MREADZ.COM. Чтение онлайн электронных книги.

Вольфганг Шрайєр

Список книг автора Вольфганг Шрайєр. Доступных для чтения онлайн. Электронная библиотека, книги всех жанров

Реклама:

Гараж пана Якобса

Автор: Вольфганг Шрайєр,

Жанр: Криминальный детектив, Полицейский детектив, Политический детектив,

Серия: ,

Язык: uk

Переклали Ю. Лісняк та 3. Кундіренко Роман Вольфганга Шрайєра — яскрава картина з життя Західного Берліна, перетвореного окупаційними властями західних держав та боннськими реваншистами на розсадник злочинів і провокацій, плацдарм шпіонажу та диверсій проти НДР і всього соціалістичного світу. Західноберлінська поліція вже рік ганяється за невловимою бандою грабіжників. І от новий злочин: зламано сейф у заводській лабораторії, вкрадено результати важливих дослідів. Сліди ведуть до великого гаража в передмісті Західного Берліна. Бандитське кубло можна розгромити! Але… начальство не дозволяє. Адже пограбована лабораторія в демократичній Німеччині…

Читать онлайн Подробнее

П'ять життів доктора Гундлаха

Автор: Вольфганг Шрайєр,

Жанр: Политический детектив, Прочие приключения,

Серия: ,

Язык: uk

Головний герой роману — службовець Рейнського акціонерного товариства промислового будівництва Ганс Гундлах — потрапляє у вир політичних подій, що відбуваються у Центральній Америці, у Сальвадорі. Письменник широко відомий у НДР і багатьох країнах Європи своїми пригодницькими творами. Гострий сюжет, документальна канва, політична загостреність і актуальність головної ідеї, напруженість розвитку й несподіваність розв'язки — все це надає його творам особливої сили.

Читать онлайн Подробнее

Акротірський шпигун

Автор: Вольфганг Шрайєр,

Жанр: Шпионский детектив,

Серия: Бібліотечка пригод та наукової фантастики,

Язык: uk

Автор вводить читача в гнітючу і в той же час хвилюючу атмосферу Суецького конфлікту, проливає світло на діяльність імперіалістичної розвідки на Близькому і Середньому Сході, показує незламну волю пригноблених народів до боротьби з колонізаторами. Дія оповідання відбувається на острові Кіпр восени 1956 року. Англо-французькі імперіалісти готують напад на Єгипет. На Кіпрі в суворій таємниці концентруються їх війська. Але секретні відомості про ці приготування регулярно потрапляють до єгипетського командування. Хто їх передає? Англійський офіцер Роджер Андерсон дістає завдання викрити шпигуна. Він починає стежити за підозрілим «археологом», який веде розкопки в районі військового аеродрому Акротірі, Переживши разом з героєм твору ряд цікавих пригод, читач приходить до зовсім несподіваної розв'язки. Акротірським шпигуном виявляється… Та про це ви дізнаєтесь, прочитавши оповідання. Оповідання «Акротірський шпигун» — другий твір письменника, який видається українською мовою. Вольфганг Шрайєр — сучасний німецький письменник (НДР), уже відомий українському читачеві своїм романом «Операція «Сандерстром».

Читать онлайн Подробнее

1
Яндекс.Метрика