Джек Кэнфилд

Список книг автора Джек Кэнфилд


  Курячий бульйон для душі. 101 найкраща історія

  Джек Кэнфилд

  Кожному знайоме відчуття, коли душу ніби проймає холодний вітер. Стає сумно й самотньо. Здається, що життя проходить стороною, залишаючи вас в сірих буднях. Якраз у такі хвилини неминуче треба зробити ковток чогось теплого й ароматного. Ідеальний варіант – добірка смачних мотиваційних історій, що надихають, лікують, дають силу рухатися вперед і заряджають позитивом. Ви відчуєте себе спроможними подолати всі випробування та неприємності. Так само, як герої 101 найкращої історії: чарівна красуня, здатна закохатися в горбаня лише після кількох його слів, хлопчик з простої родини, націлений заради миру на планеті листуватися зі світовими лідерами, тринадцятирічна дівчинка, готова задля маминої мрії продати понад 45 тисяч коробок печива, та інші звичайні люди, що здійснюють незвичайні вчинки.

  Куриный бульон для души. 101 история о женщинах

  Джек Кэнфилд

  Удивительная коллекция вдохновляющих историй от женщин. Как они любят и как переживают потери, как жертвуют многим ради семьи и сколько радости получают взамен, как они стареют и сталкиваются с болезнями и как они прекрасны и сильны. Стейси родилась не такой, как все, но получила от жизни все, что хотела. Какие три секрета счастья поддерживали мать-одиночку в самые трудные времена? Джоан пережила в детстве насилие и начала «заедать» внутреннюю боль. Анджела кардинально изменила жизнь, научившись говорить «нет». 1716 писем понадобилось Луизе, прежде чем соединиться с любимым… Эти и другие 96 историй тронут ваше сердце, заставят смеяться, плакать и снова влюбиться в жизнь. Книга также выходила под названием «Куриный бульон для души. 101 история для прекрасных и любимых женщин».

  Курячий бульйон для душі. 101 історія про кохання

  Джек Кэнфилд

  Теплі історії про кохання, романтику та побачення. Є в цьому світі дещо, про що однаково сильно мріють лікарі та водії, багаті і бідні, високі й низькі, брюнетки і блондинки, молоді та літні люди. І це омріяне щось – кохання. Пам’ятаєте, як у дитинстві ми із захопленням слухали казки про прекрасних принців та принцес, які знаходять вічне кохання, оте саме, де «жили вони довго й щасливо і померли в один день». Справжнє, щире, несподіване, непідвладне часу – чарівне кохання. І, може, хтось скаже, що любові не існує, але герої 101 історії про кохання переконають вас у протилежному. Що робити чоловікові, що мав намір присвятити життя служінню Богу, а потім… закохався? І як поводитися на побаченні, що розпочалося з розбитої фари? Як не впасти у відчай, коли всі навколо одружуються, окрім тебе? Може, знайти свого принца допоможе колекціонування жабенят? Чи розлучена тридцятирічна жінка здатна зустріти… перше кохання? Чим більше дітей, тим менше романтики – ви теж вірите у цей міф? Ці та ще 95 історій про любов, від яких ви не зможете відірватися.