemy grupę komandosów. Każdy z żołnierzy posiada odrębne umiejętności, więc konieczna jest ścisła współpraca. Tym razem twórcy przygotowali dziesięć misji umiejscowionych w różnych lokacjach (Europa, Afryka, itp.). Nowością są walki wewnątrz budynków oraz przykładowo możliwość wymiany przedmiotów między członkami zespołu. Gra Commandos 2: Men of Courage, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2001 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin

Paweł Jankowski «Pejotl»

Poradnik do jednego z najbardziej zaawansowanych symulatorów pola walki rozgrywających się w realiach II wojny światowej, którego zadaniem jest pomoc w przełamaniu „pierwszych lodów” w spotkaniu z grą CMBB, w szczególności w grach w trybie multiplayer. Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin – poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Piechota (Rodzaje wojsk) Rodzaje gier Piechota – Ruch (Rodzaje wojsk) Informacje wstępne Pozostali (Strony konfliktu) Rosjanie (Strony konfliktu) Niemcy (Strony konfliktu) Typy wojsk i rodzaje jednostek Składy wojsk Inne istotne parametry bitew Informacja o grze Kolejna część wyśmienitej gry strategicznej Combat Mission: Beyond Overlord. Przenosi ona akcję z frontu zachodniego na front wschodni, gdzie możemy dowodzić wojskami walczących stron w szeregu bitew i pojedynków, które odbyły się w okresie od operacji Barbarossa (czerwiec 1941) aż do końca wojny (zdobycia Berlina). Gra Combat Mission 2: Barbarossa to Berlin, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Comanche 4

Piotr Szczerbowski «Zodiac»

Poradnik ten to kilka uwag i przemyśleń pomocnych w niszczeniu pierwszych 10 tysięcy celów. Potem pójdzie już z górki… Comanche 4 – poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Rakiety (Uzbrojenie) Wsparcie (Uzbrojenie) Działko (Uzbrojenie) Podstawy – Podstawy pilotażu Walka (Lot) Manewrowanie (Lot) Lot Uzbrojenie Informacja o grze Kolejna, czwarta odsłona sztandarowej serii firmy NovaLogic, symulatora śmigłowca bojowego RAH66 – „Comanche”, która ponownie pozwala wszystkim jej fanom na wcielenie się w postać pilota najbardziej zaawansowanego śmigłowca bojowego armii Stanów Zjednoczonych. Gra Comanche 4, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier zręcznościowych. Tytuł wydany został w Polsce w 2001 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: angielska.

Colin McRae: DiRT 2

Przemysław Zamęcki

Poradnik do gry Colin McRae: DiRT 2 pomaga orientować się w gąszczu zawodów, dostępnych tras oraz samochodów. Podpowiada także w jaki sposób starać się zapanować nad autem oraz kilka istotnych szczegółów, które każdy kierowca wiedzieć powinien. Colin McRae: DiRT 2 – poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Ustawienia samochodu (Porady ogólne) Jak grać, aby wygrać? (Porady ogólne) Część 1 (Samochody) Rodzaje zawodów (Porady ogólne) Sprawy techniczne (Porady ogólne) Poziomy doświadczenia (Porady ogólne) Pilot (Porady ogólne) Część 2 (Samochody) Część 4 (Samochody) Baja (Zawody) Informacja o grze Kolejna odsłona doskonale znanej serii gier rajdowych. W tej części wprowadzono bardziej ekstremalny i lekki klimat, chociaż nie zrezygnowano z dotychczasowego podejścia do modelu jazdy. DiRT 2 zawiera kampanię dla pojedynczego gracza oraz mnóstwo trybów dodatkowych. Produkcja robi olbrzymie wrażenie od strony wizualnej. Za grafikę odpowiada silnik EGO. Gra Colin McRae: DiRT 2, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku wyścigi i rajdy. Tytuł wydany został w Polsce w 2009 roku i dostępny jest na platformach: PC, X360, PS3, PSP, NDS, Wii. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Colin McRae: DiRT

Paweł Surowiec «PaZur76»

Poradnik do wyścigów Colin McRae: DIRT zawiera liczne rady dotyczące ścigania, stanu technicznego pojazdów, konfiguracji rajdówki, współpracy z pilotem, a także opis dostępnych samochodów i tras. Colin McRae: DiRT – poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Konfiguracja rajdówki (1) Klasa „Classic” (Samochody) Klasa „4WD" (Samochody) Garść porad Klasa „Hill Climb Big Rig” (Samochody) Klasa „RWD” (Samochody) Klasa „FWD” (Samochody) Klasa „FWD” (Samochody) Współpraca z pilotem Konfiguracja rajdówki (2) Informacja o grze DIRT: Colin McRae Off-Road jest de facto kolejną odsłoną bestsellerowej rajdowej serii, zapoczątkowanej w 1998 roku i firmowanej przez słynnego szkockiego kierowcę. Tym razem jednak developerzy zrezygnowali z tradycyjnego nazewnictwa, aby podkreślić nową jakość rozgrywki, traktującej teraz wyłącznie o jeżdżeniu po bezdrożach w błocie, kurzu etc. Gra DiRT, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku wyścigi i rajdy. Tytuł wydany został w Polsce w 2007 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS3, X360. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Colin McRae Rally 3

Michał Musiał «eMSi»

Poradnik do samochodówki Colin McRae Rally 3 to nie jest zwykła nauka jazdy. Znajdziecie w nim za to ważne informacje o rajdach samochodowych, dostępnych w grze rajdówkach oraz właściwych sposobach ich przygotowania do różnych tras. Colin McRae Rally 3 – poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Ford Focus RS WRC 02 i 01 (Rajdówki – grupa 1) Subaru Impreza WRX (44S) (Rajdówki – grupa 1) Kontroler (Ustawienia) Grafika (Ustawienia) Mitsubishi Lancer Evo VII i RS II (Rajdówki – grupa 1) MG ZR Rally Car (Rajdówki – grupa 2) Ford RS 200 (Rajdówki – grupa 3) Australia (Trasy) Citroen Xsara Kit-Car (Rajdówki – grupa 2) Subaru Impreza 22B STi (Rajdówki – grupa 1) Informacja o grze Trzecia odsłona popularnej serii wyścigów rajdowych. Tym razem twórcy położyli nacisk na zwiększenie roli kierowcy, przez wprowadzenie wątku fabularnego. Postarano się także o lepsze odwzorowanie modelu jazdy i zachowania samochodu podczas rajdów. „Trójka” zawiera osiem tras rajdowych umiejscowionych w Japonii, Hiszpanii, Grecji i innych krajach oraz dwanaście samochodów głównych i parę bonusowych. Gra Colin McRae Rally 3, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku wyścigi i rajdy. Tytuł wydany został w Polsce w 2003 roku i dostępny jest na platformach: PC, PS2, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Colin McRae Rally 2.0

Marcin Bojko «Levardos»

Jakie opony wybrać na mokrą nawierzchnię, czy przełożenia skrzyni mają wpływ na prędkość i przyspieszenie?, odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziecie w naszym poradniku, w którym autor doradzi wam jak wycisnąć ostatnie soki z Colin McRae Rally 2.0 Colin McRae Rally 2.0 – poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Konfiguracja (Samochód) Współpraca z pilotem (Samochód) Wybór (Samochód) Porady ogólne (Podstawy) Tryb rajdowy (Podstawy) Stan techniczny (Samochód) Tryb zręcznościowy (Podstawy) Samochód Podstawy Informacja o grze Druga odsłona znanej serii wyścigów, którą firmuje jeden z najlepszych kierowców rajdowych. Twórcy gry przygotowali ponad 90 odcinków, z których część umiejscowiono w nowych państwach: Finlandii, Kenii oraz Włoszech. Standardowo do wyboru otrzymujemy pokaźny zestaw prawdziwych samochodów. „Dwójka” to także ulepszona grafika, lepszy model jazdy i rozbudowany tryb multiplayer. Gra Colin McRae Rally 2.0, dobrze przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku wyścigi i rajdy. Tytuł wydany został w Polsce w 2000 roku i dostępny jest na platformach: PC, GBA. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.

Cold War: Szpieg Zimnej Wojny

Piotr Deja «Ziuziek»

Poradnik do świetnego sneakera TPP Cold War: On Your Own Behind The Iron Curtain zawiera dokładny opis przedmiotów, sposoby ich tworzenia i używania, a także wyczerpujący walkthrough wraz z mapami każdego poziomu. Cold War: Szpieg Zimnej Wojny – poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. [01] Pulitzer, Here I Come! cz.1 [05] Investigative Journalism cz.3 Ekwipunek [05] Investigative Journalism cz.4 [02] On The Run cz.3 [02] On The Run cz.2 [02] On The Run cz.1 [06] Guerilla in the Mist cz.1 [11] Destination Sonya cz.3 [01] Pulitzer, Here I Come! cz.2 Informacja o grze Gra przygodowa z elementami akcji, osadzona w realiach Zimnej Wojny. Gracz kieruje poczynaniami amerykańskiego dziennikarza, który okrywa plany sabotażu, mającego na celu wysadzenie elektrowni w Czarnobylu. Gra Cold War: Behind The Iron Curtain, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier akcji. Tytuł wydany został w Polsce w 2005 roku i dostępny jest na platformach: PC, XBX. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Codename: Panzers - Zimna Wojna

Jacek Hałas «Stranger»

Poradnik do gry „Codename: Panzers – Zimna Wojna” składa się przede wszystkim z bardzo obszernego opisu przejścia wszystkich osiemnastu etapów tej stosunkowo wymagającej strategii czasu rzeczywistego. Codename: Panzers – Zimna Wojna – poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. Misja 3 – Unto the Breach (mapa) (Akt 1) Cenne wskazówki Misja 1 – End of the Line (mapa) (Akt 2) Misja 4 – The Great Divide (mapa) (Akt 1) Misja 1 – Stampede (cz.1) (Akt 1) Misja 1 – Stampede (mapa) (Akt 1) Misja 5 – Promises to Keep (mapa) (Akt 1) Misja 2 – Storm Front (mapa) (Akt 2) Misja 3 – White Star Rising (mapa) (Akt 2) Misja 1 – The Spoils of Autumn (mapa) (Akt 4) Informacja o grze Trzecia część serii wojennych strategii czasu rzeczywistego, która podejmuje temat Zimnej Wojny. Produkcja przynosi spore zmiany w porównaniu do poprzednich części – w oczy rzuca się przede wszystkim ulepszona grafika. Podczas zabawy bierzemy udział w fikcyjnych misjach nawiązujących do prawdziwych wydarzeń. Kampania solowa składa się z 18 misji, polegających przede wszystkim na przejmowaniu punktów kontrolnych. Gra Codename: Panzers – Cold War, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2009 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: z polskimi napisami.

Codename: Panzers - Faza Pierwsza

Piotr Deja «Ziuziek»

Poradnik do Codename Panzers: Faza Pierwsza zawiera dokładny opis misji, wyjaśniający jak wykonać poszczególne cele, w tym główne, opcjonalne jak i ukryte. Do tego dochodzą obrazki i opisy poszczególnych walk, które koniecznie trzeba wykonać. Codename: Panzers – Faza Pierwsza – poradnik do gry zawiera poszukiwane przez graczy tematy i lokacje jak m.in. [Niemcy] Misja 1 [Opis 1] [Niemcy] Misja 5 [Info] [Niemcy] Misja 4 [Info] [Niemcy] Misja 1 [Info] [Niemcy] Misja 6 [Info] [Niemcy] Misja 2 [Opis 1] [Niemcy] Misja 7 [Info] [Rosja] Misja 5 [Info] Jak unieszkodliwiać przeciwnika Jak korzystać z wojsk Informacja o grze Strategia czasu rzeczywistego z dużym naciskiem położonym na elementy taktyczne jak również zawierająca również nieco elementów znanych z cRPG, osadzona w realiach II Wojny Światowej. Gra Codename: Panzers – Phase One, ciepło przyjęta zarówno przez krytyków, jak i graczy, to przedstawiciel gatunku gier strategicznych. Tytuł wydany został w Polsce w 2004 roku i dostępny jest na platformie PC. Wersja językowa oficjalnie dystrybuowana na terenie kraju to: pełna polska.